Część, chciałem na majówkę wybrać się w Beskidy z rowerem na kilka dni. Planuje zacząć z Bielska z Szyndzielni i moje pytanie brzmi, jak ze spaniem w schroniskach na glebie? Na Szyndzielni, z tego co pisze na ich stronie, niby nie można, a jak jest w rzeczywistości? Znacie w tej okolicy jakieś schroniska które nie robią z tym problemu? Nie chcę rezerwować noclegu bo jeszcze nie wiem gdzie docelowo się wybiorę. Chciałbym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś był ostatnio z was w górach? Jakiś beskid żywiecki, Beskid śląski i może mi powiedzieć jak pogoda i jak wyglądają szlaki?

czy jest jeszcze śnieg/lód? Teraz widzę, że w niedzielę ma być w okolicach dziesięciu stopni, słoneczko i myślałem czy by się nie wybrać

#gory #beskidzywiecki #beskidy #beskidslaski
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałem pojechać w #tatry na #krokusy ale widziałem zdjęcia z Chochołowskiej że to jeszcze z tydzien co najmniej, więc myślę że może gdzieś w #beskidy pojechać i wlansie tu chciałem spytać o jakąś polecajke na taki spacer:)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na okazję ostatniego dnia kalendarzowej zimy - fotograficzny powrót do stycznia, gdy sypnęło śniegiem.

Szlak ze Zwardonia na Wielką Raczę kompletnie nieprzetarty, drogę przez cały dzień musieliśmy torować sobie sami. Według znaków, szlibyśmy ok. 4.5h. W rzeczywistości zajęło nam to dokładnie dwa razy więcej czasu.

Efekt mizerny - zamiast na Wielkiej Rycerzowej, kończymy na glebie w schronisku na Wielkiej Raczy.

Ale
b.....r - Na okazję ostatniego dnia kalendarzowej zimy - fotograficzny powrót do styc...

źródło: 1_przegibek

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrrus: znajomy jest w okolicach, ale w Beskidzie Śląskim i śmiga po Czantorii i Skrzycznem, więc na Pilsku na pewno będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz