@marcus777: i tak nie dowiesz się prawdziwego przebiegu więc bez sensu ta sonda, moja ex. przysięgała mi na matkę, rodzinę, biblie i boga że miała BC = 3, jak się jej znudziłem to narracja się zmieniła i twierdziła że "nie jestem święta", "mam swoje za uszami" xD
  • Odpowiedz
@Anonalia: Myślę, że średnia niekoniecznie mogłaby wzrosnąć, ale odchylenie standardowe na pewno. Większa wariancja jest. Są incele i dziadki, gdzie mieli jedną całe życie, a i typy co po 30 mają. Więc za jakieś 20 lat wzrośnie średnia moim mylnym okiem będzie zbliżona do państw z zachodu teraz, do 9-10. Ale dałem sensowną odpowiedź, zajebistą
  • Odpowiedz
@pilot1123: Ktoś na wykopie wczoraj wstawiał teksty na podryw, a ze ja mam dusze naukowca, to postanowiłam sprawdzić jak działają. Wniosek jest taki, żeby nie słuchać wykopków, bo nie działają
  • Odpowiedz
@Dejw983: Dawanie przez mężczyzn atencji kobietom których nie zna jest zwyczajnie toksyczne dla obu stron.
Dlatego mężczyzn trzeba uświadamiać, że to tylko działa na ich niekorzyść.
  • Odpowiedz
@Pabick: Tylko mankament jest taki,ze ludzie z wykopu to rozumieją a ci debilni spermiarze i tak sie nie zmienia i będą dawać atencję grubasom
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O cxzym wy gadacie na tym tinderze? Pokażcie screeny przykladowych konwersacji.
Ja prawie zawsze jak wymienie ze dwie-trzy wiaodmosci to dalej juz ani nie chce mi sie gadać, ani nie nie wiem o czym gadać i to takie wymyslanie czegos na siłe

#tinder #badoo
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos to daje ci szanse zaczepienia i od razu weryfikacji czy to ktos dla ciebie czy nie, bo moze nie masz ochoty jechac na druga strone globu tylko po to, zeby cos zobaczyc w google maps, albo nie lubisz dzieci. jesli one nawet tego nie musza, to biedny jest ten swiat, oj biedny...
u facetow z tego co pamietam tych kilka lat temu tez bylo ubogo z opisami, ale dalo rade
  • Odpowiedz
Mam dosyć pyebane pytanie. 2 dzień na tinderze i straszna posucha z polubieniami. Mam wrażenie że to wina tego "mitycznego" algorytmu, który mnie nisko upozycjonował (wolę sobie tak to tłumaczyć, niż myśleć że jestem brzydki). Przez przypadek mi się w pierwszym dniu zdarzyło, wybrałem opcję, że chcę dostawać polubienia od bab i chłopów i wtedy się okazało że potrafię dostawać poyebane ilości polubień w ciągu 1 godziny. Jeżeli wrócę do poprzednich ustawień,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lombard no to zmień i zobaczysz czy jest różnica. Czy etyczne jest sprawdzanie jak działa algorytm tindera i ewentualne wykorzystywanie jego luk? Cóż można powiedzieć że używanie algorytmu do katalogowania ludzi jest nie etyczne ale na dobrą sprawę nikogo to nie obchodzi więc testuj
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: musisz ją wybadać, jeśli to jakaś p------a królewna to może uznać pomysł za tani i kiczowaty, ale imo jest uroczy - z resztą zrobiłem kiedyś podobny myk tyle, że z nieco większym rozmachem - owinalem mojej byłem łeb szmata aby nic nie widziała gdzie idziemy, prowadziłem ja dobra godzinę przez las na taką polanę z widoczkiem gdzie nigdy nie była, a tam przygotowany kocyk, ognisko, winko, truskawki, takie bajery.
  • Odpowiedz
o tindera, dodałem zdjęcia wszystko elegancko, poprzesuwałem kobietki aż zabrakło lajków i koło 20 miałem 24 polubienia (praktycznie rosły co minuta powiadomienie, że ktoś mnie dał w prawo) ale zero par, teraz wstaje nadal zero par i lajków tyle samo. Czy to znaczy, że przestałem się wyświetlać ludziom? Jakiś shadowban czy o co chodzi


@pieczony_szczur_z_ogniska: wszystko sie zgadza
  • Odpowiedz
#zwiazki #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski

Jestem po jednej randce z dziewczyną, było w porządku, ale mam wrażenie, że nie jest jakoś bardzo zainteresowana.
Powinienem znów wyjść z inicjatywą i zaprosić na drugą i się przekonać ostatecznie czy poczekać aż ona zrobi jakiś ruch?

Co powinienem zrobić?

  • Zaprosić na drugą randkę 52.6% (72)
  • Poczekać aż ona zrobi jakiś ruch 47.4% (65)

Oddanych głosów: 137

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabarbarowe_sny: Jeśli laska była średnio zainteresowana to zmarnujesz tylko czas. Tak samo zmarnujesz czas czekając na ruch z jej strony.
Zatem próbuj zaprosić na kolejne spotkanie ale tylko raz. Jak zacznie kręcić to pożegnaj się mówiąc, że było miło.
I tyle.
  • Odpowiedz
Ostatnio zaczela pisac do mnie taka 19-tka na badoo. I wczoraj sama zaproponowala spotkanie, pisząc jestem z koleżanką w "nazwa pizzerii", a widze ze tez jestes z "miejscowość"(tak prawde jestem z okolic), wiec moze sie spotkamy. Czy jakoś tak. Zapytalem: "randka z Tobą i koleżanką?" Odpisala, ze "haha randka nie", Na to ja "spotkanie zapoznawcze?" i odparła że tak. I zastanawiam sie o co jej moze chodzić i co jej napisać. Moze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach