Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mirko_anonim
- 5

fff112
via Wykop- 7
@mirko_anonim: auuuuu pskow dostał dziś w nocy ostro jak widać dronami od Ukrainy, że takie pospolite ruszenie onuc :D i dobrze...czekamy na blokadę krymu, to dopiero będzie najazd na ukraińców żeby tylko popsuć relacje w głowach polaków :)

robertkk
via Wykop- 3
@mirko_anonim: cale szczescie ze wpis podczas fali ruskich botow wiec mozna zglosic i napisac, ze op to sami wiecie kto i kopiejkarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 425
@m__w Biednorka brzmi jak jakiś eksperyment w którym sprawdza się jak bardzo można redukować personel i zapychać dostępna przestrzeń towarem zanim wszystko jebnie.
@p0kr4kk_2 w biedrze zawsze brakuje jednej pani do kas i jeszcze jednej pani do wykładnia towaru, współczuje tym kobietom takiej pracy
@czlowiekbutelka wołaj jak będzie odpowiedź z UOKiK
- 2
źródło: winogrona_kg_listazakupow
Pobierz- 0
źródło: temp_file2552587324801495099
Pobierz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@tesknilam_: tęsknię za takimi zarobkami
źródło: 1000007925-01
Pobierz
źródło: temp_file2818792278845026919
Pobierz
źródło: temp_file6224750289269010712
Pobierz@PIAN--A_A--KTYWNA: Masz jeszcze zdjęcia z tej serii?
- 1
- 411
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 149
Widly bym wziął i go tymi widłami #!$%@?ł ze sklepu. Dla tuska w Polsce nie ma miejsca niecg robi zakupy u szwaba albo u swojego funfla putina, z którym sie ba molo w 2008 r obmacywał. Niech sobie wybierze kierunek emigracji, a Polsce niech rudy zostawi wreszcie w spokoju
@Zielonykwiryta: Wszystko z głową OK?
- 23
Ile te banany kosztują dla kogoś kto kupuje bez karty moja biedronka i za mniej niż 199zł? Macie 5s na odpowiedź.
Czyste s-----------o, oczywiście kartka z ceną na wysokości 2m tak żeby cena regularna była jeszcze mniej widoczna
#biedronka #januszebiznesu
Czyste s-----------o, oczywiście kartka z ceną na wysokości 2m tak żeby cena regularna była jeszcze mniej widoczna
#biedronka #januszebiznesu
źródło: temp_file4490699576969371282
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 9
@Voobo: dlatego właśnie nie chodzę do biedronki. W ogóle, jak można pójść drugi raz do sklepu który chce cię dymać? Chyba rozumiem te kobiety które wracają do swoich katów. Widzą że jest źle ale wrócą bo już się przyzwyczaiły.
@Voobo jako pracownika biedronki też mnie to w-----a ale nic nie poradzimy. Takie ceny dostajemy i nie ma innych
Najgorzej że zrobili to samo na lodach czyli ludzie po prostu ich nie biorą dowiadując się na kasie że nie ma rabatu.
Przez co lody się roztapiaja xd
Najgorzej że zrobili to samo na lodach czyli ludzie po prostu ich nie biorą dowiadując się na kasie że nie ma rabatu.
Przez co lody się roztapiaja xd
- 27
źródło: temp_file8698065591259679566
Pobierz@szzzzzz: jesteś twarda zawodniczka. Ja kiedyś tym cudem przemysłu gastro-paszowego chciałem otruć psa sąsiadów za to że głośno szczekał ale niestety jak mu rzuciłem zamiast zjeść to przysypał ziemią tylko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
I gdzie ta papryka po 3,49 za kg?
#biedronka
#biedronka
źródło: 1000008314
Pobierz- 73
konto usunięte via Wykop
- 578
@OCIEBATON: tej samoobsługowej co się psuje i zawiesza i trzeba czekać 4 min aż łaskawie się zjawisz z obrażona miną? Tej w której można płacić tylko karta ? Ty to masz władze w pracy ;)
@OCIEBATON Bo samoobsługowa powinna być alternatywą dla zwykłej. Jak mam jakieś drobiazgi to chętnie z niej skorzystam. Ale przy większych zakupach chcę jak człowiek wyłożyć to na taśmę i mieć skasowane, a ja w tym czasie będę pakował. A nie, że "łoo, otworzyliśmy samoobsługowe to zwykła będzie otwarta jedna, albo żadna".
- 7
Możecie płakać na #biedronka na ich cenowki itp ja się nie dziwie że oni mają to w dupie bo biedra ma taki monopol że i tak wrócą tam ludzie na zakupy bo mało komu się będzie chciało jeździć chwilę dłużej gdzie indziej na zakupy...
Taka prawda, to już nie te czasy jak raz na x czasu się jechalo to hipermarketu
Taka prawda, to już nie te czasy jak raz na x czasu się jechalo to hipermarketu
@Herato gdy tylko mogę wybieram Lidla
@Nowystaryziel Nie wiem czy biedronka taka tania xD Już dawno zrezygnowałem z biedronki przez te ich kasy samoobsługowe i chodzę tylko jak czegoś mi braknie bo mam blisko ale staram się jej unikać jak ognia xD
#biedronka brakuje tylko Kustosza Karola
źródło: bc9dc6df01683058f6a4f3bfaebb7d0c4c28f4afdabf1ad6267e442971b2bbfc
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@plusbear: Serdel Kazio
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: i Białka Michała
Gang Mocniaków z hasłem "poznaj moc dobrego jedzenia" i wśród postaci maskotki wzorowane na Nutelli i Oranżadzie.
A potem dzieciaki myślą że taka oranżada czy nutella to samo zdrowie.
#zakupy #gangmocniakow #gangizbiedronki #zdroweodzywianie #biedronka
A potem dzieciaki myślą że taka oranżada czy nutella to samo zdrowie.
#zakupy #gangmocniakow #gangizbiedronki #zdroweodzywianie #biedronka
źródło: z30128147IH,Gang-Mocniakow
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OCIEBATON nie każdy nosi lupę na zakupy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W ramach protestu w #biedronka powinno się brać po 2-3 produkty z "promocji" i na samoobsługowych prosić obsługę o wycofanie tego.
@PochodnaFunkcji: ja miałem czpisy za 2.5 w shakomacie, przekupili mnie tym i nie dołączam do protestu!
@PochodnaFunkcji uhuhu ohoho ale super protest
A potem może ponarzekasz że palety są na sklepie bo zawracałeś dupe obsłudze? XD
A potem może ponarzekasz że palety są na sklepie bo zawracałeś dupe obsłudze? XD
- 774
#biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej nacinają konsumentów, a koszyk owoców pusty. Dopiero przy kasie "czemu banany po 7zł" i ludzie jeszcze się godzą i płacą. #oszustwo i #oszukujo . Oczywiście cenówka umieszczona w taki sposób żeby przypadkiem się nie dopatrzeć. Ciekaw jestem czy ktoś realnie skorzystał z tej promocji i zrobił zakupy za 200zł. Zgłoszone do UOKiK :)
źródło: 371058442_320724850328655_4241664396540271638_n (1)
Pobierz@Hissis: w tym problem, że cenówka ma nie wprowadzać w błąd i być czytelna. szanuję swój czas, wolę wziąć produkt i iść do domu, niż przy każdej półce szukać haczyka i warunków promocji drobnym druczkiem. to nie jest kuźwa umowa na hipotekę, tylko zakup bananów.
konto usunięte via Wykop
- 716
@Hissis: co za p--------a logika. Biedronka nie powinna utrudniać czytelności cen. Wchodzisz do sklepu to chcesz kupić i wyjść a nie wykłócać się z obsługą bo pajace ukrywają pod mniejszą czcionką prawdziwą, aplikowalną cenę.
Z resztą zapytałeś na czym polega problem - właśnie na tym. A twoja opinia nikogo nie obchodzi.
Z resztą zapytałeś na czym polega problem - właśnie na tym. A twoja opinia nikogo nie obchodzi.


































