Znajomy robi kolejnego bloga. I tym razem o nim napisze kilka słów, bo kilka osób może zainteresować.

Znajomy jest fotografem jeszcze od czasów prekambru. Jako, że ostatnio dostał w swoje ręce skaner do negatywów tak też zaczął skanować. Ma jakieś 100k zdjęć do poskanowania - wybrane wrzuca na bloga i o nich pisze. Takie z okresu prekambr - czasy nowożytne (czyt: 40 lat wstecz i w górę). Tematyka zdjęć: Kraków, góry, życie codziennie

3
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@srlslyNOT: kolega niech najpierw ogarnie bloga, bo takiej ściany tekstu aż nie chce się czytać. Zbyt rozbudowane akapity, mały font, zbyt małe interlinie, przydałoby się wyjustowanie.
Poza tym, biały tekst na czarnym tle? Nie.

A szkoda, bo z tego co piszesz, to tematyka ciekawa.
  • Odpowiedz