Cześć, mam o to taki ubytek tynku na winklu w stropie. Planuję to oczyścić i zagruntować ale nie wiem czym wypełnić tę lukę.
Klej gipsowy?, masa szpachlowa/naprawcza z włóknem?
#budujzwykopem #budownictwo #budowa #remont
Klej gipsowy?, masa szpachlowa/naprawcza z włóknem?
#budujzwykopem #budownictwo #budowa #remont












źródło: temp_file4613151250117044165
Pobierz