Mirki poleci ktos serwis, ktory odkupuje za sensowne pieniadze zanizone kosztorysy szkody z oc sprawcy? Tyle tego jest na google firm, ze nie chce mi sie z kazdym rozmawiac. #odszkodowanie #auto #samochody #pzu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@GrubyGringo: jest taka mirabelka @Odzyskamy_odszkodowanie1
5
Polscy konstruktorzy aut zasilanych energią słoneczną podbijają świat

Łódź Solar Team to niesamowita drużyna młodych pasjonatów z Politechniki Łódzkiej, która konstruuje własne auta zasilane energią słoneczną i wygrywa międzynarodowe konkursy. Ich auto przejechało 945 km w 24h na jednym ładowaniu.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki mam problem i pytanie. Wpadłem dosłownie w serie dziur jak na polu minowym autem. Po doczlapaniu się od razu do serwisu (również jest to stacja kontroli pojazdów) wstępna diagnoza to nadłamana (możliwe że całkowicie zlamana i do wymiany) tylnia belka. Diagnoza pozstawiona rowniez ze nie jest to efekt zuzycia. 3 lata temu zgłaszałem uszkodzenie opony i poszło gładko z ubezpieczenia miasta. Tym razem też zamierzam to zgłosić. Czy miał już może
- 3
@Hekken: zadzwoń na 112. Podeślą w to miejsce patrol policji. Powinni spisać Ci notatkę. Z tą notatką udaj się do MZD w Łodzi (a konkretnie do zarządcy drogi) i poproś o polisę. Zrób naprawę z ich polisy.
- 3
Jak uszkodziłem próg na parkingu w mieście to zgłosiłem po czasie, ale tego samego dnia. Na 112 mi policjant doradził, abym wrócił na miejsce i wtedy zadzwonił po patrol. Tak zrobiłem, napisali mi notatkę i z nią naprawiłem z polisy miasta - koszt naprawy w ASO Skoda w 2015r. - ponad 8k zł. - wycena z PZU 1400 :)
- 0
Orientuj się ktoś może czy jest strona gdzie można sprawdzić Milaż auta z Włoch znając VIN a nie tablice rejestracyjne z Włoch ?
#auto #samochody #motoryzacja
#auto #samochody #motoryzacja
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Josephix: milaż to z włoskiego?
- 0
@dobrowolskii: Nie, nie mogłem znaleźć w głowie słowa w odniesieniu do przebiegu w momencie jak pisałem post.
- 0
konto usunięte via Android
- 3
@rkadjar ludze to sa naiwni... taki przebieg przy 10 letnim aucie.... ja mam Z 2012 I 248tys nakrecone bez zadnego zarobkowego cyklu.
@MPTW ja bym na Twoim miejscu popatrzył za Fiestami (tu na te trasy trochę lipa) i Focusy, bo Mondeo to już wielgachne jest. Fajne, porządne wózki, szukaj tylko i wyłącznie w benzynie
Do 2014 klepali jeszcze Hyundai I40 / Kia Optima, jeden pies, ale auto mistrz. Wtedy motor 2.0 benzynka.
Z ciekawych propozycji jeszcze przychodzi mi do głowy Mitsu Lancer. Jak w 2k16 pracowałem w Mitsu na serwisie to ta fura
Do 2014 klepali jeszcze Hyundai I40 / Kia Optima, jeden pies, ale auto mistrz. Wtedy motor 2.0 benzynka.
Z ciekawych propozycji jeszcze przychodzi mi do głowy Mitsu Lancer. Jak w 2k16 pracowałem w Mitsu na serwisie to ta fura
5
Bentley Continental Convertible - prywatny kabriolet Eltona Johna

Jednym z nieodłącznych dodatków wizerunkowych Sir Eltona Johna były luksusowe samochody. Niektóre z teledysków do jego topowych piosenek są przesiąknięte kadrami, kiedy to muzyk z...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam na stanie moje pierwsze #auto - Citroen C4 benzyna 1.4 z 2004 roku i chyba sie sypie (╯︵╰,)
Nie zamierzam w niego wkładać żadnej kasy, bo i tak kupiłam z myślą ze będzie na jakieś pół roku lub troszkę więcej, żebym sie nauczyła jeździć a potem zmienię na coś lepszego.
A więc tak, byłam niecałe 2 tyg po urlopie i po tym czasie tak - wczoraj
Nie zamierzam w niego wkładać żadnej kasy, bo i tak kupiłam z myślą ze będzie na jakieś pół roku lub troszkę więcej, żebym sie nauczyła jeździć a potem zmienię na coś lepszego.
A więc tak, byłam niecałe 2 tyg po urlopie i po tym czasie tak - wczoraj
@petugh: akumulator albo zaśniedziałe klemy na nim. Pierwsze to koszt wymiany akumulatora (kilka stówek), a drugie to koszt kawałka papieru/płynu czyszczącego i papieru ściernego (kilka złotych).
@petugh jeśli brzydko pachnie pod maską w czasie pracy silnika to sprawdź poziom elektrolitu w akumulatorze. Jeśli mało to dolej wody demineralizowanej i jeśli akumulator się podładuje to jeszcze pojeździ.
konto usunięte via Android
- 1
Auto najlepiej zatankować dziś czy w weekend?
Jaka może być różnica na litrze? Mam benzynę
Obecnie kosztuje 6,6
#pytanie #samochody #motoryzacja #auto #niebieskiepaski #rozowepaski
Jaka może być różnica na litrze? Mam benzynę
Obecnie kosztuje 6,6
#pytanie #samochody #motoryzacja #auto #niebieskiepaski #rozowepaski
- 10
@wez_idz_sobie: najlepiej zatankować wtedy, jak ci się zaświeci rezerwa.
@wez_idz_sobie: A to będzie jakaś różnica na kilkudziesięciu groszach? Pełny bak osobówki to pewnie 10zl w jedna albo druga stronę, litości
Hej, zastanawiam się nad zakupem i30 2009 1,4 classic. Vin mówi że auto miało "Vehicle disposal" w 2021 roku. Cena jest bardzo atrakcyjna, auto po zdjęciach nie wskazuje na większe problemy niż zabawa w blacharkę. Proszę o pomoc, prezentowany egzemplarz myśle, że może być nabyty za cenę 10000zł po negocjacjach + blacharka. Na co zwrócić uwagę podczas oględzin? Opłaca się jechać 50km czy dać sobie spokój? Zdjęcia pojazdu w komentarzach. Przebieg delikatnie
źródło: comment_1648074128c8qk2z9H7jajGsQOnF2onq.jpg
Pobierz
konto usunięte via Zakop
- 0
@FacetTwojejMamy: w tej wersji częsty objaw to rdza wychodząca na tylnich drzwiach od wewnątrz na gorze pod uszczelka. ale tu akurat to pewnie najmniejszy problem patrząc na zdjęcia xD
poza tym cześć z nich lubiła pic olej.
generalnie furka bardzo dobra. miałem tez 2009 1.4 przez 3 lata (sprzedałem w styczniu) i nie miałem z nim większych problemów. oleju mi nie bral. ruda zaczęła wychodzić na tych drzwiach i jednym nadkolu.
poza tym cześć z nich lubiła pic olej.
generalnie furka bardzo dobra. miałem tez 2009 1.4 przez 3 lata (sprzedałem w styczniu) i nie miałem z nim większych problemów. oleju mi nie bral. ruda zaczęła wychodzić na tych drzwiach i jednym nadkolu.
- 0
@Faley: napisałem na grupach, niestety mało merytoryczne odpowiedzi
- 1
https://www.yafud.pl/47306/ Po paru spotkaniach z fajnym facetem zaprosiłam go do siebie. Ktoś mu porysował #auto na parkingu przed blokiem i koleś nie chce się ze mną więcej spotykać, bo sporo w niego zainwestował, a ze mną nie wiadomo jak to będzie... #yafud #fail
Jakie auto do 15 k, warte zastanowienia do kupna polecacie?
#auto
#auto
konto usunięte via Android
- 0
@lukaszbrk toyota avensis
#motoryzacja #auto Patrzcie co ten wulkanizator o-----ł. Jak to chamsko wygląda to nie mam słów. Nowe opony. Wcale takie tanie nie były. Felgi też nie pogięte. Można to było wyważyć inaczej? Wcześniej miałem ciężarki naklejone wewnątrz felgi, a jak było na zewnątrz, to były ukryte za ramieniem a nie taka fuszerka o------a.
źródło: comment_1647977557mfCANH14sfgV73f7R718cA.jpg
Pobierz- 21
@bronxxx: jakbyś miał proste felgi i opony super jak piszesz to by nie było ciężarków. Dobrze Ci wyważył. Na felgach aluminiowych te ciężarki ważą po ok 5g to musi być ich trochę. Jak felgi są super i mało ciężarków trzeba. to można chowac za ramionami felg ale w twoim wypadku bez sensu
@bronxxx wszystko jest dobrze zrobione. Ciężarków się nie przykleja za ramieniem żeby nie było widać, tylko się przykleja w konkretnym miejscu żeby spełniły swoje zadanie.
- 0
Czy manetka świateł ustawiona na AUTO pobiera jakąś energię z akumulatora, gdy samochód jest zablokowany i oczywiście światła już zgasły? Pozostawiłem samochód na tydzień z manetką tak ustawioną i jestem ciekaw czy mimo to pobierana jest jakaś energia z akumulatora?
#auto #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika
#auto #samochody #mechanikasamochodowa #mechanika
@Jonki: w praktyce bez znaczenia bo zawsze jest pobierana jakaś energia z akumulatora np. przez immobilizer czy sterowania zamkami.
- 0
@Jonki: może jakby ten automat był z jakiegoś dokładnego modułu a jak producent to stworzył to raczej przewidział taką sytuację jak samochód nie piszczy przez nie zgaszone światła.
- 0
Co sądzicie? Kóry lepszy? Opinia? Wszystkie HB, benzyna, w podobnym przebiegu 100 - 150 tys km, tempomat, kamera cofania, bluetooth i pare innych dodatków.
#ford Focus 2015 vs #volvo V40 2013 vs #kia Ceed 2014
#motoryzacja #samochody #auto #kiciochpyta #otomoto
#ford Focus 2015 vs #volvo V40 2013 vs #kia Ceed 2014
#motoryzacja #samochody #auto #kiciochpyta #otomoto
@Mala_kicia: oponeo
- 2
@Mala_kicia: Oponeo, sklepopon, allegro u dużych sprzedawców :)
konto usunięte via Android
- 0
Mircy, jakie #auto rodzinne do 45k? Zależy mi na dobrej relacji cena-jakosc, nie chciałbym kupować nic starszego niż 2012. Co byście polecali?
#motoryzacja
#motoryzacja
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@ZlodziejBilonownic: a no nie skleilem xD
Przywykłem do polecania wszędzie E36 ale faktycznie lata lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przywykłem do polecania wszędzie E36 ale faktycznie lata lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki jade Fiatem Punto 2 z 2000r z Wroclawia do Holandii w ten weekend - yay or nay? Jak myslicie wykrece taka trase? Auto samo w sobie raczej w dobrym stanie, bylo dlugo nie uzywane i garazowane (na liczniku do teraz 111000km potwierdzonych fakturami z ASO i od mechanikow) robil ktos takiego tripa lub zna kogos takiego? #trip #podroze #auto #emigracja #mechanikasamochodowa
@TrinityBomb: kup sobie adac assistance
Ja mam hotel na 6 dni, holowanie auta gdzie wskaże w całej Europie i auto zastępcze za 98e rocznie
A auto da radę, poczujesz się jedynie jakbyś Cessna leciał nad Atlantykiem ;d
Ja mam hotel na 6 dni, holowanie auta gdzie wskaże w całej Europie i auto zastępcze za 98e rocznie
A auto da radę, poczujesz się jedynie jakbyś Cessna leciał nad Atlantykiem ;d
- 2
@TrinityBomb: sprawdz plyny, oleje czy nie ma żadnych wycieków, do tego wszystkie wezyki, opaski zaciskowe, uchwyty wydechu - przy aucie z tego roku takie elementy moga wykazywac juz objawy zmęczenia. Banka oleju tez nie zaszkodzi . Jak nie robiles dotychczas dlugich tras to nie wiesz ile "wypije" przy dluzszej jezdzie.
Z takich must have to zestaw zarowek oraz zestaw naprawczy do opony.
Ponadto jak koledzy wspominali assistance jak adac.
Z takich must have to zestaw zarowek oraz zestaw naprawczy do opony.
Ponadto jak koledzy wspominali assistance jak adac.
#anonimowemirkowyznania
Czy olktos blatany ze sprzedażą aut mogłby skomentować:
Mam chęć na nowe auto, pierwsze nowe
Pogadałem z dilerem
No i
Chciałbym za gotówkę, nie mam działalności, to lepiej czy gorzej od strony negocjacji?
Czy olktos blatany ze sprzedażą aut mogłby skomentować:
Mam chęć na nowe auto, pierwsze nowe
Pogadałem z dilerem
No i
Chciałbym za gotówkę, nie mam działalności, to lepiej czy gorzej od strony negocjacji?
- 12
@AnonimoweMirkoWyznania: czekam na tłumaczenie tego bełkotu na język zrozumiały xD
- 7
































Chciałbym żeby ktoś obadał ten egzemplarz z linku. Jakoś się odwdzięczę.
https://www.olx.pl/d/oferta/honda-civic-honda-type-s-1-8b-CID5-IDOtW4c.html
#motoryzacja #auto #honda #civic #czestochowa
źródło: comment_1648490944mowKnBtuiSa9YyA3dUi78Z.jpg
Pobierzźródło: comment_1648542421CBCPINnzbfBQUjL3MC1yKg.jpg
Pobierz