Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

vanschout
- 25

vanschout
- 9
@Batonoski: Dużo ryzyka, nie warto.

NdFeB
via Wykop- 14
@vanschout: #dollcel może ci coś doradzić
- 106
@SzalonyOgorek: jestem z takiej rodziny...
- 10
O zobaczcie dawno nie bylo szczucia na facetow prawda? No to Ministerstwo Sportu przeznaczylo na ten cel troche siana co by biedne, ucisnione kombietki nie zapomnialy o tych zlych mezczyznach. Jesli chcecie zarabiac tyle samo albo i wiecej to musicie dac produkt ktory beda chcieli ogladac glownie.. faceci. To faceci decyduja o tym co ogladaja. Kobiety maja w dupie sport i sie nim nie interesuja wiec jesli chcecie zarabiac tak samo albo

@JulianGangol: "Często słyszymy że na boisku mamy świetnie wyglądać i zgrabnie się ruszać?" Nie powiedział nikt nigdy
@JulianGangol śmieszne, że jak kobiety ogarniają iż większość facetów interesuje się nimi tylko przez ich dupska to od razu robią dzikie aj waj, uprzedmiotowienie, dyskryminacja xd ALE jak one traktują większość facetów jakby nie było nawet ludźmi, dyskryminują ich przez kilka genów, bez drgnięcia powieki wysyłają na pewną śmierć na front, to jest dobrze, jest zajebiście xd
#blackpill witamy na zajęciach. Nauczymy was jak upodlić się i ukorzyć przed p0ką xs
źródło: temp_file5784983116495725421
Pobierz
konto usunięte via Android
- 20
@Luke_Skywalker88 Gwarancja odzyskania bądź zwrot kosztów bawi XD
konto usunięte via Android
- 4
@atteint Pewnie multum kruczków, żeby nie oddać kaski klientowi xD
#blackpill polecam film „szpieg którego nie było” potężna dawka blackpilla jak chad poznaje kobiety, robi im dzieci, one zapisują mu cały hajs, kradną dla niego, a potem on „musi zniknąć”, bo jest szpiegiem i jest w niebezpieczeństwie XD potem policja chce go zamknąć za oszustwa, a pokrzywdzone ze spranym łbem bronią go, bo on przecież jest szpiegiem i nie mogą nic policji ujawniać XD film jest na faktach. Niby thriller
@JonasKahnwald ile jeszcze?
konto usunięte via Wykop
- 1
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie ma nic gorszego od bycia nijakim a przegrywy i tak będą gloryfikować wygląd jako warunek konieczny. Jakiekolwiek nie miałem otoczenie (studenckie, praca, itd.) to o wiele lepiej były odbierane osoby brzydkie/grube ale towarzyskie niż ładni zamulacze. Jak wychodzisz z kimś na p--o czy impreze czy po prostu pochillować w plenerze to chcesz mieć osoby, z którymi da się pośmiać, porobić czasem przypały lub chętne do różnych aktywności.
Nie ma nic gorszego od bycia nijakim a przegrywy i tak będą gloryfikować wygląd jako warunek konieczny. Jakiekolwiek nie miałem otoczenie (studenckie, praca, itd.) to o wiele lepiej były odbierane osoby brzydkie/grube ale towarzyskie niż ładni zamulacze. Jak wychodzisz z kimś na p--o czy impreze czy po prostu pochillować w plenerze to chcesz mieć osoby, z którymi da się pośmiać, porobić czasem przypały lub chętne do różnych aktywności.
źródło: 8zx6vm
Pobierz- 1
Anonim (nie OP): Coś w tym jest. Mam koleżanki bardzo młode, które wyglądają jak modelki, uchodzą za inteligentne, a faceci za nimi szaleją. Problem w tym, że one na wszystko narzekają, większość rzeczy jest na nie, bo coś tam, wiecznie kogoś obgadują. Trudno dogodzić takim osobom i dziwię się skąd taki brak życia w nich, pomimo młodego wieku. Ja tam lubię się bawić, pomimo że lata młodości mam za sobą i
Jak wychodzisz z kimś na p--o czy impreze czy po prostu pochillować w plenerze to chcesz mieć osoby, z którymi da się pośmiać, porobić czasem przypały lub chętne do różnych
@mirko_anonim: ale przecież "przegryw" jest wieloaspektowy i stopniowalny i nie jest tak że każdy komu na rynku matrymonialnym nie idzie kompletnie nigdy nigdzie nie wychodzi i nie miał nigdy żadnych znajomych
jest cała masa ludzi co właśnie sobie w swoim
Jakie słowa lub krótkie normickie powiedzonka Was najbardziej w-------ą?
Jak słyszę "wajb" to mam ochotę jebnąć w pysk.
#przegryw #blackpill #bekazpodludzi
Jak słyszę "wajb" to mam ochotę jebnąć w pysk.
#przegryw #blackpill #bekazpodludzi
@Average-CottonWorld-Enjoyer słowo vibe jest spoko
@niedorzecznybubr przynajmniej nie robią złudnej nadziei. Nadzieja na początku pozwala ci samemu się oszukiwać i się motywować, ale z nadzieją jest jak z budowaniem coraz większej, chwiejnej budowli. Im większa była, tym głośnej się zawala robiąc większe szkody
Na ile oceniacie Błachowicza? Jeden z niewielu polaków którego propsowali w zachodnim internecie za wygląd.
#blackpill
#blackpill
źródło: 812dc71b-2116-4b24-bd64-78e8b42447f72FBLACHOWICZ_JAN_L_05-14
Pobierz@Niski_Manlet nie wygląda jak p0lak
@Niski_Manlet: taki high tier norman
@marlboro-gold lajon ostatnio w wielopaku w żabce, ale za darmo to nie widziałem
- 19
Rzeczywiscie chudziutka jak szczypiorek xDDD
źródło: 453532890_1049654936525401_1957526130672581243_n_b7938fe387
Pobierz@JulianGangol: Dorota weltmeister
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@vanschout: pierwsza fajna wyglada jak z horroru
- 8
@Polishdoomer02: Mam 28 lat i nigdy nic, więc wykształciły się u mnie mocne bariery psychiczne i nawet jakby laska 10/10 do mnie zarywała to olałbym ją.
- 31
- 20
Na reddice i twiterze ten post generuje milionowe zasięgi xD
https://www.reddit.com/r/TrueOffMyChest/comments/1em5x6t/i_think_i_destroyed_our_relationship_trying_to/
https://x.com/RealDianeYap/status/1821953807909318930
#blackpill #redpill #p0lka
https://www.reddit.com/r/TrueOffMyChest/comments/1em5x6t/i_think_i_destroyed_our_relationship_trying_to/
https://x.com/RealDianeYap/status/1821953807909318930
#blackpill #redpill #p0lka
źródło: GUm_-S2XgAA2Bb9
Pobierz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest tu jakiś ekspert od #blackpill? Niech mi ktoś wyjaśni czemu blackpill nie działa wśród Ukraińców?!
Jedno z moich postanowień w tym roku było dużo wychodzić z domu nawet samemu i wychodzę gdzie się da. Mam w robocie też dużo Ukraińców, sąsiadów, generalnie dużo styczności. Nie wiem jak to działa ale na prawdę laski super sztuki minimum 7/10 i często mają chłopa, który wygląda jak
Czy jest tu jakiś ekspert od #blackpill? Niech mi ktoś wyjaśni czemu blackpill nie działa wśród Ukraińców?!
Jedno z moich postanowień w tym roku było dużo wychodzić z domu nawet samemu i wychodzę gdzie się da. Mam w robocie też dużo Ukraińców, sąsiadów, generalnie dużo styczności. Nie wiem jak to działa ale na prawdę laski super sztuki minimum 7/10 i często mają chłopa, który wygląda jak
@mirko_anonim: Kolego, poczytaj o beta stronie hipergamii.
Przeważająca większość przeciętnych/brzydkich facetów, którzy mają ładną kobietę to po prostu związek na zasadzie beta płaci i to wszystko.
Ukraińcy, Ruskie to zazwyczaj cucoldy.
Przeważająca większość przeciętnych/brzydkich facetów, którzy mają ładną kobietę to po prostu związek na zasadzie beta płaci i to wszystko.
Ukraińcy, Ruskie to zazwyczaj cucoldy.
Na miejscu takiego Ukraińca sam bym był beciakiem jeśli w zamian mam 8/10 laskę.
@mirko_anonim: Ty chyba już jesteś beciakiem z takim mindsetem. Nie ma kobiety na tej ziemi, dla której warto być beciakiem, bo bycie beciakiem samo w sobie jest tragedią. No i beciak nie "ma" tej laski, tylko ta laska go wykorzystuje, dając w zamian nic, ewentualnie czasami usługi prostytutki.
- 10
to nawet jak się tak nigdy nie ośmieszyłem xD
zanim, ktoś będzie gadał czemu ghostuje to mamy tutaj tą samą osobniczke co tu: https://wykop.pl/wpis/77612225/ale-jak-to-chad-nie-chcial-mnie-zabawiac-pora-sie-
#tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #s--s #blackpill #redpill
zanim, ktoś będzie gadał czemu ghostuje to mamy tutaj tą samą osobniczke co tu: https://wykop.pl/wpis/77612225/ale-jak-to-chad-nie-chcial-mnie-zabawiac-pora-sie-
#tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #s--s #blackpill #redpill
źródło: 6b4ecde5-b983-4864-acfa-5114206cbae7
Pobierz@razdwatrzy55:
A jak ci na mnie choć trochę zależy to napisz do mnie sms bo inaczej będę się k----ć z chadami ale ja tego nie chcę
@razdwatrzy55: W sensie, że traktowała cię jako poduszkę emocjonalną w przerwie na ruchanie chadów. IMO zamiast jej ghostować to wywal ją i usuń wiadomości, bo szkoda czasu.
@wykoppltakastronazobrazkami: trudne sie wylosowało
konto usunięte via Android
- 5
@wykoppltakastronazobrazkami chciałbym, żeby to się odbiło czkawką na skrajnej lewicy, ale pewnie jak zwykle oberwały by osoby, które w ogóle tego nie chciały.
Kurcze co robie nie tak? Jak myslicie odpisze mi w koncu?
źródło: 454312519_1891301024676715_4320027342217457646_n
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 38
@JulianGangol: Dobrze ci idzie, kontynuuj
konto usunięte via Wykop
- 3
@JulianGangol: ale po lewej to są wiadomości do ciebie a nie od ciebie, ty musisz odpisać
źródło: temp_file2797913549967808133
Pobierz

























