@omega33: Bo ~13 milionów użytkowników w polsce jest na tiktoku, na którym dajesz lajka i komentarz złożony ze zdania prostego. Na wykop jedyną dopaminę masz jak dostaniesz plusa, a na tiktoku masz wybuchy, lajwy, kręcenie korbą 24/7. Nie ma nic tu dla młodych użytkowników, którzy pragną szybkiej dopaminy. It's over dla wykop.pl z użytkownikami ze średnią iq 200 ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
że siedzę w internecie 24/7 i to kobiety robią głównie content


@mirko_anonim: przecież to faceci robią głownie kontent, chyba ze wpadłeś już w totalną bańkę andziaksów, wersow i innych, ale wtedy to nie wina stricte internetu.

jako pierwsze z brzegu to zrób sobie badania na teścia, może masz jakiś strasznie niski. jeśli to nie to, to ogólnie masz p--------e bo nie znam nikogo kto z femboya zrobił zwrot o 180.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: życie przeciętniaka, każdy w młodości myśli, że jest wyjątkowy i to jemu się uda, a później przychodzi proza życia i zostajesz normikiem jak każdy, albo staczasz się do przegrywu
  • Odpowiedz
@mr-dawid: co to znaczy, że się "udało"? Komu udało się wyzwolić od cierpienia i śmiertelności? Życie jest bezsensownym ciągiem obowiązków, chorób, utraty bliskich, bycia świadkiem upadku cywilizacji - a kończy się zawsze w ten sam sposób. Znikasz, cały twój trud nie wart funta kłaków.
  • Odpowiedz
@msea940: jakie eskortki, ma pewnie swoje grupies które za friko wszystko robią i jeszcze zadowolone są bo liczą na opłacalność w przyszłości (ślub, rozwód, ogromne alimeny ew. życie w luksusie z nim)
  • Odpowiedz
@msea940: panie, taka escort/groupie premium to jest "premium" wlasnie dlatego, ze trzyma ryj na klodke i nie pokazuje sie nikomu, a nie dlatego, ze ladna.
sprawdzona dawno przez wszystkich i przygotowywana do tej pracy od 10 roku zycia na prywatnej wyspie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i znowu ten sam kukold jako moderator🤣. Dlaczego bycie beciakiem jest złe? Bo pozwalasz kobiecie nie ponosić żadnych konsekwencji za swoją przeszłość. Kiedyś nie można było imprezować 10 lat życia, a potem szukać beciaka. Powinniśmy znowu wrócić do ostracyzmu za takie zachowania
  • Odpowiedz
tylko dziwnie sporo tych przypadków, niemalże codziennie takie widzę.


@mirko_anonim: Nie, nie wcale tak 'sporo', tylko wmawiasz sobie że fajny facet według ciebie jest przeciętny. Ja w default city mijając ogrom ludzi aż takiej ilości o której mówisz przeciętniaków nie widzę. Jak już to faceci którzy są ok i powyżej. To jest ta większość.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Al-3_x: niskie oczekiwania mężczyzn i simpowanie są naturalną konsekwencją tego że to mężczyzna MUSI wychodzić z inicjatywą, stąd w przypadku braku sukcesu z atrakcyjnymi kobietami obniża oczekiwania w nadziei na sukces z kobietami mniej atrakcyjnymi.

Jedyne rozwiązanie to zdjęcie z mężczyzn obowiązku inicjowania kontaków, tyle że nie wygląda na to by dało się to zrobić.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Natury nie oszukasz, instynktów nie oszukasz. Poza tym to bardziej złożony problem.
Faceci mają większy popęd, więc naturalne jest że gdy są na głodzie to zmniejszają oczekiwania. Poza tym przystojni faceci, tak zwane chady czy kiedyś hightier normiki pukają młode bazyle bo świeże mięsko nieużywane to świeże mięsko.
Nie raz już nawet tutaj wrzucali tiktongi jakiegoś bazyla 19 letniego która w miejscowości rodzimej nie miała atencji a jak wyjechała na
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A Wy byście chcieli, żeby jakiś cwaniak z ulicy odebrał Wam życiową partnerkę, zrobił dziecko a Wy musielibyście potem płacić alimenty, zostając już samemu, bo związek się rozwalił? Jeżeli na ulicy i w galeriach handlowych są takie statystyki, że na 99,9% nic nie wyjdzie, to z perspektywy ludzi w związkach bardzo dobrze że tak jest.


@daro1: no "cold approch" nie działa, ale to nic nie daje bo kobiety i tak
  • Odpowiedz
przecież nikt nigdy nie twierdził że kiedyś brzydcy partnerzy byli preferowani, kto tak mówił?


@Tata_Kasi: A nie twierdzono/twierdzi się że wygląd nie ma takiego znaczenia i powinieneś popracować nad charakterem?
Zaraz pojawi się jakiś typ co będzie mówił że jego brat 150 cm odbił jemu (185cm) dziewczynę xD tak mi utkwił w pamięci ten przykład jakoś...
  • Odpowiedz
Wygląd znika, znika też pozycja społeczna

Osoby atrakcyjne przez całe swoje życie dostawania większej uwagi, życzliwości, łatwiejszego dostępu do partnerów keksualnych, pozytywnej oceny. Nagle z wiekiem, kiedy skóra nie jest już jędrna, a na twarzy pojawiają się zmarszczki dostają dysonansu poznawczego i zderzają się z rzeczywistością, co przejawia się poczucie utraty kontroli, frustracja czy nawet złością. I następuję lag mózgu: "ale jak to", "to nie możliwe, że tak jest", "to świat się zepsuł".
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach