Wpis z mikrobloga

Zepsułem mi sie #oneplus 7 pro po 4 latach. Potrzebuje propozycji czegos podobnego. Wymagania to musi mieć dualsim na dwie fizyczne karty i najlepiej jakby szło na raty 0%.
Ekran raczej podobnie 6,7"

Jakis oppo czy realme? Czy nie iśc w takie

#android
  • 17
@ibeafraidi też go kupiłem całkiem niedawno i polecam z czystym sumieniem. Wszystkie problemy o których mówili na jutubach te 3-4 miesiące temu są już naprawione. Ani się nie grzeje a bateria to kozak. Czuję dużą poprawę kultury względem 7T
@Black_Raven: No mi 7 pro spadł z pół roku temu na kant krawężnika i szkło pękło (wczesniej spadł mi tez z 100 razy na różne sposoby i nigdy nic sie nie stało wiec szacun), ogolnie nie przeszkadzało jakos specjalnie ale z czasem dotyk zaczął szwankować. I teraz na wakacjach padał deszcz i chyba mi sie woda dostała do środka i ekran szlag trafił. Przedchwilą jeszcze działał ale padł już całkiem. A
@r3kc4H: bardzo w porządku, chodzi turbo szybko i tak też szybko się ładuje. Wiadomo bateria ładowana na wieczór musi być.
Ogólnie dużego przeskoku technologicznego względem 7 pro nie ma. Lubiłem ten zakrzywiony ekran, łatwiej się uzywało gestów cofania :D Co do aparatu to sie nie wypowiem bo nie jestem fotografem ale zdjęcia b. dobre.

Ciesze się ze nie wziąłem pixela 7 którego kupił chwile wczesniej ziomek w robocie.