Mirki mam pytanko do tagu #silownia i #android . Znacie moze jakas apke ktora ma jakis sensowny kalisteniczny plan treningowy alte taki generalnie ktory mozna wykonac w domu ? Pytanko jeszcze o apke do 6tki Weidera ktos cos uzywał z apek ? Moze cos polecic ? Dzieki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam #xiaomi redmi note 9 pro.
Dzwoni do mnie osoba "A"
Jej numer mam zapisany w książce kontaktowej, osoba ta nie ma zastrzeżonego numeru s mimo to pokazuje jako "połączenie nieznane "
Da się to jakoś zmienić ?
#android #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam porady/utwierdzenia, mam do wyboru trzy modele telefonu i się zastanawiam w którym kierunku iść
1. Honor 90
2. Oppo Reno 10
3. Samsung A54

Z tego co się naczytałem i naoglądałem najbardziej skłaniam się do Honora, głównie ze względu na procek, ale może macie jakieś doświadczenia z powyższymi modelami i coś doradzicie?
#android #samsung #honor #huawei #oppo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie o #smartfondo500
Szukam rezerwowego telefonu z #android. Nie mam dużych wymagań
- dobra bateria - 1,5-2 dni / 6h SoT
- szerokokątny obiektyw
- NFC
Nie boję się #chinskiecuda

Telefon w okolicach 500 PLN

  • Motorola G22 14.3% (1)
  • Motorola G23 14.3% (1)
  • Samsung A14 42.9% (3)
  • Inny (napisz w komentarzu) 28.6% (2)

Oddanych głosów: 7

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#outlook #android #office356

Cześć!
Potrzebuje dodać konto Gmail do Outlooka w telefonie, a nie chce by dodawało się w całości do mojego telefonu i zbierało dane (poczta grupowa). Da się to jakoś zrobić? Chodzi mi wyłącznie o imap.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DanekRBI: Też mam realme 9 pro plus i jest git. Długo bateria trzyma, łatwy w obsłudze i wszystkie potrzebne funkcje ma.
Od 3 miesięcy użytkuję i póki co żadnych problemów nie stwierdzono
  • Odpowiedz
#ios #apple #android
Mirki żona posiada iPhone’a ja również do tego jest w domu iPad Pro.
Plan mam taki aby ip12pro ocyganić i kupić Google 8pro, ale żona za Chiny ludowe nie przejdzie na Androida. Czy jest możliwość ogarnięcia jakoś między iOS a Androida kalendarza rodzinnego, listy zakupów, przypomnień itp… tylko aby jakoś to było bezproblemowe i automatyczne. Jakiś czas temu jak zrobiłem sobie przerwę z
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W którym z marketowych sklepów elektronicznych można kupić kabel USB-C do 20zł, ktory bedzie ładował telefon z prędkoscią 40W, lub ma technologie ładowania "SuperCharge"?

#telefony #huawei #android
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przesiadłem się z Redmi 3 z rootem na Xiaomi12X szukam alternatyw aplikacji:
* Youtube (miałem Vanced)
* blokowanie reklam (miałem AdAway)
może polecicie jeszcze jakieś apki must have?
#xiaomi #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bialy13: kurła nie bawcie się w jakieś z------e apki do yt czy inne dnsy żeby reklam nie mieć. Przeglądarka brave, żadnych reklam ani na yt, a ni na stronkach. Bez zbędnego pierdzielenia
  • Odpowiedz
  • 14
@WykopowyInterlokutor: no bo w formie w jakiej działają na Twitterze czy nawet na YouTubie - ma racje. Są niepraktyczne i w zasadzie nie mają prawie żadnego sensu.

Natomiast hashtagi na Wykopie bardzo dobrze spełniają swoją funkcję bo faktycznie służą do tego do czego zostały stworzone - do meta kategoryzowania treści.

Da się je zaobserwować, a co bardzo ważne - da się je wrzucić na czarną listę. I na tym polega
  • Odpowiedz
#telefony #android #smartfon #abonament
Szukam czegoś do 1,2k, tylko nie wiem czy z abonamentem czy bez, jak się opłaca bardziej? Prawie w ogóle nie rozmawiam, z internetu jakoś 20 gb na miesiąc. Jest sens brać abonament czy telefon lepiej kupić na raty w markecie i doładowywać co miesiąc?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fold papa więc naszła mnie refleksja, czy w ciągu najbliższych 10 lat pojawi się koncept, który w końcu zdetronizuje klasyczną taflę szkła, którą wszyscy nosimy w kieszeni?

#rozkminy #technologia #smartfon #telefony #android #iphone #inzynieria #pytanie #ankieta #komputery
czlowiekzlisciemnaglowie - Fold papa więc naszła mnie refleksja, czy w ciągu najbliżs...

źródło: temp_file6549448313355322821

Pobierz

Jak wyżej

  • Nie. Musi się dokonać poważny skok technologiczny 36.7% (22)
  • Tak, coraz więcej userów będzie wybierać e-okulary 5.0% (3)
  • Nic się nie da tutaj przewidzieć 28.3% (17)
  • Nie. Klasyczna tafla szkła jest szczytem ewolucji 30.0% (18)

Oddanych głosów: 60

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach