Wpis z mikrobloga

#biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej nacinają konsumentów, a koszyk owoców pusty. Dopiero przy kasie "czemu banany po 7zł" i ludzie jeszcze się godzą i płacą. #oszustwo i #oszukujo . Oczywiście cenówka umieszczona w taki sposób żeby przypadkiem się nie dopatrzeć. Ciekaw jestem czy ktoś realnie skorzystał z tej promocji i zrobił zakupy za 200zł. Zgłoszone do UOKiK :)
rafor4 - #biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej n...

źródło: 371058442_320724850328655_4241664396540271638_n (1)

Pobierz
  • 61
@PozdroPocwicz: mordo, ja nie wiem, ja wchodzę i jak coś kupuję to znam cenę tego produktu, a jak nie znam to nie kupuje, jak mi ten sposób przedstawienia cen nie pasuje to nie chodzę do takiego sklepu w ogóle bo po co, ale nie widzę powodu, żeby szukać afer bo nie masz obowiązku kupowania czegokolwiek w sklepie który Ci nie pasuje
z fartem
  • 36
@Hissis: Chyba nie masz co robić ze swoim czasem jak tak uważasz i czytasz wszystkie cenówki po 5 razy jak na nich jest tak nasrane, że ledwo widać, że w ogóle dotyczy bananów. Sam ich nie kupiłem, bo przeczytałem ale to jest oszukiwanie konsumentów. Robią się coraz bardziej zuchwali. Kiedyś sam nie zwrócisz uwagi jak nikt z tym nic nie będzie robił.
@rafor4 ja automatycznie omijam „pomarańczowe” produkty bo nie mam #!$%@? czasu na czytanie strony tekstu. Powinni coś z tym zrobić.
@Hissis tak najlepiej niech wszędzie napiszą cenę 0.01 PLN 99,99% taniej *przy zakupie za milion dotyczy jednego banana na kartę MB płatność karta diners. A prawdziwej ceny niech w ogóle nie piszą bo po #!$%@? ona tam w kacie czcionka 5pt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rydzo

niestety Lidl ma podobne akcje. Sam się raz nacialem.

Kup za 69 czy 99 a masz mięso w promocji czy inne bzdety. Też ciężko doczytać.

Śmiem nawet twierdzic, że Lidl był tutaj prekursorem tej głupiej mody.


Oczywiście, że był, ale Lidla się na wykopie nie krytykuje, Lidl jest super i bez skazy. ( ͡º ͜ʖ͡º)

To w sumie fascynujące jak oni marketingowo ludziom wcisnęli do głów,