Mirki mam pytanko do tagu #silownia i #android . Znacie moze jakas apke ktora ma jakis sensowny kalisteniczny plan treningowy alte taki generalnie ktory mozna wykonac w domu ? Pytanko jeszcze o apke do 6tki Weidera ktos cos uzywał z apek ? Moze cos polecic ? Dzieki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
netevil
- 1

wiera87
via Android- 0
@netevil spiecia, plank, unoszenie nog, russian twist, allahy. Poza tym ciezkie siady i styka.
netevil
- 0
@wiera87 nie wiem jakoś zawsze myślałem że 6tka na mięśnie brzucha i skośne najlepsze. Dzięki za info popatrzę:)
Jest alternatywa na androida to działą na protokole messengera? Jaki że messenger lite umarł nie mam z czego korzystać. Ta standarodwa appka to jakiś dramat
#messenger #facebook #android #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#messenger #facebook #android #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
- 1
Messenger trzymam dla max 10 I w mororolkowym barterry usage nie ma jej w ogóle.
@Jaque: a możesz po polsku?
- 0
@johnymielony69 oki dzięki
- 0
- 1
szukam porady/utwierdzenia, mam do wyboru trzy modele telefonu i się zastanawiam w którym kierunku iść
1. Honor 90
2. Oppo Reno 10
3. Samsung A54
Z tego co się naczytałem i naoglądałem najbardziej skłaniam się do Honora, głównie ze względu na procek, ale może macie jakieś doświadczenia z powyższymi modelami i coś doradzicie?
#android #samsung #honor #huawei #oppo
1. Honor 90
2. Oppo Reno 10
3. Samsung A54
Z tego co się naczytałem i naoglądałem najbardziej skłaniam się do Honora, głównie ze względu na procek, ale może macie jakieś doświadczenia z powyższymi modelami i coś doradzicie?
#android #samsung #honor #huawei #oppo
Pytanie o #smartfondo500
Szukam rezerwowego telefonu z #android. Nie mam dużych wymagań
- dobra bateria - 1,5-2 dni / 6h SoT
- szerokokątny obiektyw
- NFC
Nie boję się #chinskiecuda
Szukam rezerwowego telefonu z #android. Nie mam dużych wymagań
- dobra bateria - 1,5-2 dni / 6h SoT
- szerokokątny obiektyw
- NFC
Nie boję się #chinskiecuda
Telefon w okolicach 500 PLN
- Motorola G22 14.3% (1)
- Motorola G23 14.3% (1)
- Samsung A14 42.9% (3)
- Inny (napisz w komentarzu) 28.6% (2)
@Steven_Szwindler: no to weź, ale jakiś debloat warto będzie też przeprowadzić
- 0
@DanekRBI: Ja kupiłem i jestem zadowolony, zgłasza ze zdjęć. Ale nie mam realnego odniesienia do telefonów w tym segmencie cenowym.
@DanekRBI: Też mam realme 9 pro plus i jest git. Długo bateria trzyma, łatwy w obsłudze i wszystkie potrzebne funkcje ma.
Od 3 miesięcy użytkuję i póki co żadnych problemów nie stwierdzono
Od 3 miesięcy użytkuję i póki co żadnych problemów nie stwierdzono
- 1
#ios #apple #android
Mirki żona posiada iPhone’a ja również do tego jest w domu iPad Pro.
Plan mam taki aby ip12pro ocyganić i kupić Google 8pro, ale żona za Chiny ludowe nie przejdzie na Androida. Czy jest możliwość ogarnięcia jakoś między iOS a Androida kalendarza rodzinnego, listy zakupów, przypomnień itp… tylko aby jakoś to było bezproblemowe i automatyczne. Jakiś czas temu jak zrobiłem sobie przerwę z
Mirki żona posiada iPhone’a ja również do tego jest w domu iPad Pro.
Plan mam taki aby ip12pro ocyganić i kupić Google 8pro, ale żona za Chiny ludowe nie przejdzie na Androida. Czy jest możliwość ogarnięcia jakoś między iOS a Androida kalendarza rodzinnego, listy zakupów, przypomnień itp… tylko aby jakoś to było bezproblemowe i automatyczne. Jakiś czas temu jak zrobiłem sobie przerwę z
- 0
@STEFAN_n00b bo mam ochotę
Zakupy - https://buymeapie.com
Mireczki, jest super #cebuladeals na Wreckfest na androida za 5 zł. Normalna cena 45zl. Jeden z lepszych portów gier PC na #android.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hg.wreckfest
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hg.wreckfest
@WcurwionyKotek mam telefon dla graczy także o wymagania się nie martwię xD
@WcurwionyKotek Ehh przeczytałem i nie ma online mp, tylko local, no to jednak podziękuję, bo najlepsza rzecz w tej grze to walka z innymi imo :c
- 0
@essos: prędkość w jednostkach mocy podajesz?
8
Telefony Samsung przetłumaczą rozmowę telefoniczną w czasie rzeczywistym!

Telefony Samsung zyskają niezwykle przydatną funkcję, która pozwoli na tłumaczenie rozmów w czasie rzeczywistym. Wszystko za sprawą AI.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy jest jakaś możliwość, żeby mi się nie robiły automatycznie aktualizacje aplikacji których nie używam a nie da ich się odinstalować w żaden sposób?
#telefony #android #aktualizacja #pytaniedoeksperta
#telefony #android #aktualizacja #pytaniedoeksperta
@dotankowany_noca: Jest. Mam wyłączone wszystkie aktualizacje (aktualizuję wybrane aplikacje ręcznie), a dialer (Telefon Google) i tak się zaktualizował (i zamulił ostro; na szczęście można było cofnąć aktualizację).
- 0
@jednorazowka: No to jest właśnie problem. Aplikacje nie są używane miesiącami a i tak same się aktualizują.
- 2
@bialy13: kurła nie bawcie się w jakieś z------e apki do yt czy inne dnsy żeby reklam nie mieć. Przeglądarka brave, żadnych reklam ani na yt, a ni na stronkach. Bez zbędnego pierdzielenia
konto usunięte via Wykop
- 2
@komakow: Brave też ci usunie reklamy z aplikacji? Nie. A oddzielna apka od yt jest znacznie wygodniejsza niż przeglądarka z dodatkami.
@WykopowyInterlokutor: Niech no Białek tylko spróbuję ruszyć tagi, to wykopki go... A nawet nie dokończę
@WykopowyInterlokutor: no bo w formie w jakiej działają na Twitterze czy nawet na YouTubie - ma racje. Są niepraktyczne i w zasadzie nie mają prawie żadnego sensu.
Natomiast hashtagi na Wykopie bardzo dobrze spełniają swoją funkcję bo faktycznie służą do tego do czego zostały stworzone - do meta kategoryzowania treści.
Da się je zaobserwować, a co bardzo ważne - da się je wrzucić na czarną listę. I na tym polega
Natomiast hashtagi na Wykopie bardzo dobrze spełniają swoją funkcję bo faktycznie służą do tego do czego zostały stworzone - do meta kategoryzowania treści.
Da się je zaobserwować, a co bardzo ważne - da się je wrzucić na czarną listę. I na tym polega
@Kokoszka99 mordo opcja druga
@LuterKebab iPhone 13 Pro. Od premiery, czyli zaraz 2,5 roku. Używając go czuję, że nie zestarzał się ani trochę i zostanie ze mną jeszcze długo.
@PoProstuOn zgadzam się, ostatnio wymieniłem 13 pro na 15 pro i prawie nie czuję różnicy, na duży plus nowy port
Fold papa więc naszła mnie refleksja, czy w ciągu najbliższych 10 lat pojawi się koncept, który w końcu zdetronizuje klasyczną taflę szkła, którą wszyscy nosimy w kieszeni?
#rozkminy #technologia #smartfon #telefony #android #iphone #inzynieria #pytanie #ankieta #komputery
#rozkminy #technologia #smartfon #telefony #android #iphone #inzynieria #pytanie #ankieta #komputery
źródło: temp_file6549448313355322821
PobierzJak wyżej
- Nie. Musi się dokonać poważny skok technologiczny 36.7% (22)
- Tak, coraz więcej userów będzie wybierać e-okulary 5.0% (3)
- Nic się nie da tutaj przewidzieć 28.3% (17)
- Nie. Klasyczna tafla szkła jest szczytem ewolucji 30.0% (18)
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: oczywiście click bait. Po prostu pierwszy fold nie będzie już wspierany a nie, że Samsung nie będzie robił Foldów
- 0
Tutaj masz na bieżąco aktualizowany poradnik w którym podawana jest aktualnie najlepsza wersja.
konto usunięte via Wypiek
- 1
@0caffe tu masz spatchowane vanced stare bez potrzeby kombinowania z revanced https://androidfilehost.com/?w=files&flid=337187
@teslamodels: +5% ajfonów
konto usunięte via Wykop
- 2
@teslamodels: myslalem ze apple to ma z 5% w pl
2
Rynek smartfonów w III kwartale 2023. W Polsce na podium Samsung, Xiaomi i Lenov

Firma analityczna Canalys ogłosiła właśnie wyniki dostaw smartfonów do sieci handlowych oraz operatorów GSM w trzecim kwartale 2023 roku. Polacy biednieją mniej sprzedanych Samsungów więcej XIaomi
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #



























