Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
Xiaomi odnotowało pierwszy wzrost przychodów od prawie dwóch lat

Xiaomi odnotowało swój pierwszy wzrost przychodów od prawie dwóch lat, co stanowi pozytywny sygnał dla producenta smartfonów, który zainicjował ofensywę przeciwko chińskim konkurentom, oferując modele z wyższej półki zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@MercedesBenizPolska: bo obrzezany nadawca
źródło: 1000002509
Pobierz@Pomarancza008 jest taka appka Wypiek, lepsza od zwykłej apki
@Pomarancza008: u mnie jest normalnie, firefox na androidzie
źródło: WhatsApp Image 2023-11-20 at 08.32.07
Pobierz- 0
Dostałem telefon po zmarłej osobie w rodzinie, jakiś tam Realme 10. Po factory resecie i tak każe mi się zalogować na konto tej osoby. Rozumiem że pewnie jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe. Da się coś z tym zrobić? Kiedyś pamiętam można było wgrywać custom romy na androida. Telefon na śmieci czy mogę coś zrobić żeby go uruchomić z czystym softem? #android #telefony
- 0
- 0
Szukam gierki na androida, która nie wymaga skupienia i 100% mojej uwagi gdy gram.
Google nie pomaga to wytłumaczę o co mi chodzi.
Gram sobie w magic chess. To taka gierka gdzie zdobywasz bohaterów i ustawiasz ich na szachownicy. Budujesz synergię, zdobywasz przedmioty i tłuczesz się z innymi graczami. Walka trwa około 30 sekund i mogę sobie na nią patrzeć, albo robić coś innego. W każdym razie walka się toczy i to jak się
Google nie pomaga to wytłumaczę o co mi chodzi.
Gram sobie w magic chess. To taka gierka gdzie zdobywasz bohaterów i ustawiasz ich na szachownicy. Budujesz synergię, zdobywasz przedmioty i tłuczesz się z innymi graczami. Walka trwa około 30 sekund i mogę sobie na nią patrzeć, albo robić coś innego. W każdym razie walka się toczy i to jak się
- 2
@N4lesnik @7uras @Kekoludek @Jacek_Placek_Na_Oleju @Aster1981
Doszedłem do wniosku, że nie znajdę takiej gry ( ͡º ͜ʖ͡º) muszę poznać inną gierkę, żeby wyrobić taki system jak wyrobiłem w magic chess, albo jak mistrzowie w szachach. Trzeba grę poznać, żeby wiedzieć co się wydarzy i mieć zaplanowane 3 ruchy do przodu i wiedzieć co i kiedy zrobić.
Dziękuję wam za wszystkie propozycje i będę
Doszedłem do wniosku, że nie znajdę takiej gry ( ͡º ͜ʖ͡º) muszę poznać inną gierkę, żeby wyrobić taki system jak wyrobiłem w magic chess, albo jak mistrzowie w szachach. Trzeba grę poznać, żeby wiedzieć co się wydarzy i mieć zaplanowane 3 ruchy do przodu i wiedzieć co i kiedy zrobić.
Dziękuję wam za wszystkie propozycje i będę
Planuję zakupić i ładować w nocy telefon Samsung S23 ładowarką indukcyjną.
Czy w długotrwałym czasie (byłoby podstawowe źródło ładowania przyp. Redakcja) takiego użytkowania może mieć to negatywny realny wpływ degradację baterii? Jeżeli jest to nie wiem 5% w skali dwóch lat to nie ma o czym rozmawiać ale jeśli to procent 20 i wiecznie nagrzany telefon to już trochę gorzej.
Ładowarką byłoby indukcja od Samsunga i ori ładowarką 15W. Druga kwestia do
Czy w długotrwałym czasie (byłoby podstawowe źródło ładowania przyp. Redakcja) takiego użytkowania może mieć to negatywny realny wpływ degradację baterii? Jeżeli jest to nie wiem 5% w skali dwóch lat to nie ma o czym rozmawiać ale jeśli to procent 20 i wiecznie nagrzany telefon to już trochę gorzej.
Ładowarką byłoby indukcja od Samsunga i ori ładowarką 15W. Druga kwestia do
@ironman49: baterie się ładuje od 0 do 100 %
@ironman49: Miałem s22 i ładowałem cały czas bezprzewodowo zostawiając na noc i nie odczułem żadnego pogorszenia żywotności baterii przez to, że była to bezprzewodowa ładowarka no i telefon się nie grzał choć miał Exynosa o dziwo. Kupuj śmiało. Poza tym można wydłużyć w Samsungu żywotność baterii ustawiając w opcjach wymuszone ładowanie do 85%. Ps. Pozdro Marian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Orientuje się ktoś, czy płatność nfc blikiem zbliżeniowym w #mbank bez problemu działa na xiaomi.eu i na innych custom romach?
#miui #xiaomi #miuipolska #android
#miui #xiaomi #miuipolska #android
- 0
@rluk: a czemu 14, a nie 15 skoro reszta to najnowsze flagowce? xd
@nietopies: Pixel 8 to nie flagowiec. Pixel 8 pro jest flagowcem.
S23+ również nie jest flagowcem bo jest jeszcze s23 ultra.
@rluk Podaj budżet. Na pepperze co jakiś czas się pojawia s23U po 4500 zł (topowe zdjecia i bateria). Bywał też ip 15 pro za 5000 zł. Ogólnie pod względem zdjęć raczej lepiej celować w iphony pro.
Pixele nie mają wybitnej baterii.
S23+ również nie jest flagowcem bo jest jeszcze s23 ultra.
@rluk Podaj budżet. Na pepperze co jakiś czas się pojawia s23U po 4500 zł (topowe zdjecia i bateria). Bywał też ip 15 pro za 5000 zł. Ogólnie pod względem zdjęć raczej lepiej celować w iphony pro.
Pixele nie mają wybitnej baterii.
- 0
@gobi12: poco f5
@gobi12: Za niemalże równe 1200zł w większości sklepów online jest samsung m34, bateria 6000mah,6.5cali amoled, dobry aparat. Straszna cegła, wymiarowo i wagowo, 208g i prawie 77mm szerokości, w pudełku będzie tylko telefon i kabel, brak ładowarki w zestawie.
Za dwieście złotych mniej jest motorola edge 30 neo, lekka 155g smukła konstrukcja, z jasnym czytelnym ekranem w słońcu( 1000nit), z 68 watową ładowarką w zestawie.
Z zalet samsunga; olways on display
Za dwieście złotych mniej jest motorola edge 30 neo, lekka 155g smukła konstrukcja, z jasnym czytelnym ekranem w słońcu( 1000nit), z 68 watową ładowarką w zestawie.
Z zalet samsunga; olways on display
- 0
Nic mnie nie w-----a jak #wykop #mirko na #android, kiedy przy odpisywaniu przez przypadek klikne "W" w lewym dolnym rogu. Nie dość, że wiadomość stracona, to i wątek zgubiony, bo mi na nowo pokaże wątki od góry.
Nie robię mobilek, ale zrobiłbym to sam lepiej.
Nie przeliczę ile razy tak straciłem wątek i w-------y już nie odpisywałem więcej.
#zalesie
Nie robię mobilek, ale zrobiłbym to sam lepiej.
Nie przeliczę ile razy tak straciłem wątek i w-------y już nie odpisywałem więcej.
#zalesie
- 0
- 2
źródło: temp_file5494807085418397777
Pobierz- 0
































źródło: temp_file6519149070139298448
Pobierz