Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: o i jak się pracuje w biedrze? Ja słyszałem, że ciotki sobie chwalą. Jak ktoś dłużej tam pracuje to macie jakieś podwyżki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Za dużo pewnie facetów nie ma, co? Osobiście znałem tylko jednego za kasą
@OCIEBATON nie brnij w to dalej, ameba wie że nie chodzi o czytanie cenówek tylko o #!$%@? korporacji które to czytanie utrudnia. A cierpią na tym poza klientami tylko prawie że niewinni pracownicy najniższego szczebla, których właśnie udajesz. Druga opcja jest taka, że jesteś pracownikiem najniższego szczebla i masz wyprany umysł i bronisz oszustwa swojego korpo bo aż tak sie sprzedałeś za grosze. Więc naprawdę nie brnij w to.
@OCIEBATON Jak napisałem są dwie opcje. Fakt że nie umiesz czytać ze zrozumieniem może wskazywać, że jednak tam pracujesz bo na nic więcej cie nie stać i dlatego bronisz gówno korpo i złodziejskich praktyk. Nie, nie jest napisane dość wyraźnie bo cena największą czcionką różni się od ceny na kasie i to już jest #!$%@?. Eod
@Ziutek_Grabaz mogłeś po prostu poświęcić 5 sekund więcej i nie musiałbyś płacić więcej za swoje banany a potem wylewać zali na wykopie próbując ubliżyc randomowej osobie z internetu

Do zobaczenia w biedronce na jakiejś promocji 12+12 XD