Wszystkie polskie komendy do Google TV Chromecast 4.0 HD, jakie są?
Dla Player, Canal+, Polsat Box Go, TVP VOD, Netflix?
Bo działa to bardzo wybiórczo.

Istnieje komenda, żeby włączyć konkretny kanał w aplikacji Canal+?
Bo serial da się włączyć, np. "Canal+ Belfer" włączy serial. Ale "Canal+ TVN 24" nie włączy tego kanału.
#chromecast #google #googletv #android #tv #smarttv #telewizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
#telefony #smartfon #android
Kupię coś nie flagowego co robi przyzwoite filmy? Tak żeby nie płacić 4k za telefon ani nawet 3k. Po prostu r----------m telefony i nie chce wydawać za dużo.
GoPro 11 testowałem ale ono nagrywa tylko przy dobrym oświetleniu więc odpada
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam wykopowiczów ;)
Niestety koniec roku zaskoczył mnie niespodziewanym wydatkiem w postaci wymiany telefonu.

budżet max. 1900
wymagania:
- w miarę dobry aparat,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zrobić żeby aplikacje nie odświeżały się w tle, tzn. Przeglądam np. coś na allegro, wchodzę na mess, coś porobię i jak wracam to apka się odświeża i muszę wszystko przeglądać od początku.. Da się jakoś to ominąć? posiadam #samsung #s23
#android #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krabojad: Nie – a już zwłaszcza przyzwoity. Jedyne wyjście to adapter.
Ewentualnie smartfony obsługujące eSIM, ale ciężko tu mówić o jednoczesnej obsłudze tylu numerów. Zresztą jakby było to obciążające dla baterii. Brr.
  • Odpowiedz
@Bohy3cc: zawsze wyłączam gesty, jak masz niepewny chwyt tym bardziej, że teraz robią nieporęczne cegły to wkurza to strasznie, tak samo mam wyłączony "swipe" klawiatury, nigdy mi to nie działało dobrze.
Więc dla mnie git, że na ipSE z 2016 mam jeszcze przycisk a na andku mogę włączyć belkę z przyciskami
  • Odpowiedz
Mirki, dziś po siedmiu latach czynnej służby u mnie, na emeryturę odchodzi mój tablet Lenovo YogaTab3.
Gdyby Mikołaj nie dał mi nowego to nadal by służył. Przez 7 lat przez 24 godziny na dobę był włączony i zawsze na kablu z końcówką magnetyczną.
Pomagał mi spać wyświetlając mi filmy przed snem i odtwarzając audiobooki jak oczy miałem zmęczone. Codziennie przed snem go używałem, czasem jako Pip Boya w grze Fallout 4.
Mimo
kidi1 - Mirki, dziś po siedmiu latach czynnej służby u mnie, na emeryturę odchodzi mó...

źródło: IMG_20231230_152405

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki prosze was o porade jaki smartfon byście polecili do 3.5-4k. Aktualnie mam iPhona 11, ale teraz myślę nad czymś na androidzie.

Zalezy mi na:
1. Dobry aparat,
2. Płaski ekran - nie lubię zakrzywionych,
3. Bateria - tak żeby ten cały dzień wytrzymał,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Po prostu podoba mi się ten honor ale ma zakrzywiony ekran, dlatego go przytoczyłem :D ogólnie duży ekran to nie problem dla mnie, dużo na nawigacji jeżdżę więc powiedziałbym że nawet to plus. Brat ma iPhone 15 pro max i w sumie jak się nim pobawiłem trochę to wrażenia nie zrobił za bardzo na mnie a wiem że smartfony z Androidem też potrafią cyknac ładne zdjęcia :)
  • Odpowiedz
Jaki jest dobry odpowiednik #airpods w świecie #android a? Chciałem airpodsy ale nie współgrają z samsungami za dobrze, znowu o galaxy buds słyszałem średnie opinie. Jest coś co ma podobne funkcje i jakość dźwięku?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co proponujecie jako alternatywę dla Firefox na Androida. Na PC z Windowsem nadal będę korzystać z liska ale to się odwala z tą przeglądarką w wersji na andka sprawia że mam ochotę nieraz rzucić telefonem. Znika mi pasek adresu, przy przełączaniu wideo na tryb pełnoekranowy minimalizuje mi wszystko i odtwarza dźwięk w tle, przestaje nagle wczytywać strony - muszę zamknąć wtedy aplikacje i uruchomić ponownie. Po prostu porażka. A wszystko to
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak bardzo można mieć przypał za "odblokowanie" sobie zablokowanego telefonu przez operatora za niepłacenie rat? (wcześniej taki tel nabyć np. z lombardu za śmieszną kasę). Odblokowanie nie polega na zmianie IMEI tylko coś w sofcie.

#telefony
#smartfon
#prawo
#android
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś mnie kolega z pracy tak załatwił, sprzedał mi s8 plus, był na raty, z pracy go zwolnili i olał spłatę rat. Znalazłem kolesia na olx, wysłałem mu tel, zrobił coś z softem i działał xD
  • Odpowiedz
Wyjaśnij więc schemat - urządzenie wraca do operatora/ bądź firmy windykacyjnej zgodnie z prawem własności. Nieświadomy właściciel bujaj się i dochodź swoich praw. Tak się te sprawy kończą.
  • Odpowiedz
Jaki smartfon polecacie w cenie do 1500 złotych? Zależy mi na gnieździe jack i slocie kart pamięci. System Android. Dobrze gdyby bateria trzymała dłużej niż dzień. Myślałem nad Motorolą G84 5G, ale chętnie wysłucham innych propozycji.
#smartfon #android
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android jak zmienić widżety na ekranie blokady w Motorola Edge 40 (Android 13)? Próbuję odnaleźć cokolwiek z tym związanego w ustawieniach i nic.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach