Mirki spod tagu #motoryzacja #auto,
Powiedzcie mi co byście wybrali bo pierwszy raz ubezpieczam auto:
OC (z ochroną zniżek), AC pełne w wariancie serwisowym (czyli naprawa w ASO, na oryginalnych częściach), NNW na 10 tys. zł – w tym też mamy podstawowy assistance z holowaniem do 150km i autem zastępczym do 3 dni – składka 1403 zł / rok,
Powiedzcie mi co byście wybrali bo pierwszy raz ubezpieczam auto:
OC (z ochroną zniżek), AC pełne w wariancie serwisowym (czyli naprawa w ASO, na oryginalnych częściach), NNW na 10 tys. zł – w tym też mamy podstawowy assistance z holowaniem do 150km i autem zastępczym do 3 dni – składka 1403 zł / rok,

























#muzyka #plyta #cd #pytaniedoeksperta
Idealna ścieżka na samotne wypady.