@L3gion: Duży zewnętrzny ekran jest o niebo lepszy niż to okienko w oppo. Poza tym oppo ma mocno obciętą funkcjonalność tego ekranu a zobaczysz że będziesz go używał sporo.
  • Odpowiedz
Dostałem telefon po zmarłej osobie w rodzinie, jakiś tam Realme 10. Po factory resecie i tak każe mi się zalogować na konto tej osoby. Rozumiem że pewnie jakieś zabezpieczenia antykradzieżowe. Da się coś z tym zrobić? Kiedyś pamiętam można było wgrywać custom romy na androida. Telefon na śmieci czy mogę coś zrobić żeby go uruchomić z czystym softem? #android #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tasak: Nie wydaje mi się ale jak masz los to i magisk. Instalujesz jeden moduł (safetynet fix).
Potem w opcjach robisz hide magisk.
Powinno wystarczyć.
  • Odpowiedz
Szukam gierki na androida, która nie wymaga skupienia i 100% mojej uwagi gdy gram.

Google nie pomaga to wytłumaczę o co mi chodzi.
Gram sobie w magic chess. To taka gierka gdzie zdobywasz bohaterów i ustawiasz ich na szachownicy. Budujesz synergię, zdobywasz przedmioty i tłuczesz się z innymi graczami. Walka trwa około 30 sekund i mogę sobie na nią patrzeć, albo robić coś innego. W każdym razie walka się toczy i to jak się
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@N4lesnik @7uras @Kekoludek @Jacek_Placek_Na_Oleju @Aster1981

Doszedłem do wniosku, że nie znajdę takiej gry ( ͡º ͜ʖ͡º) muszę poznać inną gierkę, żeby wyrobić taki system jak wyrobiłem w magic chess, albo jak mistrzowie w szachach. Trzeba grę poznać, żeby wiedzieć co się wydarzy i mieć zaplanowane 3 ruchy do przodu i wiedzieć co i kiedy zrobić.

Dziękuję wam za wszystkie propozycje i będę
  • Odpowiedz
Planuję zakupić i ładować w nocy telefon Samsung S23 ładowarką indukcyjną.
Czy w długotrwałym czasie (byłoby podstawowe źródło ładowania przyp. Redakcja) takiego użytkowania może mieć to negatywny realny wpływ degradację baterii? Jeżeli jest to nie wiem 5% w skali dwóch lat to nie ma o czym rozmawiać ale jeśli to procent 20 i wiecznie nagrzany telefon to już trochę gorzej.

Ładowarką byłoby indukcja od Samsunga i ori ładowarką 15W. Druga kwestia do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ironman49: Miałem s22 i ładowałem cały czas bezprzewodowo zostawiając na noc i nie odczułem żadnego pogorszenia żywotności baterii przez to, że była to bezprzewodowa ładowarka no i telefon się nie grzał choć miał Exynosa o dziwo. Kupuj śmiało. Poza tym można wydłużyć w Samsungu żywotność baterii ustawiając w opcjach wymuszone ładowanie do 85%. Ps. Pozdro Marian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nietopies: Pixel 8 to nie flagowiec. Pixel 8 pro jest flagowcem.
S23+ również nie jest flagowcem bo jest jeszcze s23 ultra.
@rluk Podaj budżet. Na pepperze co jakiś czas się pojawia s23U po 4500 zł (topowe zdjecia i bateria). Bywał też ip 15 pro za 5000 zł. Ogólnie pod względem zdjęć raczej lepiej celować w iphony pro.
Pixele nie mają wybitnej baterii.
  • Odpowiedz
@gobi12: Za niemalże równe 1200zł w większości sklepów online jest samsung m34, bateria 6000mah,6.5cali amoled, dobry aparat. Straszna cegła, wymiarowo i wagowo, 208g i prawie 77mm szerokości, w pudełku będzie tylko telefon i kabel, brak ładowarki w zestawie.
Za dwieście złotych mniej jest motorola edge 30 neo, lekka 155g smukła konstrukcja, z jasnym czytelnym ekranem w słońcu( 1000nit), z 68 watową ładowarką w zestawie.
Z zalet samsunga; olways on display
  • Odpowiedz
Nic mnie nie w-----a jak #wykop #mirko na #android, kiedy przy odpisywaniu przez przypadek klikne "W" w lewym dolnym rogu. Nie dość, że wiadomość stracona, to i wątek zgubiony, bo mi na nowo pokaże wątki od góry.
Nie robię mobilek, ale zrobiłbym to sam lepiej.

Nie przeliczę ile razy tak straciłem wątek i w-------y już nie odpisywałem więcej.

#zalesie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem sluchawki Creative ZEN AIR DOT, odpakowalem jedna sluchawka normalnie sie laczy z telefonem, gra, dziala przycisk itp. a druga juz nic, nie reaguje na nic jedynie w etui swieci sie biala dioda, cos z-----e jest czy cos zle robie xd? #creative #sluchawki #pomocy #android #audio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #miui #xiaomi
Mircy spod znaku MIUI i MIUIPOLSKA.
Mam plik z ikonkami które są ładne i słitaśne jak dla mnie.
Chciałbym je mieć w swoim telefonie, do jakiego katalogu, ewentualnie w które miejsce musze je wrzucić bym miał wybór w telefonie?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach