Wpis z mikrobloga

Mirki prosze was o porade jaki smartfon byście polecili do 3.5-4k. Aktualnie mam iPhona 11, ale teraz myślę nad czymś na androidzie.

Zalezy mi na:
1. Dobry aparat,
2. Płaski ekran - nie lubię zakrzywionych,
3. Bateria - tak żeby ten cały dzień wytrzymał,
4. Ekran - taki aby się nie wypalił po jakimś czasie, dużo używam nawigacji i to może wpłynąć na ekran po jakimś czasie,
5. Wydajność - żeby 3-4 lata jednak podziałał bez ścinek.

Zastanawiam się nad honor magic 5 pro - uda się go wyrwać za mniej niż 4k ale na zagranicznych serwisach, chociaż on ma zakrzywiony ekran i boję sie że może się szybko stłuc przy moim dbaniu o smartfony.

#smartfon #android #smartfony #telefony
  • 4
@cichy7021: napisz jaka wielkość ekranu bo to ma ogromne znaczenie. Jeśli z mniejszych to samsung s23 u mnie ostatnio wygrał z Zenfone 10 i Pixelem 8, z kolei Pixel 8 pro już jest ogromny.

Nie do końca rozumiem jak szukasz telefonu w określonym budżecie i z płaskim ekranem a jako przykład podajesz wychodzący ponad budżet z zakrzywionym ekranem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do aparatów to nie
Po prostu podoba mi się ten honor ale ma zakrzywiony ekran, dlatego go przytoczyłem :D ogólnie duży ekran to nie problem dla mnie, dużo na nawigacji jeżdżę więc powiedziałbym że nawet to plus. Brat ma iPhone 15 pro max i w sumie jak się nim pobawiłem trochę to wrażenia nie zrobił za bardzo na mnie a wiem że smartfony z Androidem też potrafią cyknac ładne zdjęcia :)