Z pół roku temu czytałem o polskim startupie który chciał stworzyć rynek gier oparty o NFT. Tj. dystrybucja produktów miała się odbywać poprzez wspomnienie tokeny. Chcieli stworzyć giełdę gier i umożliwić handel pomiędzy urzytkownikami.
Ktoś kojarzy jak nazywa się firma?

#nft #blockchain #startup #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Yuusuke: masz na swoim portfelu ale jak twórcy stwierdzą, że nie ma takiego grania i wyłącza serwery to masz jakiś bezwartościowy token.
Nie twierdzę też, że to zły pomysł bo sam grałem kiedyś w taką gierkę z mega dobrym roi ale boty zniszczyły mi zabawę i sobie odpuściłem.
  • Odpowiedz
Zaczynam niedługo nową pracę i będę tam pracowała z blockchainem. Czy macie jakieś fajne kursy solidity i integracji smart contractów przez web3.js z angularem (raczej po angielsku)?
Dotychczas pracowałam jako pure FE, ale kilka lat temu bawiłam się chwilę solidity.

#programowanie #blockchain #solidity
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właściciele bezwartościowych NFT Bored Ape stracili miliony po ataku hakerskim

https://www.wykop.pl/link/6632857/wlasciciele-bezwartosciowych-nft-bored-ape-stracili-miliony-po-ataku-hakerskim/

Po ataku na rynek jednego z najpopularniejszych NFT - Znudzone Małpy w końcu osiągnęły swoją realną wartość: zera dolarów.


#technologia #kryptowaluty #nft #blockchain #gielda #inwestycje #mikroreklama
jaqqu7 - Właściciele bezwartościowych NFT Bored Ape stracili miliony po ataku hakersk...

źródło: comment_1650959461CK43yuWkOFIiKOaNyqHTtt.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, postanowiłem założyć innowacyjny NFT Marketplace i zdominować rynek tego dziwacznego wynalazku naszych czasów. Szukam ogarniętych w temacie osób chetnych do współpracy przy przedsięwzięciu. Biznesplan przedstawie konkretnym osobom które się odezwa do mnie na PW.

#nft #kryptowaluty #blockchain #inwestycje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bitcoholic: O ... kutwa. Tego nie wiedziałem. Właśnie czytam, że jeszcze raz będą migawkę być może robić. No tośmi powiedział, bo to miał być najbardziej hardrcore projekt. Ja go nie śledziłem, bo nie można mieć wszystkiego. Ale widać, oni sie nie przygotowali. Sam Cosmos = jestem od 1 lutego. Do tej pory ok. 500 $ w airdrop mi spadło. I to bez jakiś milionów. Ok 1500$ zainwestowałem, głównie odchodząc od
  • Odpowiedz