Wpis z mikrobloga

Byłem odebrać 15 pro z zamówienia dziewczyny w xkom i chłop odrazu na wejściu powiedział że mam 14dni na zwrot i że ludzie zwracają bo się mocno grzeje więc żeby sobie intensywnie przetestować.

Beka, jak to było? Płacisz za jakość i się nie zawiesza xDd
#ios #android #iphone
  • 21
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie: no produkują teraz najlepsze telefony. Sam bym wymienił mojego iPhone 8 na 13 mini ale póki co nic złego się z nim nie dzieje.

Co lepsze - nikt nie potrafi wskazać mi alternatywy na androidzie która była by nie gorsza od iPhone 8... O czymś to świadczy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ale jakie suche dane?


@login_cwiczebny: dostępne funkcje przy aktualnym rozmiarze telefonu. iPhone 8 to największy telefon jaki jestem w stanie obsługiwać wygodnie a nie chcę czegoś co jest od niego gorsze, na przykład jest z plastiku czy nie ma ładowania indukcyjnego.
  • Odpowiedz
Asus ZenFone z 144hz amoledem zjada iPhone 13 mini na śniadanie w każdym calu i jeszcze jest tańszy


@ElonMuskKochamCie: no ok... 13 mini kosztuje 3 329,00 zł, Zenfone 10 3 599,00 zł, sprawdziłem w xkom. No i Zenfone jest plastikowy a ja wolę coś milszego w dotyku ¯\(ツ)/¯

@Tomek_Tcz tak, odczuwam już taki wymiar w ręku bo nie jestem w stanie dotrzeć w każde miejsce ekranu kciukiem.
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie może sprzedawca ma androida i nie lubi marki  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja używam 15 Pro od 1 października i tylko przy konfiguracji (iOS 17.0) zrobił się lekko ciepły ale nie aż tak jak np. Na iPhone 7 przy oglądaniu filmów czy robieniu zdjęć. Tak przy przeglądaniu internetu czy odpisywaniu na wiadomości nie nagrzał się. Nawet przy ładowaniu go nie odczuwam, żeby robił się ciepły.
  • Odpowiedz
@ElonMuskKochamCie to widocznie jestem wyjątkiem i mnie to nie dotyczyło. Dodam, że nie obniżyli wydajności procesora bo wyniki w testach procesora na iOS 17 i na 17.0.3/17.1 są tak samo wysokie.
Nawet jakby znizyli wydajność to dla mnie nie miałoby znaczenia. Nie potrzebuje, żeby procek chodził na 100% wydajności przy pisaniu SMS czy przeglądaniu Facebooka. Wolałbym żeby chodził na np. 30% (i tak będzie wydajnie) a brał mniej baterii
  • Odpowiedz
@aarahon:

iPhone 8 to największy telefon jaki jestem w stanie obsługiwać wygodnie


To co ty biedny zrobisz, jak będziesz musiał go w końcu zmienić? Kupisz używkę iPhone mini z olx?
  • Odpowiedz