Wpis z mikrobloga

#biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej nacinają konsumentów, a koszyk owoców pusty. Dopiero przy kasie "czemu banany po 7zł" i ludzie jeszcze się godzą i płacą. #oszustwo i #oszukujo . Oczywiście cenówka umieszczona w taki sposób żeby przypadkiem się nie dopatrzeć. Ciekaw jestem czy ktoś realnie skorzystał z tej promocji i zrobił zakupy za 200zł. Zgłoszone do UOKiK :)
rafor4 - #biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej n...

źródło: 371058442_320724850328655_4241664396540271638_n (1)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hissis: w tym problem, że cenówka ma nie wprowadzać w błąd i być czytelna. szanuję swój czas, wolę wziąć produkt i iść do domu, niż przy każdej półce szukać haczyka i warunków promocji drobnym druczkiem. to nie jest kuźwa umowa na hipotekę, tylko zakup bananów.
  • Odpowiedz
@Hissis: co za #!$%@? logika. Biedronka nie powinna utrudniać czytelności cen. Wchodzisz do sklepu to chcesz kupić i wyjść a nie wykłócać się z obsługą bo pajace ukrywają pod mniejszą czcionką prawdziwą, aplikowalną cenę.
Z resztą zapytałeś na czym polega problem - właśnie na tym. A twoja opinia nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: mordo, ja nie wiem, ja wchodzę i jak coś kupuję to znam cenę tego produktu, a jak nie znam to nie kupuje, jak mi ten sposób przedstawienia cen nie pasuje to nie chodzę do takiego sklepu w ogóle bo po co, ale nie widzę powodu, żeby szukać afer bo nie masz obowiązku kupowania czegokolwiek w sklepie który Ci nie pasuje
z fartem
  • Odpowiedz
  • 36
@Hissis: Chyba nie masz co robić ze swoim czasem jak tak uważasz i czytasz wszystkie cenówki po 5 razy jak na nich jest tak nasrane, że ledwo widać, że w ogóle dotyczy bananów. Sam ich nie kupiłem, bo przeczytałem ale to jest oszukiwanie konsumentów. Robią się coraz bardziej zuchwali. Kiedyś sam nie zwrócisz uwagi jak nikt z tym nic nie będzie robił.
  • Odpowiedz
bo nie masz obowiązku kupowania czegokolwiek w sklepie który Ci nie pasuje


@Hissis: powiedz to starym lachonom które ledwo przejdą kilka metrów i już robią przerwę. One też muszą kupować i jeść.
Twoja sytuacja i to co ty byś zrobił nikogo nie obchodzi. Dyskusja dotyczy obiektywnej szkodliwości działań biedronki. Nie tego czy ciebie to boli.
  • Odpowiedz
@rafor4: No tak, potężna biedronka czycha na ostatnie oszczędności polskiej husarii żeby po bandycku im wyrwać z portfela podczas transakcji bananowej, masz rację mordo, tak jest.
z fartem
  • Odpowiedz
@rafor4 ja automatycznie omijam „pomarańczowe” produkty bo nie mam #!$%@? czasu na czytanie strony tekstu. Powinni coś z tym zrobić.
@Hissis tak najlepiej niech wszędzie napiszą cenę 0.01 PLN 99,99% taniej *przy zakupie za milion dotyczy jednego banana na kartę MB płatność karta diners. A prawdziwej ceny niech w ogóle nie piszą bo po #!$%@? ona tam w kacie czcionka 5pt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafor4: niestety Lidl ma podobne akcje. Sam się raz nacialem.
Kup za 69 czy 99 a masz mięso w promocji czy inne bzdety. Też ciężko doczytać.
Śmiem nawet twierdzic, że Lidl był tutaj prekursorem tej głupiej mody.
  • Odpowiedz
nie masz obowiązku kupowania czegokolwiek w sklepie który Ci nie pasuje


@Hissis: aż wszystkie sklepy to wprowadzą, bo będą widziały, że nie ma za to kar i nie będziesz miał wyboru gdzie indziej kupować.
z pechem
  • Odpowiedz
@rafor4 to jest nic, na paprykę czerwoną są dziś dwie ceny- przeceniona na 5,99 zł/kg i z kartą moja Biedronka- przeceniona na 3,49 zł/kg, ale na tę drugą cenę jest dodatkowy warunek, mianowicie musisz WYŚWIETLIĆ TĘ #!$%@? PROMOCJĘ W APLIKACJI XD inaczej masz tę pierwszą cenę, absurd z dzisiaj:
marcinkox3 - @rafor4 to jest nic, na paprykę czerwoną są dziś dwie ceny- przeceniona ...

źródło: temp_file7246194375669086426

Pobierz
  • Odpowiedz
@rydzo

niestety Lidl ma podobne akcje. Sam się raz nacialem.

Kup za 69 czy 99 a masz mięso w promocji czy inne bzdety. Też ciężko doczytać.

Śmiem nawet twierdzic, że Lidl był tutaj prekursorem tej głupiej mody.
  • Odpowiedz