Wpis z mikrobloga

A ja mam takie pytanie.

Interesuję się tematyką blockchian/ kryptowaluty od 2-3 lat, ale nigdy nie kodowałem. Chodzi mi po głowie pomysł wyuczenia się kodowania i potem (oczywiście) próbowałbym gdzieś aplikować do pracy.

Czy w ogóle jest jakaś szansa dla mnie, czy traktować to raczej jako hobby? Z tego co widzę to wszędzie potrzebują doświadczonych programistów.

Z angielskim nie mam problemów, za granicą lepiej?

#blockchain #programowanie #solidity #javascript #naukaprogramowania #kryptowaluty
  • 11
@qwertynq88 programowanie na/wokół blockchaina nie różni się specjalnie od "zwykłej" pracy programisty. Więc zadaj sobie ogólne pytanie czy chcesz / możesz zostać programistą.
Natomiast popyt na programistów jest mocno skorelowany z cyklami. W poprzednim i tym cyklu jak zbliżał się szczyt ssanie było duże ale potem ludzie stracili pracę jak padały projekty.
generalnie nauczenie sie samemu kodzić to jest strata czasu, bo nie bedziesz wiedział co robić


@to_nie_tak_jak-myslisz: coaching 1 na 1 xD garnki tez sprzedaje? xD w dzisiejszych czasach gdzie darmowych materialow jest od #!$%@? ogolnodostepnych, wiekszosc jezykow ma mniej lub bardziej zajebiste dokumentacje to czego niby ma nie wiedziec? xD jak juz tagowal krypto to predzej czy pozniej obije sie o rusta, ktorego odpalasz booka i masz wszystko na tacy, do