Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1

3
Jak zainstalować Huawei SUPER DEVICE na każdym laptopie i PC. - YouTube

co tu wiele gadać, działa i świetnie daje radę
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Na telefonie przeglądasz Facebooka poprzez:
- Przeglądarkę mobilną 18.0% (16)
- Aplikację Facebook 47.2% (42)
- Przeglądam na kompie, na telefonie raczej nie 7.9% (7)
- Nie mam Facebooka 27.0% (24)
@Grzesiek_astronaut2: g72 na pewno nie do nocnych fot bo nie ma stabilizowanej optyki, więc im gorsze świtało tym dłuższy czas naświetlania i z g72 wychodzi przeostrzona breja
- 0
- 0
Gdzie mozna znalez kinowe filmy. Rowniez w subspkrypcji? Igrzyska smierci <1>
Bardzo dziekuje
#film #programista15k #android
Bardzo dziekuje
#film #programista15k #android
Igrzyska smierci
@eliblue: Te premierowe? Raczej za kilka miesięcy dopiero, chyba że masz na myśli pirackie strony, to może znalazłbyś teraz coś w słabej jakości. Poprzednie części Igrzysk Śmierci sa na Prime Video.
- 0
@Matpiotr: Nie lubie w kinie. Zbyt cenie swoj czas, aby ogladac 20m reklam.
źródło: dualshock 5
Pobierz@Radkiewicz Tablet wykorzystuje uniwersalne oprogramowanie Windowsowe Xinput dla pada do xboxa, a Microsoft zastrzega sobie uzywanie ich konfiguracji klawiszy. Gdyby Sony chcialo zrobic oficajnego pada plug and play do Windowsa czy Androida musieliby uzyc takiej konfiguracji. Dlatego nie ma oficjalnych padow Sony. Sa tylko emulatory, ktore symuluja pad do xboxa. Tylko dedykowane gry lub aplikacje, ktore maja wbudowane sterowniki moga bez emulowania korzystac z tego pada.
Mam sobie taki telefon: OnePlus 10 Pro 5G.
Telefon był rootowany (potrzebna mi była jedna funkcjonalność, którą można włączyć tylko z roota).
Później zrobiłem OTA upgrade (android 13, OxygenOS 13.1), po którym już nie ma roota.
Teraz podczas włączania telefonu ma komunikat "Orange State" i informację, że telefon ma odblokowanego bootloadera.
Czy mogę teraz zablokować bootloadera, żeby się pozbyc "Orange State" ? Czytałem, że można to tylko zrobić na stock OS i jak nie ma TWRP.
Zastanawiam
Telefon był rootowany (potrzebna mi była jedna funkcjonalność, którą można włączyć tylko z roota).
Później zrobiłem OTA upgrade (android 13, OxygenOS 13.1), po którym już nie ma roota.
Teraz podczas włączania telefonu ma komunikat "Orange State" i informację, że telefon ma odblokowanego bootloadera.
Czy mogę teraz zablokować bootloadera, żeby się pozbyc "Orange State" ? Czytałem, że można to tylko zrobić na stock OS i jak nie ma TWRP.
Zastanawiam
- 1407
- 0
@5znurr: który lepiej pasuje do lapy, 30 neo jest przyjemnie mała
- 0
Jeśli chcecie pomóc w rozwoju oprogramowania dla inkBooków (i macie jeden z dwóch bieżących modeli) to możecie teraz wyrazić swoją opinię na temat nowego Readera: http://cyfranek.booklikes.com/post/6009003/recenzja-reader-nowa-aplikacja-dla-czytnikow-inkbook
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#inkbook #czytniki #czytajzwykopem #ebook #android
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#inkbook #czytniki #czytajzwykopem #ebook #android
źródło: cyfranek_booklikes_com
Pobierz@JulianGangol: nie ma bo domyślna galeria androida nazywa się po prostu "Zdjęcia".
- 1
@Sztywnesutkiszatana: no wlasnie te zdjecia mi nie odpowiadaja bo jak ktores jest w zla strone obrocone to nawet nie wiem jak je obrocic w dobra strone. W realme w galerii normalnie palcami zdjecie przekrecalem i juz bylo git a tutaj sie nie da.
źródło: 7b0ff2824b5fb7eadf5503a12904
Pobierz@wuwuzela1: kiedys korzystalem z czegos w stylu naklejanej tasiemki elastycznej, jak na foto. O tyle fajne, że jest mega płaskie i mozna uzywac bez etui.
źródło: 41RlkO-Y1yL._AC_SY350_QL15_
Pobierz@wuwuzela1: Z etui telefon będzie jeszcze większy.
konto usunięte via iOS
- 1
- 0
Nigdy nic nie kupowałem na BlackFriday itp. ale akurat teraz przydałby mi się nowy telefon, bo stary jest z Android 7 i zaczyna wygasać wsparcie dla apek. No i tak się zastanawiam czy na prawdę można coś w obecnym okresie upolować czy to pic na wodę?
Chciałem sobie kupić Google Pixel 7a, ale póki co nie widzę jakiejś dobrej promki, prawie 2,5k trzeba wydać.
#smartfon #android #smartfony
Chciałem sobie kupić Google Pixel 7a, ale póki co nie widzę jakiejś dobrej promki, prawie 2,5k trzeba wydać.
#smartfon #android #smartfony
@card_man możesz jeszcze zamówić z francuskiego Amazona: https://www.amazon.fr/dp/B0BZYNGVDK z dostawą na ten moment 393,23 € ~ 1716.65 zł
@card_man ta chinol. Lecz póki co nie widzę powodów do zastrzeżen, płynność wporzo, ekran super, bateria ok, aktualizacje do systemu wpadają regularnie. Ale oczywiście pixele maja swoje plusy
























#android #nawigacja #gps #podroze