@mirko_anonim: auuuuu pskow dostał dziś w nocy ostro jak widać dronami od Ukrainy, że takie pospolite ruszenie onuc :D i dobrze...czekamy na blokadę krymu, to dopiero będzie najazd na ukraińców żeby tylko popsuć relacje w głowach polaków :)
  • Odpowiedz
  • 129
@m__w Biednorka brzmi jak jakiś eksperyment w którym sprawdza się jak bardzo można redukować personel i zapychać dostępna przestrzeń towarem zanim wszystko jebnie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widly bym wziął i go tymi widłami #!$%@?ł ze sklepu. Dla tuska w Polsce nie ma miejsca niecg robi zakupy u szwaba albo u swojego funfla putina, z którym sie ba molo w 2008 r obmacywał. Niech sobie wybierze kierunek emigracji, a Polsce niech rudy zostawi wreszcie w spokoju


@Zielonykwiryta: Wszystko z głową OK?
  • Odpowiedz
@Voobo: dlatego właśnie nie chodzę do biedronki. W ogóle, jak można pójść drugi raz do sklepu który chce cię dymać? Chyba rozumiem te kobiety które wracają do swoich katów. Widzą że jest źle ale wrócą bo już się przyzwyczaiły.
  • Odpowiedz
@Voobo jako pracownika biedronki też mnie to w-----a ale nic nie poradzimy. Takie ceny dostajemy i nie ma innych

Najgorzej że zrobili to samo na lodach czyli ludzie po prostu ich nie biorą dowiadując się na kasie że nie ma rabatu.

Przez co lody się roztapiaja xd
  • Odpowiedz
@szzzzzz: jesteś twarda zawodniczka. Ja kiedyś tym cudem przemysłu gastro-paszowego chciałem otruć psa sąsiadów za to że głośno szczekał ale niestety jak mu rzuciłem zamiast zjeść to przysypał ziemią tylko
  • Odpowiedz
Najlepsi są oburzeni klienci co stoją w kilometrowej kolejce ale do samoobsługowej nie pójdą XD

Hurr durr może otworzy pan druga/kolejna kase

Zawsze takim mówię że jakbym mógł to bym mu wszystkie otworzył ()

#biedronka #heheszki #pracbaza
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OCIEBATON: tej samoobsługowej co się psuje i zawiesza i trzeba czekać 4 min aż łaskawie się zjawisz z obrażona miną? Tej w której można płacić tylko karta ? Ty to masz władze w pracy ;)
  • Odpowiedz
@OCIEBATON Bo samoobsługowa powinna być alternatywą dla zwykłej. Jak mam jakieś drobiazgi to chętnie z niej skorzystam. Ale przy większych zakupach chcę jak człowiek wyłożyć to na taśmę i mieć skasowane, a ja w tym czasie będę pakował. A nie, że "łoo, otworzyliśmy samoobsługowe to zwykła będzie otwarta jedna, albo żadna".
  • Odpowiedz
Możecie płakać na #biedronka na ich cenowki itp ja się nie dziwie że oni mają to w dupie bo biedra ma taki monopol że i tak wrócą tam ludzie na zakupy bo mało komu się będzie chciało jeździć chwilę dłużej gdzie indziej na zakupy...

Taka prawda, to już nie te czasy jak raz na x czasu się jechalo to hipermarketu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej nacinają konsumentów, a koszyk owoców pusty. Dopiero przy kasie "czemu banany po 7zł" i ludzie jeszcze się godzą i płacą. #oszustwo i #oszukujo . Oczywiście cenówka umieszczona w taki sposób żeby przypadkiem się nie dopatrzeć. Ciekaw jestem czy ktoś realnie skorzystał z tej promocji i zrobił zakupy za 200zł. Zgłoszone do UOKiK :)
rafor4 - #biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej n...

źródło: 371058442_320724850328655_4241664396540271638_n (1)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hissis: w tym problem, że cenówka ma nie wprowadzać w błąd i być czytelna. szanuję swój czas, wolę wziąć produkt i iść do domu, niż przy każdej półce szukać haczyka i warunków promocji drobnym druczkiem. to nie jest kuźwa umowa na hipotekę, tylko zakup bananów.
  • Odpowiedz
@Hissis: co za p--------a logika. Biedronka nie powinna utrudniać czytelności cen. Wchodzisz do sklepu to chcesz kupić i wyjść a nie wykłócać się z obsługą bo pajace ukrywają pod mniejszą czcionką prawdziwą, aplikowalną cenę.
Z resztą zapytałeś na czym polega problem - właśnie na tym. A twoja opinia nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz