Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystając ze #smartfon przeglądacie #facebook przez przeglądarkę mobliną, aplikację FB czy nie przeglądacie fejsa na tel, tylko na kompie?

#aplikacje #telefony #android #ios #socialmedia #iphone

Na telefonie przeglądasz Facebooka poprzez:

  • Przeglądarkę mobilną 18.0% (16)
  • Aplikację Facebook 47.2% (42)
  • Przeglądam na kompie, na telefonie raczej nie 7.9% (7)
  • Nie mam Facebooka 27.0% (24)

Oddanych głosów: 89

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Igrzyska smierci


@eliblue: Te premierowe? Raczej za kilka miesięcy dopiero, chyba że masz na myśli pirackie strony, to może znalazłbyś teraz coś w słabej jakości. Poprzednie części Igrzysk Śmierci sa na Prime Video.
  • Odpowiedz
@Radkiewicz Tablet wykorzystuje uniwersalne oprogramowanie Windowsowe Xinput dla pada do xboxa, a Microsoft zastrzega sobie uzywanie ich konfiguracji klawiszy. Gdyby Sony chcialo zrobic oficajnego pada plug and play do Windowsa czy Androida musieliby uzyc takiej konfiguracji. Dlatego nie ma oficjalnych padow Sony. Sa tylko emulatory, ktore symuluja pad do xboxa. Tylko dedykowane gry lub aplikacje, ktore maja wbudowane sterowniki moga bez emulowania korzystac z tego pada.
  • Odpowiedz
Mam sobie taki telefon: OnePlus 10 Pro 5G.
Telefon był rootowany (potrzebna mi była jedna funkcjonalność, którą można włączyć tylko z roota).
Później zrobiłem OTA upgrade (android 13, OxygenOS 13.1), po którym już nie ma roota.
Teraz podczas włączania telefonu ma komunikat "Orange State" i informację, że telefon ma odblokowanego bootloadera.
Czy mogę teraz zablokować bootloadera, żeby się pozbyc "Orange State" ? Czytałem, że można to tylko zrobić na stock OS i jak nie ma TWRP.

Zastanawiam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banzi: nigdy nie wiedziałem o co chodzi z tym "memem" - u mnie na każdym androidzie wszystko trafia do folderu downloads, sortowanie po dacie i Elo.
  • Odpowiedz

Który wybrać? Ktoś ma, poleca jakiś? Bez sugerowania się ceną (różnice ~~100 PLN)

  • Moto G73 5G 8/256GB; 50 Mpix;MediaTek Dimensity930 20.7% (6)
  • EDGE 30 Neo 8/128GB; aparat 64 Mpix; Qualcomm SD63 65.5% (19)
  • Moto G52 6/256GB; aparat 50 Mpix; Snapdragon 680 13.8% (4)

Oddanych głosów: 29

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli chcecie pomóc w rozwoju oprogramowania dla inkBooków (i macie jeden z dwóch bieżących modeli) to możecie teraz wyrazić swoją opinię na temat nowego Readera: http://cyfranek.booklikes.com/post/6009003/recenzja-reader-nowa-aplikacja-dla-czytnikow-inkbook
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#inkbook #czytniki #czytajzwykopem #ebook #android
Cyfranek - Jeśli chcecie pomóc w rozwoju oprogramowania dla inkBooków (i macie jeden ...

źródło: cyfranek_booklikes_com

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nic nie kupowałem na BlackFriday itp. ale akurat teraz przydałby mi się nowy telefon, bo stary jest z Android 7 i zaczyna wygasać wsparcie dla apek. No i tak się zastanawiam czy na prawdę można coś w obecnym okresie upolować czy to pic na wodę?
Chciałem sobie kupić Google Pixel 7a, ale póki co nie widzę jakiejś dobrej promki, prawie 2,5k trzeba wydać.


#smartfon #android #smartfony
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@card_man ta chinol. Lecz póki co nie widzę powodów do zastrzeżen, płynność wporzo, ekran super, bateria ok, aktualizacje do systemu wpadają regularnie. Ale oczywiście pixele maja swoje plusy
  • Odpowiedz