O zobaczcie dawno nie bylo szczucia na facetow prawda? No to Ministerstwo Sportu przeznaczylo na ten cel troche siana co by biedne, ucisnione kombietki nie zapomnialy o tych zlych mezczyznach. Jesli chcecie zarabiac tyle samo albo i wiecej to musicie dac produkt ktory beda chcieli ogladac glownie.. faceci. To faceci decyduja o tym co ogladaja. Kobiety maja w dupie sport i sie nim nie interesuja wiec jesli chcecie zarabiac tak samo albo
JulianGangol - O zobaczcie dawno nie bylo szczucia na facetow prawda? No to Ministers...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JulianGangol śmieszne, że jak kobiety ogarniają iż większość facetów interesuje się nimi tylko przez ich dupska to od razu robią dzikie aj waj, uprzedmiotowienie, dyskryminacja xd ALE jak one traktują większość facetów jakby nie było nawet ludźmi, dyskryminują ich przez kilka genów, bez drgnięcia powieki wysyłają na pewną śmierć na front, to jest dobrze, jest zajebiście xd
  • Odpowiedz
#blackpill polecam film „szpieg którego nie było” potężna dawka blackpilla jak chad poznaje kobiety, robi im dzieci, one zapisują mu cały hajs, kradną dla niego, a potem on „musi zniknąć”, bo jest szpiegiem i jest w niebezpieczeństwie XD potem policja chce go zamknąć za oszustwa, a pokrzywdzone ze spranym łbem bronią go, bo on przecież jest szpiegiem i nie mogą nic policji ujawniać XD film jest na faktach. Niby thriller
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie ma nic gorszego od bycia nijakim a przegrywy i tak będą gloryfikować wygląd jako warunek konieczny. Jakiekolwiek nie miałem otoczenie (studenckie, praca, itd.) to o wiele lepiej były odbierane osoby brzydkie/grube ale towarzyskie niż ładni zamulacze. Jak wychodzisz z kimś na p--o czy impreze czy po prostu pochillować w plenerze to chcesz mieć osoby, z którymi da się pośmiać, porobić czasem przypały lub chętne do różnych aktywności.
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie ma nic gorszego od bycia nijakim a przegr...

źródło: 8zx6vm

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Coś w tym jest. Mam koleżanki bardzo młode, które wyglądają jak modelki, uchodzą za inteligentne, a faceci za nimi szaleją. Problem w tym, że one na wszystko narzekają, większość rzeczy jest na nie, bo coś tam, wiecznie kogoś obgadują. Trudno dogodzić takim osobom i dziwię się skąd taki brak życia w nich, pomimo młodego wieku. Ja tam lubię się bawić, pomimo że lata młodości mam za sobą i
  • Odpowiedz
Jak wychodzisz z kimś na p--o czy impreze czy po prostu pochillować w plenerze to chcesz mieć osoby, z którymi da się pośmiać, porobić czasem przypały lub chętne do różnych


@mirko_anonim: ale przecież "przegryw" jest wieloaspektowy i stopniowalny i nie jest tak że każdy komu na rynku matrymonialnym nie idzie kompletnie nigdy nigdzie nie wychodzi i nie miał nigdy żadnych znajomych

jest cała masa ludzi co właśnie sobie w swoim
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr przynajmniej nie robią złudnej nadziei. Nadzieja na początku pozwala ci samemu się oszukiwać i się motywować, ale z nadzieją jest jak z budowaniem coraz większej, chwiejnej budowli. Im większa była, tym głośnej się zawala robiąc większe szkody
  • Odpowiedz
  • 66
@1-1-1-1

Czyli luźno tłumacząc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wydajesz się być dobrym wyborem na beciaka providera, ale bawić się i kopulować wolałabym z innymi lepiej sytuowanymi genetycznie
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tu jakiś ekspert od #blackpill? Niech mi ktoś wyjaśni czemu blackpill nie działa wśród Ukraińców?!
Jedno z moich postanowień w tym roku było dużo wychodzić z domu nawet samemu i wychodzę gdzie się da. Mam w robocie też dużo Ukraińców, sąsiadów, generalnie dużo styczności. Nie wiem jak to działa ale na prawdę laski super sztuki minimum 7/10 i często mają chłopa, który wygląda jak
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Kolego, poczytaj o beta stronie hipergamii.

Przeważająca większość przeciętnych/brzydkich facetów, którzy mają ładną kobietę to po prostu związek na zasadzie beta płaci i to wszystko.

Ukraińcy, Ruskie to zazwyczaj cucoldy.
  • Odpowiedz
Na miejscu takiego Ukraińca sam bym był beciakiem jeśli w zamian mam 8/10 laskę.


@mirko_anonim: Ty chyba już jesteś beciakiem z takim mindsetem. Nie ma kobiety na tej ziemi, dla której warto być beciakiem, bo bycie beciakiem samo w sobie jest tragedią. No i beciak nie "ma" tej laski, tylko ta laska go wykorzystuje, dając w zamian nic, ewentualnie czasami usługi prostytutki.
  • Odpowiedz