Wpis z mikrobloga

Kur wa, nie ma nic gorszego niż iść na randkę z tą waszą „szarą myszką”. Musisz ciagle prowadzić rozmowę, zabawiać ją, tylko Ty wymyślasz co możecie robić. A jak w końcu dojdzie do seksu to trzeba ją wszystkiego uczyc jak w przedszkolu. Jedna baba kiedy chciałem żeby była na gorze nie potrafiła sobie wsadzić moje fiuta w ci pe (nie mogła trafić xdddd), aż w końcu nie uprawialiśmy w ten sposób seksu tylko zmieniliśmy na misjonarza xddd Kabaret XD #przegryw #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fanmarcinamillera: a to fajnie, ze po swoim jednym przypadku projektujesz to na cala populacje xD Umiejetnosci w lozku sa powiazane z wyczuciem, inteligencja itd. Wiadomo troche expa zawsze pomoze, ale np. u mnie miedzy pierwszym a setnym razem jakiejs mega wielkiej roznicy nie bylo. Juz pomijam, ze "szara myszka" to mit.
@fanmarcinamillera: ale jak panna jest szczupła to wystarczy że się wyprostuje i podniesie trochę i wkładasz bez problemu ) Na pewno nie przepuścił bym jej jeżdżenia z tak blachego powodu jak nietrafienie w dziurę hehe
@fanmarcinamillera: bo #!$%@? to nie fizyka kwantowa i mozna zaczac z wysokiego poziomu jak ma sie minimum inteligencji i wyczucia. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze sa cipy co sie beda baly za reke zlapac, a co dopiero dobrze wyruchac, no ale nie kazdy musi byc bohaterem teen comedy xD
Co prawda po przemysleniu musze sie zgodzic, ze kobiety jako raczej te mniej inteligentne i empatyczne faktycznie w lozku moga byc srednio