ale mi się podoba to gwizdanie na mundialu Od razu widać - leżą, płaczą bo jakimś faulu, a za 10 sekund jak gdyby nigdy nic biegają. Kompromitujące troche #mecz
Ej a to WiFi w pociągach IC jakoś specjalnie się włącza? Zawsze jak się podpinam pod hotspot IC to nie ma neta i nie wiem czy trzeba stanąć na jednej nodze czy co zrobić żeby działało. Chcę mecz oglądać #mecz #intercity
Hej, szukam laptopa w spoko cenie, tak do 1000-1200zł, więc chyba poleasingowego. Potrzebuje go na studia informatyczne na 1,5roku. Mam mocny PC w domu, a laptop byłby tylko po to żeby projekty jakieś tworzyć w trakcie zajęć, pisać kod, żeby się wygodnie pracowało na krótką mete. Nie wiem z czym się je takie sprzęty poleasingowe i żeby sie nie wpakować w jakiś s**t prosze o porade ;) #poleasingowe #laptopy
Hej, gdzie uda mi się kupić Garmin HRM PRO PLUS? Bo widzę że wszędzie prawie niedostępny... Wyszło coś lepszego w tej cenie i już go nie produkują czy o co chodzi? Potrzebuję taką ogólnie na siłownie, do biegania, do mierzenia parametrów podczas gry w piłkę. Nie lubie nosić wtedy zegarka, więc chciałbym żeby miał pamięć wewnętrzną #garmin #bieganie
@StdPtr: @bar125 Oki, dzięki za opinie. W takim razie zrobie tak że wrzuce sobie 90% w np. nasdaqa, a 10% zostawie na jakiegoś śmieciucha co może wystrzeli ;p
Od razu widać - leżą, płaczą bo jakimś faulu, a za 10 sekund jak gdyby nigdy nic biegają. Kompromitujące troche
#mecz