Dziennie życie w Polsce odbiera sobie kilkanaście facetów. Teraz pytanie czy o jakimś słyszeliście w mediach? Ja rozumiem że w naturze to życie samicy jest bardziej cenne ale dla mnie to chore.

Ale tak, szkoda mi jej, zrobić to w święta… a była młoda i atrakcyjna. W takich momentach moja mizoginia stopuje. Niech odpoczywa w jakiś sposób

#przegryw #blackpill
KapitanKam - Dziennie życie w Polsce odbiera sobie kilkanaście facetów. Teraz pytanie...

źródło: IMG_5431

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poruszyła mnie kiedyś historia pewnego polskiego podróżnika i youtubera, którego imienia już nie pamiętam. Zwiedzał różne biedne kraje i nagrywał z tego filmy. Gdy był w Afryce, odwiedził między innymi Czad. Podróżował wówczas przez pustynię samochodem terenowym, ale złapała go burza piaskowa. Wiatr potrafi wtedy wiać z prędkością nawet 100 km/h, więc postanowił schronić się w pobliżu skał. Spiesząc się, najechał na jakiś głaz i uszkodził wał korbowy. W ostatniej chwili udało
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapytałem Chata GPT jak zachęcić kobietę na Tinderze do tego żeby zechciała odpisać na wiadomość powitalną a potem umówić się na randkę. Jak myślicie czy takie coś może zadziałać? Zakładam tutaj że potencjalny zawodnik na Tinderze nie jest Chadem. Zastanawia mnie czy działając na Tinderze zamiast się męczyć wymyślając własne teksty nie lepiej po prostu wyręczyć się AI, tylko nie wiem na ile to uczciwe...

#tinder #badoo #
daro1 - Zapytałem Chata GPT jak zachęcić kobietę na Tinderze do tego żeby zechciała o...

źródło: gpt_tinder

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobraź sobie że laska zabiera cię na spotkanie z przyjaciółmi i co ma o tobie powiedzieć? mój ukochany pracuje na magazynie? ma ładne oczy? wczoraj kupił sobie krawat XD


@monami: Dzięki za potwierdzenie tego co naprawdę się liczy. No chyba, że tam skąd piszesz to co drugi to jakiś Indiana Jones, pilot odrzutowca czy inny poskramiacz lwów. Sama nie ma czym się pochwalić bo nikt od niej niczego nie wymagał
  • Odpowiedz
#przegryw #blackpill looksmaxing to największy Scam jaki widziałem
Ćwiczenia szczęki totalny Scam
pomaga w mniejszym stopniu jedynie młodym w którym rosną kości czyli gdzieś w okolicach 12-15 lat ponadto bogatym dzieciakom zleca się operacje szczęki jeżeli rośnie ona nieprawidłowo
Oni potem rozsyłają swoje twarze robią filmy o tym że są Sigmą itp bzdura
Mirek 30+ to łyka żyje tym
Kupuje sobie jakieś kulki do d--y zaczyna ćwiczyć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trinty: Looksmaxxing nie jest scamem ale jest wykorzystywany jako nowe pua. Społeczeństwo zrozumiało, wygląd jest ważniejszy od tego co ktoś mówi, więc naciągacze zmienili swój produkt z tekstów na podryw na sposoby na looksmaxxing.
  • Odpowiedz
Najważniejsze to zrozumieć, że to nie twoja wina o ile starasz się być dobrym człowiekiem. Po prostu take są realia tego świata. Nawet kobiety, które zakładają konto jako mężczyźni nienawidzą kobiet. Skoro same kobiety nie rozumieją zachowań innych kobiet, to TY masz zrozumieć? The game is rigged. Zawsze była. Teraz tylko religia straciła na znaczeniu więc kobiety robią to co zawsze chciały robić. Zawsze będę mówił, że lepiej jest być samemu niż
LostHoldenCaulfield - Najważniejsze to zrozumieć, że to nie twoja wina o ile starasz ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LostHoldenCaulfield nie ma sensu złościć się na kobiety, tak samo, jak nie powinno złościć się na małe dzieci czy psy. Powinnością rodzica i opiekuna jest je ogarnąć i to on za nie odpowiada. Niestety kobiety zyskały podmiotowość jak ludzie i konsekwencje obserwujemy. Winni są mężczyźni kukoldy, które na to pozwoliły. Nie ma w Polsce żadnej partii antykukoldystycznej, która np. postulowałaby odebranie kobietom praw wyborczych. Wniosek: olać system, skupić się na sobie,
  • Odpowiedz
Skoro same kobiety nie rozumieją zachowań innych kobiet


@LostHoldenCaulfield: bo nie muszą niczego rozkminiać, jak grasz na easy to lecisz na autopilocie, baby kierują się zwierzęcymi heurystykami z paleolitu, dlatego są w ciężkim szoku i nie wiedzą co się dzieje kiedy na chwile wyjda ze swojej bańki
  • Odpowiedz
Witam Was w ten szczególny dzień jakim jest wigilia. Większość Mirków spędzi ten dzień w gronie rodziny albo ewentualnie w gronie znajomych w jakiejś gierce online. A ja jak to już od kilku dobrych lat bede siedział w swoim mieszkaniu socjalnym sam ze sobą czekając aż minie ten czas. Mam 37 lat i jestem już od dawna Czarodziejem. Pomimo tego wieku nigdy nie trzymałem dziewczyny za rękę (prócz w podstawówce jak w
Ommadawn - Witam Was w ten szczególny dzień jakim jest wigilia. Większość Mirków spęd...

źródło: IMG_20241224_130057

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie oszukujmy się Panowie. Jesteśmy regularnie podtruwani, by obniżyć teścia i to na bezczelu i możecie sobie nawet zrobić taki eksperyment jak ja.

Otwórzcie sobie stary album rodzinny ze zdjęciami i zobaczcie zdjęcia waszych wujków, ojców, dziadków sprzed kilku dekad. Ja sobie coś takiego zrobiłem i zauważyłem to przypadkiem. Widać jak na dłoni tą różnicę. Sami energiczni faceci, zdrowa cera, męski wygląd, zdrowe włosy, energia w spojrzeniu, dobra kwadratura szczęki, postawa, uniesiona głowa,
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otwórzcie sobie stary album rodzinny ze zdjęciami i zobaczcie zdjęcia waszych wujków, ojców, dziadków sprzed kilku dekad. Ja sobie coś takiego zrobiłem i zauważyłem to przypadkiem. Widać jak na dłoni tą różnicę. Sami energiczni faceci, zdrowa cera, męski wygląd, zdrowe włosy, energia w spojrzeniu, dobra kwadratura szczęki, postawa, uniesiona głowa, szerokie bary.


No właśnie nie zauważyłem za bardzo. Na fotkach rodzinnych z lat 60 dominują zakolaki, przeciętniaczki o okrągłych mordach, żadnych chadów
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: tak tak a potem jak trafiam na jakiegoś znajomego który p------i takie same kocopoly jak ty to jest on ulancem ktory praktycznie sie nie rusza i chleje jak jest okazja
Głównym zabójcą testosteronu jest brak ruchu i ulanstwo a nie jakieś mityczne podtruwanie
  • Odpowiedz
@mr-dawid: ale bycie w ostatnich 20-10% nierukhających jednak powoduje rycie bani, a jeszcze dodać brak trzymania za rękę i całowania plus autyzm oficjalny to można sobie zacząć szukać kwatery (niestety wiadomo gdzie)

PS do tego NEET mimo tego że studia dzienne to i tak większość na kierunku już pracuje a ja trenuję wątrobę by nie gniła szybciej
  • Odpowiedz
@Rheinmetall: Mnie się udało odbyć pierwszy i jedyny stosunek seksualny mając 28 lvl z dziewczyną z tindera to chyba był tak zwany ONS choć ja z początku liczyłem na więcej, ale potem sam zrezygnowałem bo jednak mi się nie podobała. xD Także może się uda, może nie...
z profesjonalnych usług nie korzystałem.
  • Odpowiedz
#blackpill #przegryw Ehh anony jak ten rok szybko minął. Wojna, pożary i nadchodząca recesja, 3 kosze i ogólne niepowodzenia w życiu prywatnym. Jeszcze tylko przeżyć święta, kiedy dzieci, kiedy s kimś przyjdę, a czy korzystałem może z tego hehe #tinder? Potem tylko się spić sylwestra i iść wypłakać w poduszkę. Z nadzieją - może kolejny będzie lepszy, może...

Wesołych świąt ( ͡° ͜ʖ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To już jutro, rocznica wystawienia p0lka przez potężnego chada dominatora klaudiusza

Dla ciebie laska nawet nie potrafi odpisać na wiadomość
Dla chada laska rzuciła wpizdu wigilię z rodziną i stała na mrozie czekając pół godziny by tylko spotkać Klaudiusza

Jaka to abstrakcja, ciężkie jest życie podludzi
Brutus66 - To już jutro, rocznica wystawienia p0lka przez potężnego chada dominatora ...

źródło: Klaud

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AndrzejBabinicz: Niestety nic to nie dało. Ludzie dalej zakłamują rzeczywistość i wciskają mężczyznom, że "to przez to że się nie starasz i jesteś nieodpowiedzialny", gdzie ten eksperyment dobitnie pokazał, że mając kartę ładnego chłopca, nie ma się żadnego problemu w kontaktach z kobietami.
W zasadzie teraz się zastanawiam jak to jest - ludzie dalej potrafią masowo wciskać, że nawet jakby ktoś był atrakcyjny to i tak niemiałby powodzenia u kobiet
  • Odpowiedz