Odradzam zakup #samochody #auto #volkswagen #vw Polo o nr VIN: WVWZZZ6RZBY019220. Ogłoszenie tutaj: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-polo-1-6-tdi-5-drzwi-nawigacja-oryginal-lakier-i-przebieg-piekny-ID6E2N6x.html
Lokalizacja: Bielska 65B, Płock (komis, kilka innych obok). Auto miało być bezwypadkowe, bezkolizyjne, niemalowane, oryginalny lakier (zapewniali telefonicznie). Na miejscu na dzień dobry widoczny niespasowany zderzak, lampy, prawie cały malowany, wzór z dachu 110 mikronów, reszta elementów ok. 250-400 mikronów. Wystarczyło 2-3 min oględzin i 500 km w jedną stronę
Lokalizacja: Bielska 65B, Płock (komis, kilka innych obok). Auto miało być bezwypadkowe, bezkolizyjne, niemalowane, oryginalny lakier (zapewniali telefonicznie). Na miejscu na dzień dobry widoczny niespasowany zderzak, lampy, prawie cały malowany, wzór z dachu 110 mikronów, reszta elementów ok. 250-400 mikronów. Wystarczyło 2-3 min oględzin i 500 km w jedną stronę



























Auto pochodzi z niemiec na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy?
Trochę uderzone ale full opcja, mały przebieg (udokumentowany) i koło 10k ponizej wartosci.
W srodku pachnie jeszcze nowością. Trochę sie obawiam napraw, że coś wyjdzie w praniu, dlatego chcialbym sie dobrze zabezpieczyć. Ktoś coś podpowie?
#auto #niemiecplakaljaksprzedawal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1633891214yEycOxHyyKReVdcTwEfAjO.jpg
Pobierz