#samsung #telefony #android
Samsung s20 fe
Przy szybkim ładowaniu przestaje ładować powyżej 56%, jakby nie widział ładowarki
Przy normalnym ładuje
Czyscikem gniazdo, wymieniłem kabel i wciąż to samo
Bateria się zepsuła? Gniazdo?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paw4da Ja w M51 mam to samo raz oddałem na gwarancje to musieli wymienić płytę główną. Teraz już mam po więc czekam aż umrze śmiercią naturalną.
  • Odpowiedz
@paw4da Było i problem wrócił po ponad roku, gdzie telefon nie jest już na gwarancji. Czasem załapie to szybkie ładowanie a czasem nie. Najczęściej ładuje go zwykła wolna ładowarka i ładuje się z 4h.
  • Odpowiedz
#gry #android #technologia

Co lepsze do emulowania gier PSP, PS2?
Zastanawiam się nad zakupem miesiąc po świętach jednego z telefonów z takim core
Qualcomm Snapdragon 778G
Lub
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@BusinessMoose: no właśnie też myślę nad tym przyczepia się
ewentualnie normalny stojak z kontro mam też pada do Xboxa one więc tylko stojaka brak
Lub przyczepiane przyciski
  • Odpowiedz
Mirki mam pytanie. Moja Mama dostała od Mikołaja smartfona. Wcześniej miała klasyczny telefon z przyciskami. Mama ma już swoje lata i najprostsza obsługa sprawia jej trudność. Smartfon jest po to, aby mogła od czasu dostać zdjęcie od wnuków. Nie się że będzie to problem dla Niej. Czy jest jakaś aplikacja na Android z której mógłbym zdalnie obsługiwać jej telefon? Widzę to tak, że rzuciłbym do Mamy na stacjonarny. Mama miałby smartfon w
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie sztuka nie rozbić telefonu obecnie. Sztuką jest utrzymać jak najwyższy wskaźnik kondycji baterii.
  • Odpowiedz
  • 1
@cotozazycie no ja to jestem przeciwnikiem wszelakich caseow. Po to telefon jest taki ładny stworzony z ładnego szkła i stali nierdzewnej, projektanci nad nimi pracowali lata żeby osiągnąć coś pięknego a ktoś to wkłada w ten taki zamykany gowniany etui
  • Odpowiedz
Cześć, mam problem z moim pixelem 8 - a może to nie problem tylko taka charakterystyka telefonu?

Bardzo krótki czas pracy na baterii, leci mi 20%+ na 1 godzinę włączanego ekranu. Przy ciągłym połączeniu z wifi.

Wczoraj byłem przez jakiś czas poza domem na włączanej sieci komórkowej i efekt na screenach :o.

Mam
daredevil944 - Cześć, mam problem z moim pixelem 8 - a może to nie problem tylko taka...

źródło: temp_file2032810149328163236

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzeczy które chciałbym zobaczyć w #android:
- smart tagi , by każdy telefon mógł je raportować ( oraz opcja wyłączenia tego ) niezależnie czy to redmi czy pixel.
- lepsza integracja z windowsem np by można z automatu montować dysk telefonu jako dysk w moim komputerze po wifi.
-Desktop mode, by można używać telefonu jako laptopa po podpieciu przez huba/stacji dokującej do ekranu.

Co jeszcze byście zmienili/dodali w Androidzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niebadzogrem:
- przywrócić nagrywanie rozmów
- przywrócić łatwość użycia dysków zewnętrznych. Wcześniej podłączało się i było je widać w każdej apce. Teraz trzeba robić jakieś fikoły a i tak nie zawsze zadziała.
  • Odpowiedz
  • 2
@niebadzogrem możliwość instalacji systemu bez żadnych preinstalowanych apek prócz tych niezbędnych do działania systemu tak, aby np. z aplikacji googla był tylko preinstalowany sklep play (coś jak minimalna paczka gappsow dla custom romów).

Wsparcie systemu przez 5 lat na flagowcach (mam na myśli 5 wersji androida, a nie same latki bezpieczeństwa)

Możliwość ustawiania equalizer per każde urządzenie zewnętrzne z automatycznym przełączaniem.
  • Odpowiedz
#android #xiaomi

Od czasu do czasu, podczas odtwarzania filmów czy to na #youtube czy w przeglądarce, filmy te same pausuja po kilku sekundach i jak wcisne znow play to leca kilka sekund i znow sie pausują.

Jak wylacze wszystkie aplikacje to provlem zaprzestaje. Podejrzewam ze wtedy tez cache sie czysci, no i wiadomo RAM sie zwalnia.

Jest na to jakies stale rozwiazanie? Co moze byc przyczyna?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, poleci ktoś jakąś ładowarkę samochodową, która nie sieje zakłóceniami na wszystkie strony?
W sumie mam za podsufitka zasilacz do 70mai dash cam lite i nie sieje ale wybebeszony z obudowy i nie wiem czy ma QC a potrzebuję QC.

#android #elektronika #samochody

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #smartfon #pytanie #android

INFINIX NOTE 30 to nie jest Jakiś scam? w sensie
chodzi o wytrzymałośc
celuje w tanie telefony reklamują ten telefon że ma ram 8gb ale to jakiś boost jest podkręcenie
2 sprawa procesor raczej z tych nie za dobrych
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trinty: G99 to dobry średnio/niski procek.
Jak nie wiesz gdzie haczyk to zapewne w sofcie,aparatach,głośnikach
Tam jest zapewne 8/128 bo te kości chyba ostatnio dość tanie się robią patrząc po wysypie tabletów z Unisoc t6XX i 8/128
  • Odpowiedz
Jakie alternatywne OSy teraz są na topie i gdzie ich szukać? XDA Developers to dalej pierwsze źródło czy coś się zmieniło? Ostatni raz instalowałem aftermarketowy OS na telefonie chyba z 6 lat temu xd

#root #android #magisk #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie problem z #smartfon że jak telefon sobie leży chwilę nieużywany to nie przychodzą mi powiadomienia żadne. Dopiero po wybudzeniu zwala się cała sterta powiadomień z aplikacji, komunikatorów itd. Tak jakby internetu w ogóle nie było kiedy ekran jest nieaktywny jakiś czas.
Jak temu zaradzić. Myślałem, że to jakieś ustawienia baterii, coś tam przestawiłem co niby miało pomóc ale dalej jest to samo.
Telefon Realme.

#telefony #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stopy_Mariusza: wyłączasz wszystkie optymalizatory baterii itp, a przez ADB wklepujesz komendę
adb shell dumpsys deviceidle disable

No i dla aplikacji na których najbardziej ci zależy jeśli chodzi o powiadomienia to też warto z osobna poustawiać czy mają działać w tle, czy mają być ubijane itp
  • Odpowiedz