Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan poproszę was kolejny raz o pomoc. Jako, że sezon zimowy zbliża się nieubłaganie zakupiłem nowe opony zimowe. Jako, że we wszystkich wcześniejszych autach zawsze miałem dwa komplety kół, a koła trzymałem w swojej rodzinnej miejscowości i tam zawsze załatwiałem takie sprawy. Niestety nie mam teraz możliwości tam jechać i szukam jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego w dzielnicach #wilda #grunwald #jezyze #rataje godnego polecenia. Jeżeli możecie też napisać ile kosztuje w Poznaniu taka usługa, bo nie znam tutejszych cen. Dzięki wielkie.
Tagi dla zasięgów #auto #samochody #opony #motoryzacja #wulkanizacja
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gp1600: auto serwis Jankowiak, ul. Kopanina 63. Byłam ostatnio, wszystko sprawnie i dobrze, za stówkę (ale nie wiem czy to cena dla wszystkich czy dla klientów Oponeo). Przy okazji polecam właśnie Oponeo, bo kupując od nich opony można od razu wysłać je do warsztatu i umówić się na wymianę.
@alyaoo: Dzięki, sprawdziłem na szybko opinie w necie i wygląda bardzo dobrze. Cena też super. Będę jutro dzwonił. Nie wiesz jak z terminami, czy długo się czeka?
Co do opon to kupiłem na innej stronie, bo mieli na 4 szt. 100 zł taniej niż na Oponeo :)