@Fala_Magnezu:

Chciałabym się w kimś zadurzyć po uszy jak w liceum

W liceum biedny chad szmacił na wszystkie strony puszczał swoje nasienie w ucho robiąc mokrego Johna, a teraz znów chcę tego samego tylko p------i o jakiś rzeczach materialnych, które nie mają znaczenia, żeby nie wyszła na tanią dziwkę.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Ale masz świadomość, że Niemcy nie rządzą w Niemczech, Austriacy nie rządzą w Austrii, Szwajcarzy nie rządzą w Szwajcarii (acz oni jeszcze minimalny wpływ na swoje państwo mają). Rządzą niemieckojęzyczni Żydzi, którzy Niemców, Austriaków, Szwajcarów uważają za gojów-podludzi - celowo sprowadzili im na głowę imigrantów, aby Niemcy, Austriacy ... już nigdy się z tego stanu nie podnieśli. Więc jeżeli nie masz pewności, że ojcem Twoich przyszłych dzieci będzie niemieckojęzyczny
  • Odpowiedz
Ciekawe ile tu jest failednormie ze zwykła deprechą, którzy faktycznieogą wyjść na prostą, a ile prawdziwych #przegryw
#blackpill przydałyby się jakieś badania tagowe xD

Czy jestem prawdziwym #przegryw?

  • Tak 43.4% (23)
  • Failedormie 56.6% (30)

Oddanych głosów: 53

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteś sobie takim 30 letnim sub5. Nie masz partnerki, za to partnerki twoich znajomych (o ile ich miałeś ofc.) odizolowały ich od ciebie już ładnych parę lat temu i zostajesz totalnie sam w stanie wegetacji i uziemienia w systemie praca-dom-tania rozrywka zagłuszająca samotność. Za tobą dopiero statystyczna połowa życia, więc jeszcze drugie tyle przed tobą - to jak wyrok dożywocia. Każdy kolejny dzień to dzień świstaka, a ty możesz tylko wygodnie się
Rajbond - Jesteś sobie takim 30 letnim sub5. Nie masz partnerki, za to partnerki twoi...

źródło: 1000003211

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rajbond: zawsze mnie zastanawiało jedno. Czemu przegrywy nie spotkają się sami ze sobą i nie zakumplują? Loszek to może nie da, ale cumpli powinno. Czyżby jednak problem był głębszy? xd
  • Odpowiedz
@EpicElion: @Chopin_fapu
Pewnie jakaś grupa typu "Baby bez taboo" albo "Siostrzaństwo - sekcja nagłej pomocy".
Podejrzewam, że większość kobiecych grup tak wygląda. Też chętnie poczytam.

Polecam również "Panda szuka Pandy" na FB. Można tam obserwować działania I Dywizji Uderzeniowej ds. Spermiarstwa Wojsk Cuckold Commando.
  • Odpowiedz
#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc
MFW rodzinka od skończenia przeze mnie 30 lat już nie pyta "kiedy w końcu przedstawię swoją pierwszą dziewczynę", w tym roku tak samo.
Czyli mnie skreślili jako "gałąź-odpad" drzewa genealogicznego, kryptogeja albo w najlepszym razie ASa.

Nie wiem czy się cieszyć, ale czuję się tak, jakby została mi dziura po tych pytaniach (jakbym odczuwał podświadome wrażenie, że jednak wtedy liczyli,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marmurowy_Gargulec: podobnie na weselach. Tutaj w Podkarpaciestanie jest zwyczaj, że nie tylko panna młoda ma oczepiny, ale jakieś takie zabawy kawalerów w łapanie muszki i inne pierdoły.
Obciach jak biorą młodych kawalerów 18-22 lat i próbują wyciągnąć w te rytuały dorosłego byka, który ma 30-35+.
Kurde, obciach w ch\/j. Dlatego zawsze zmywam się z wesel przed północą.
  • Odpowiedz
Moja teoria jest taka ze kobiety starzeja sie tak szybko bo nie dbaja o swoje zdrowie. Juz tlumacze o co mi chodzi otóz ładne kobiety w młodosci czesto są piekne bez zadnej pracy nad sobą i to ich rozleniwia często nie uprawiaja sportu mało spią jedzą fast foody cukier w nadmiarze palą i piją i stąd potem wrazenie ze taka kobieta jak osiaga 30 lat to wyglada jak Babcia. Zauważyłem ze kobiety
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach