Wpis z mikrobloga

Mocno odradzam parking przy #biedronka #czerwonatorebka w #walbrzych na piaskowej.
Wczoraj wieczorem podjechałem tam na zakupy, leje jak 120, poszedłem na zakupy, bo nie uśmiechało mi się biegać z biletem jeszcze dwa razy i moknąć niepotrzebnie. Po powrocie bilecik straszący karą i płać pajacu. No to wysłałem im paragon, a oni odbili go, że nie przyjmują.

Wuj wam w cyc. Tam jest jeszcze barber i cukiernia, w których czasem bywałem, ale już nie będę. Zapraszam za to do Lidla po drugiej stronie ulicy, oni nie robią takich cyrków i paragon na maila, rozwiązuje całą sytuację.
Czemu mówię o biedronce? Bo parkingowy tam się chowa, wypatrując ofiar i wiem jak wygląda, więc jadę po nich.
Zarządcą tego burdelu jest www.parking-serwis.pl który musi pochodzić z naszych gór, bo mają typowo góralskie parcie na dudki.
Wyslalem maile do wszystkich punktów w tym obiekcie i do głównego zarządcy, dziękując im za współpracę i gratulując wujowej firmy parkingowej.
#oswiadczeniezdupy #gorzkiezale
  • 14
  • Odpowiedz
@Kulek1981 bardziej mnie wcurwia parking na dworcu miasto, ledwo wjedziesz i juz leci typo kaskwac Cie za parking. Nie ma znaczenia ze doslownie za 3 minuty juz odjezdzasz bo przyjechalea po kogos kto wysiadl wlasnie z odjezdzajacego pociagu, dawaj piątaka
  • Odpowiedz
@Kulek1981 w sensie wzdluz budynku dworca? Jak wsiadam na dworcu miasto w ciagu dnia, zazwyczaj czekaja zeby mnie zgarnac przy bramie porcelany. Tak czy siak denerwujacy fest jest ten typ, a moze bardziej jego szefostwo
  • Odpowiedz
@Kulek1981: ja właśnie robię tak jak @Fanaticz biorę bilet, ale nie wracam się żeby odłożyć do samochodu, po prostu mam w kieszeni. W razie W można odpisać, że przy zamykaniu samochodu bilet spadł i na 100% Ci odwołają karę. Te info mam od tego gościa co sprawdza bilety na Długiej przy biedrze i przy lidlu. W razie W gdybyś nie miał to możesz wydębić od kogoś innego kto ma bilet z
  • Odpowiedz
  • 0
@acidd: Biletomat stoi na wierzchu i trzeba się z nim kopać o bilet w deszczu. Lidl nie robi takich cyrków i za paragon życzą miłego dnia.
Na myjnie też będę jeździć na podzamcze, mogą mnie cmoknąć za takie podejście do klienta ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@Fanaticz: No proszę. Dobrze że po drodze z pracy mam netto z darmowym parkingiem, bo nie lubię być traktowany jak złodziej ¯\(ツ)/¯
A lidlowi i biedronce życzę powodzonka z kolejnymi parkingowymi. Ten uczuć, gdy myślałeś że apcoa to rak, ale przychodzi parking-serwis.pl i wyprowadza cię z błędu.
  • Odpowiedz