Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ZiobroZaskoczenia: kup używkę, iPhone 11 będzie tani i robić już spoko filmy
- 0
Witam wykopowiczów ;)
Niestety koniec roku zaskoczył mnie niespodziewanym wydatkiem w postaci wymiany telefonu.
• budżet max. 1900
• wymagania:
- w miarę dobry aparat,
Niestety koniec roku zaskoczył mnie niespodziewanym wydatkiem w postaci wymiany telefonu.
• budżet max. 1900
• wymagania:
- w miarę dobry aparat,
@oH3LP: Nothing Phone 1. High-end z 2022. Można go tanio wyhaczyć w x-kom za 1555 zł. Niestety została tylko wersja w czarnym kolorze. Jak nie on, to pozostają ci już smartfony, typu xiaomi.
źródło: fa32-aa97-4f59-9ba1-da6743a5ec06_large
Pobierz@PiotreKqxx: ustawienia/aplikacje/konkretna appka/bateria/nieograniczone
- 0
@PurpleHaze nie pomaga
@TurboMarcin: wpisz kropke w pole wiadomości i cofnij do menu głównego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@JumPed chyba najlepszy proc w cenie, ale musisz dopłacić 150 zł
https://www.x-kom.pl/p/1141932-smartfon-telefon-motorola-edge-30-5g-8-256gb-meteor-grey.html?partnerid=100960863&sm12=MzI=&ts=1703969092&token=2defa779c391aff82f1aed896e940bc4&92
https://www.x-kom.pl/p/1141932-smartfon-telefon-motorola-edge-30-5g-8-256gb-meteor-grey.html?partnerid=100960863&sm12=MzI=&ts=1703969092&token=2defa779c391aff82f1aed896e940bc4&92
- 0
Jeśli chodzi o nawigacje po smartfonie z androidem to preferujecie gesty zaczerpnięte z iOS, czy może 3 przyciski na dolnej belce?
#android #kiciochpyta #telefony #pytanie #smartfon
#android #kiciochpyta #telefony #pytanie #smartfon
@Bohy3cc jako posiadacz androida przyznam ze o niebo lepsze sa gesty. Te 3 przyciski na dole to totalny sciek xd
@Bohy3cc: zawsze wyłączam gesty, jak masz niepewny chwyt tym bardziej, że teraz robią nieporęczne cegły to wkurza to strasznie, tak samo mam wyłączony "swipe" klawiatury, nigdy mi to nie działało dobrze.
Więc dla mnie git, że na ipSE z 2016 mam jeszcze przycisk a na andku mogę włączyć belkę z przyciskami
Więc dla mnie git, że na ipSE z 2016 mam jeszcze przycisk a na andku mogę włączyć belkę z przyciskami
- 4
Mirki, dziś po siedmiu latach czynnej służby u mnie, na emeryturę odchodzi mój tablet Lenovo YogaTab3.
Gdyby Mikołaj nie dał mi nowego to nadal by służył. Przez 7 lat przez 24 godziny na dobę był włączony i zawsze na kablu z końcówką magnetyczną.
Pomagał mi spać wyświetlając mi filmy przed snem i odtwarzając audiobooki jak oczy miałem zmęczone. Codziennie przed snem go używałem, czasem jako Pip Boya w grze Fallout 4.
Mimo
Gdyby Mikołaj nie dał mi nowego to nadal by służył. Przez 7 lat przez 24 godziny na dobę był włączony i zawsze na kablu z końcówką magnetyczną.
Pomagał mi spać wyświetlając mi filmy przed snem i odtwarzając audiobooki jak oczy miałem zmęczone. Codziennie przed snem go używałem, czasem jako Pip Boya w grze Fallout 4.
Mimo
źródło: IMG_20231230_152405
PobierzMirki prosze was o porade jaki smartfon byście polecili do 3.5-4k. Aktualnie mam iPhona 11, ale teraz myślę nad czymś na androidzie.
Zalezy mi na:
1. Dobry aparat,
2. Płaski ekran - nie lubię zakrzywionych,
3. Bateria - tak żeby ten cały dzień wytrzymał,
Zalezy mi na:
1. Dobry aparat,
2. Płaski ekran - nie lubię zakrzywionych,
3. Bateria - tak żeby ten cały dzień wytrzymał,
- 0
Po prostu podoba mi się ten honor ale ma zakrzywiony ekran, dlatego go przytoczyłem :D ogólnie duży ekran to nie problem dla mnie, dużo na nawigacji jeżdżę więc powiedziałbym że nawet to plus. Brat ma iPhone 15 pro max i w sumie jak się nim pobawiłem trochę to wrażenia nie zrobił za bardzo na mnie a wiem że smartfony z Androidem też potrafią cyknac ładne zdjęcia :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirki co proponujecie jako alternatywę dla Firefox na Androida. Na PC z Windowsem nadal będę korzystać z liska ale to się odwala z tą przeglądarką w wersji na andka sprawia że mam ochotę nieraz rzucić telefonem. Znika mi pasek adresu, przy przełączaniu wideo na tryb pełnoekranowy minimalizuje mi wszystko i odtwarza dźwięk w tle, przestaje nagle wczytywać strony - muszę zamknąć wtedy aplikacje i uruchomić ponownie. Po prostu porażka. A wszystko to
- 0
- 1
Pytanie do kolegów z #android #motoryzacja #kierowcy
Jakie alternatywy dla Google Maps? Już kolejny raz puściła mnie takimi bokami, że straciłem cierpliwość. Do tego zmiana trasy bez pytania, jebla idzie dostać.
Pozdrawiam
Jakie alternatywy dla Google Maps? Już kolejny raz puściła mnie takimi bokami, że straciłem cierpliwość. Do tego zmiana trasy bez pytania, jebla idzie dostać.
Pozdrawiam
@Doktor_Rododendron zobacz Waze Mirku
- 4
@rysiekMR: @p__b @petrosweter @gnt_1 @robertx @bidzej @DorodnyTucznik @robertx @Dipolarny Bardzo Wam wszystkim dziękuję za rady. Póki co wypróbuję Waze. Szczęśliwego Nowego Roku Mireczkowie :)
Kiedyś mnie kolega z pracy tak załatwił, sprzedał mi s8 plus, był na raty, z pracy go zwolnili i olał spłatę rat. Znalazłem kolesia na olx, wysłałem mu tel, zrobił coś z softem i działał xD
Wyjaśnij więc schemat - urządzenie wraca do operatora/ bądź firmy windykacyjnej zgodnie z prawem własności. Nieświadomy właściciel bujaj się i dochodź swoich praw. Tak się te sprawy kończą.
- 0
#android jak zmienić widżety na ekranie blokady w Motorola Edge 40 (Android 13)? Próbuję odnaleźć cokolwiek z tym związanego w ustawieniach i nic.
konto usunięte via Wykop
- 1
@maciejosky: pochwalony. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Faktycznie w przypadku czystego androida, dopiero 14 daje możliwość customizacji zegarka na ekranie blokady.
- 1
@OneNightInTokyo bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie. Muszę w takim razie nauczyć się z tym żyć xd





























Dla Player, Canal+, Polsat Box Go, TVP VOD, Netflix?
Bo działa to bardzo wybiórczo.
Istnieje komenda, żeby włączyć konkretny kanał w aplikacji Canal+?
Bo serial da się włączyć, np. "Canal+ Belfer" włączy serial. Ale "Canal+ TVN 24" nie włączy tego kanału.
#chromecast #google #googletv #android #tv #smarttv #telewizja