Jak to ogarnąć by mi automatycznie aktualizowało aplikacje? Bo wchodzenie ciągle do sklepu play jest męczące... #android #telefony
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

jan-chrzciciel
- 0

wash-and-go
via Android- 1
A później mame internet nie działa

jan-chrzciciel
- 0
@Ghalard ok dzięki
- 0
Mircy, będąc za granica dluzej jak 3 miesiace #tmobile nalicza dodatkowe oplaty za smsy i polaczenia pomimo tego ze mam wykupiona taryfę gdzie smsy i połączenia tel. w roamingu sa niby bez limitu, niby, bo wlasnie zablokowali mi wykonywanie połączeń, spotkal sie ktos z podobnym problemem i czy jest on rozwiazywalny w tmobile czy trzeba zmienic na siec ktora takich numerów nie robi(o ile jest taka)? #telefony #
Cześć.
Jest jakiś łatwy program w którym ogarnął bym projekty typu AutoCAD żeby móc wysłać to później na wycinanie laserem?
Takie naprawdę typowo podstawowe funkcje na początek typu prostokątna ramka etc
A jeszcze fajniej jakby dało się to ogarnąć na Androidzie xD
#informatyka (chyba pasuje?) #android #projektowanie #3d #autocad
Jest jakiś łatwy program w którym ogarnął bym projekty typu AutoCAD żeby móc wysłać to później na wycinanie laserem?
Takie naprawdę typowo podstawowe funkcje na początek typu prostokątna ramka etc
A jeszcze fajniej jakby dało się to ogarnąć na Androidzie xD
#informatyka (chyba pasuje?) #android #projektowanie #3d #autocad
@starebaby-i-wino: https://alternativeto.net/software/autocad/?license=opensource&platform=windows
Na Androida nie ma żadnych opcji więc możesz o tym zapomnieć. Smartfony to zabaweczki a nie narzędzia do pracy.
Na Androida nie ma żadnych opcji więc możesz o tym zapomnieć. Smartfony to zabaweczki a nie narzędzia do pracy.
@starebaby-i-wino metalix, sigmanest, lantek, wrykrys, albo szukaj po haśle "soft cad/cam"
#mobilne #bluetooth #sluchawki #android #gadzety
Szukam słuchawek bluetooth do rozmów. Fajnie jakby dało się posłuchać w nich muzyki (audiofilem nie jestem). Wymarzyłem sobie takie jakby dwa zestawy Jabra Talk 25 SE tylko by pracowały razem stereo i tylko jedna miała pałąk do rozmów. Jest coś takiego na rynku? Nie chcę wielkich słuchawek nagłownych.
Szukam słuchawek bluetooth do rozmów. Fajnie jakby dało się posłuchać w nich muzyki (audiofilem nie jestem). Wymarzyłem sobie takie jakby dwa zestawy Jabra Talk 25 SE tylko by pracowały razem stereo i tylko jedna miała pałąk do rozmów. Jest coś takiego na rynku? Nie chcę wielkich słuchawek nagłownych.
@garfild1994g: Psychologia czy marketing? Gdzie za dwa lata iść?
- 0
źródło: Screenshot_20231114-182401
Pobierz- 0
#telefony jaki telefon polecicie dla mojej mamy, która kocha robić foty swoich kwiatów i wnuków oraz korzysta dużo z WhatsAppa i przeglądarek? Zazwyczaj miała jakieś Huawei. Budżet ciężko określić, bo z jednej strony jak najmniej, ale też nie chcę, aby aparat to było jakieś gunwo.
#telefon #android #iphone #kiciochpyta
#telefon #android #iphone #kiciochpyta
bo z jednej strony jak najmniej
@antarhei: jesli ma to byc urządzenie raczej intensywnie użytkowane no to to bardzo złe kryterium zią
@antarhei: https://www.dxomark.com/smartphones/ tu masz ranking komórek po aparacie - jedź w dół listy, aż będzie taki, który spełnia założone przez ciebie kryterium cenowe (tu warto zerkać ile co kosztuje, bo tam są cennikowe ceny, a wiele modeli jest do wyrwania już dawno taniej).
0
Huawei zanotował silny wzrost sprzedaży

Wzrost sprzedaży smartfonów Huawei przyczynił się do zwiększenia całkowitej sprzedaży o 11 proc. na chińskim rynku w październiku, według danych firmy badawczej Counterpoint, co sygnalizuje poprawę sytuacji na rynku telefonów komórkowych w Chinach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wracam po trzech tygodniach od tego wpisu jako SZCZĘŚLIWY posiadacz iphone 15 pro
https://wykop.pl/wpis/73395895/bylem-odebrac-15-pro-z-zamowienia-dziewczyny-w-xko
3 tygodnie 6 klocków i dzisiaj oddany na reklamacje bo już nie działa dotyk. Pozdro z fartem jak to było MOŻE DROGIE ALE SIE NIE ZACINA?
https://i.imgur.com/N1iVswP.mp4
Nie ironicznie xiaomi lepsze.
https://wykop.pl/wpis/73395895/bylem-odebrac-15-pro-z-zamowienia-dziewczyny-w-xko
3 tygodnie 6 klocków i dzisiaj oddany na reklamacje bo już nie działa dotyk. Pozdro z fartem jak to było MOŻE DROGIE ALE SIE NIE ZACINA?
https://i.imgur.com/N1iVswP.mp4
Nie ironicznie xiaomi lepsze.
Byłem odebrać 15 pro z zamówienia dziewczyny w xkom i chłop odrazu na wejściu powiedział że mam 14dni na zwrot i że ludzie zwracają bo się mocno grzeje więc żeby sobie intensywnie przetestować.
Beka, jak to było? Płacisz za jakość i się nie zawiesza xDd
#ios
Beka, jak to było? Płacisz za jakość i się nie zawiesza xDd
#ios
@ElonMuskKochamCie: Zapomniałeś o tym że jako sprzęt prestiżowy cechuje się niesamowitą jakością wykonania i bezawaryjnością!
- 2
@aarahon jestem gejem
3
Zamówił iPhone 15 Pro Max u Apple. Dostał podróbkę

Oszustwa w serwisach z ogłoszeniami to coś powszedniego, ale u oficjalnych źródeł? Mężczyzna zamówił iPhone 15 Pro Max u Apple, a otrzymał... model z Androidem.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Amerykanie zombilizowali Chińczyków do zrobienia własnego OS na telefony

Premiera systemu HarmonyOS Next będzie momentem, w którym Huawei całkowicie odetnie się od Androida. Chińczycy zamierzają pokazać, że potrafią poradzić sobie bez Amerykanów.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@yaroszek: a jakies przykladowe ceny/modele/opisy?
Bo jesli tel z amazonu/chinskiego sklepu w wersji global jest tanszy niz "oficjalny outlet", to sens zakupu jest raczej nikly.
Bo jesli tel z amazonu/chinskiego sklepu w wersji global jest tanszy niz "oficjalny outlet", to sens zakupu jest raczej nikly.
- 1
@Black_Raven: No mi 7 pro spadł z pół roku temu na kant krawężnika i szkło pękło (wczesniej spadł mi tez z 100 razy na różne sposoby i nigdy nic sie nie stało wiec szacun), ogolnie nie przeszkadzało jakos specjalnie ale z czasem dotyk zaczął szwankować. I teraz na wakacjach padał deszcz i chyba mi sie woda dostała do środka i ekran szlag trafił. Przedchwilą jeszcze działał ale padł już całkiem.
- 1
@r3kc4H: bardzo w porządku, chodzi turbo szybko i tak też szybko się ładuje. Wiadomo bateria ładowana na wieczór musi być.
Ogólnie dużego przeskoku technologicznego względem 7 pro nie ma. Lubiłem ten zakrzywiony ekran, łatwiej się uzywało gestów cofania :D Co do aparatu to sie nie wypowiem bo nie jestem fotografem ale zdjęcia b. dobre.
Ciesze się ze nie wziąłem pixela 7 którego kupił chwile wczesniej ziomek w robocie.
Ogólnie dużego przeskoku technologicznego względem 7 pro nie ma. Lubiłem ten zakrzywiony ekran, łatwiej się uzywało gestów cofania :D Co do aparatu to sie nie wypowiem bo nie jestem fotografem ale zdjęcia b. dobre.
Ciesze się ze nie wziąłem pixela 7 którego kupił chwile wczesniej ziomek w robocie.
@cotozazycie: Oczywiście. DNS jest tylko po to aby odpowiedzieć na proste pytanie:
Pytanie: pod jakim adresem IP znajduje się witryna wykop.pl?
Odpowiedź: znajduje się pod adresesm 146.59.55.142
Decyzja: adres ten istnieje, można się z nim połączyć, wszystko przebiega pomyślnie, ładuję
Pytanie: pod jakim adresem IP znajduje się witryna wykop.pl?
Odpowiedź: znajduje się pod adresesm 146.59.55.142
Decyzja: adres ten istnieje, można się z nim połączyć, wszystko przebiega pomyślnie, ładuję
- 0
Po wyłączeniu dnsa dla przeglądarki brave reklamy będzie blokować wbudowanym blokerem z czym sobie dobrze radzi. Dns adguarda dobrze za to blokuje reklamy w aplikacjach na czym mi zależy. Pytanie jak zrobic aby jedynie brave nie łączył się z internetem przez dns adguarda a inne apliakcje tak.
- 0
Da się wprowdzić ograniczenia w używaniu aplikacji? Przykładowo na tiktok godzine dziennie? #android #aplikacje #tiktok #smartfon #uzaleznienie
@Zarzad_pana_areczka: mordo, blokada, którą sam sobie nałożysz działać nie będzie
@Zarzad_pana_areczka: może dlatego, że będziesz mógł ją zdjąć?( ͡° ͜ʖ ͡°) wyjeb tego raka w cholere w całości
- 1
@Ranger w Google keep dodawanie Labels robi porządek w notatkach z innych to wiadomo kombajn Evernote albo microsoft one note
@presburger: strasznie niski budzet, w takiej cenie to mysle ze po prostu sprawdzaj co dostepne na olx w okolicy, jak juz opatrzysz sobie konkretny model to poczytaj opinie/recenzje i tyle
@presburger: Znalazłeś już telefon? Jakby co mam Xperię E5, akurat za 150 złotych. Stan idealny. Jak chcesz dopytać to pisz na priv.
U mnie działa.
- 0
@ChlopoRobotnik2137: @33793383379338
Chyba w-----ł mi się podczas robienia nocnej kopii zapasowej. Po reinstalce już ok.
Chyba w-----ł mi się podczas robienia nocnej kopii zapasowej. Po reinstalce już ok.
źródło: temp_file7380428522011710559
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@Eustachy_goli_pachy a to nie jest cos jak w ip ze zastepuje guzik menu? jak wejdziesz w jakas apke i to nacisniesz to nie przenosi na poczatek?
@Eustachy_goli_pachy: Pomocnik dla niepełnosprytnych.



















