Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 2
- 1
konto usunięte via Wykop
- 5
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@paw4da Ja w M51 mam to samo raz oddałem na gwarancje to musieli wymienić płytę główną. Teraz już mam po więc czekam aż umrze śmiercią naturalną.
@paw4da Było i problem wrócił po ponad roku, gdzie telefon nie jest już na gwarancji. Czasem załapie to szybkie ładowanie a czasem nie. Najczęściej ładuje go zwykła wolna ładowarka i ładuje się z 4h.
Cześć Mirki,
Czy ktoś z was ma może rozeznania na temat jakiś nakładek(aplikacji) na tablet(android), która ułatwią korzystanie z niego przez osobę starszą?
#kiciochpyta #tablet #android
Czy ktoś z was ma może rozeznania na temat jakiś nakładek(aplikacji) na tablet(android), która ułatwią korzystanie z niego przez osobę starszą?
#kiciochpyta #tablet #android
@RakNaWspak: Kafelki rodem z Windows Phone: square home z google play.
źródło: 1000009441
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
@UmbertoDalleMontagne co u twojej fbw 34 po drineczkach, robi cos zlego?
9
Aktualizuj Google Chrome, by naprawić istotną lukę bezpieczeństwa

Luka ma dotyczyć przepełnienia bufora w przeglądarce i może być wykorzystywana do kradzieży poufnych danych, które wpisywane są w Chrome. Może też dojść do sytuacji, gdzie luka zostanie wykorzystana do tego, by zainstalować złośliwe oprogramowanie, które może przechwytywać co wpisujemy na klawie
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
#gry #android #technologia
Co lepsze do emulowania gier PSP, PS2?
Zastanawiam się nad zakupem miesiąc po świętach jednego z telefonów z takim core
Qualcomm Snapdragon 778G
Lub
Co lepsze do emulowania gier PSP, PS2?
Zastanawiam się nad zakupem miesiąc po świętach jednego z telefonów z takim core
Qualcomm Snapdragon 778G
Lub
@trinty: oba powinny sobie dac rade, ale kierowalbym sie ku snapdragonowi
- 0
@BusinessMoose: no właśnie też myślę nad tym przyczepia się
ewentualnie normalny stojak z kontro mam też pada do Xboxa one więc tylko stojaka brak
Lub przyczepiane przyciski
ewentualnie normalny stojak z kontro mam też pada do Xboxa one więc tylko stojaka brak
Lub przyczepiane przyciski
Mirki mam pytanie. Moja Mama dostała od Mikołaja smartfona. Wcześniej miała klasyczny telefon z przyciskami. Mama ma już swoje lata i najprostsza obsługa sprawia jej trudność. Smartfon jest po to, aby mogła od czasu dostać zdjęcie od wnuków. Nie się że będzie to problem dla Niej. Czy jest jakaś aplikacja na Android z której mógłbym zdalnie obsługiwać jej telefon? Widzę to tak, że rzuciłbym do Mamy na stacjonarny. Mama miałby smartfon w
@PonuryBatyskaf: Zainstaluj Whatsapp jej i ogarnie z czasem. Teraz juz emeryci ze smartfonami to norma i dają rade. Tylko trzeba wytłumaczyć 50 razy.
@PonuryBatyskaf: Nie z nami te numery panie aspirancie.
To nie sztuka nie rozbić telefonu obecnie. Sztuką jest utrzymać jak najwyższy wskaźnik kondycji baterii.
- 1
@cotozazycie no ja to jestem przeciwnikiem wszelakich caseow. Po to telefon jest taki ładny stworzony z ładnego szkła i stali nierdzewnej, projektanci nad nimi pracowali lata żeby osiągnąć coś pięknego a ktoś to wkłada w ten taki zamykany gowniany etui
Cześć, mam problem z moim pixelem 8 - a może to nie problem tylko taka charakterystyka telefonu?
Bardzo krótki czas pracy na baterii, leci mi 20%+ na 1 godzinę włączanego ekranu. Przy ciągłym połączeniu z wifi.
Wczoraj byłem przez jakiś czas poza domem na włączanej sieci komórkowej i efekt na screenach :o.
Mam
Bardzo krótki czas pracy na baterii, leci mi 20%+ na 1 godzinę włączanego ekranu. Przy ciągłym połączeniu z wifi.
Wczoraj byłem przez jakiś czas poza domem na włączanej sieci komórkowej i efekt na screenach :o.
Mam
źródło: temp_file2032810149328163236
Pobierz@daredevil944 https://antyweb.pl/pixel-7a-ma-problem-z-kalibracja-baterii
Podobno problem jest nie z samą baterią, ale jej wskaźnikiem. Spróbuj sposób z resetem wskaźnika baterii - link w artykule.
Podobno problem jest nie z samą baterią, ale jej wskaźnikiem. Spróbuj sposób z resetem wskaźnika baterii - link w artykule.
@daredevil944: to nie jest normalne bo 7 pro bez problemu wytrzymuje mi 5-6 godzin na samym LTE i prawie dwie dwie doby. Bardzo poprawili zarządzanie energią na przestrzeni ostatnich miesięcy.
Rzeczy które chciałbym zobaczyć w #android:
- smart tagi , by każdy telefon mógł je raportować ( oraz opcja wyłączenia tego ) niezależnie czy to redmi czy pixel.
- lepsza integracja z windowsem np by można z automatu montować dysk telefonu jako dysk w moim komputerze po wifi.
-Desktop mode, by można używać telefonu jako laptopa po podpieciu przez huba/stacji dokującej do ekranu.
Co jeszcze byście zmienili/dodali w Androidzie
- smart tagi , by każdy telefon mógł je raportować ( oraz opcja wyłączenia tego ) niezależnie czy to redmi czy pixel.
- lepsza integracja z windowsem np by można z automatu montować dysk telefonu jako dysk w moim komputerze po wifi.
-Desktop mode, by można używać telefonu jako laptopa po podpieciu przez huba/stacji dokującej do ekranu.
Co jeszcze byście zmienili/dodali w Androidzie
@niebadzogrem:
- przywrócić nagrywanie rozmów
- przywrócić łatwość użycia dysków zewnętrznych. Wcześniej podłączało się i było je widać w każdej apce. Teraz trzeba robić jakieś fikoły a i tak nie zawsze zadziała.
- przywrócić nagrywanie rozmów
- przywrócić łatwość użycia dysków zewnętrznych. Wcześniej podłączało się i było je widać w każdej apce. Teraz trzeba robić jakieś fikoły a i tak nie zawsze zadziała.
@niebadzogrem możliwość instalacji systemu bez żadnych preinstalowanych apek prócz tych niezbędnych do działania systemu tak, aby np. z aplikacji googla był tylko preinstalowany sklep play (coś jak minimalna paczka gappsow dla custom romów).
Wsparcie systemu przez 5 lat na flagowcach (mam na myśli 5 wersji androida, a nie same latki bezpieczeństwa)
Możliwość ustawiania equalizer per każde urządzenie zewnętrzne z automatycznym przełączaniem.
Wsparcie systemu przez 5 lat na flagowcach (mam na myśli 5 wersji androida, a nie same latki bezpieczeństwa)
Możliwość ustawiania equalizer per każde urządzenie zewnętrzne z automatycznym przełączaniem.
#android #xiaomi
Od czasu do czasu, podczas odtwarzania filmów czy to na #youtube czy w przeglądarce, filmy te same pausuja po kilku sekundach i jak wcisne znow play to leca kilka sekund i znow sie pausują.
Jak wylacze wszystkie aplikacje to provlem zaprzestaje. Podejrzewam ze wtedy tez cache sie czysci, no i wiadomo RAM sie zwalnia.
Jest na to jakies stale rozwiazanie? Co moze byc przyczyna?
Od czasu do czasu, podczas odtwarzania filmów czy to na #youtube czy w przeglądarce, filmy te same pausuja po kilku sekundach i jak wcisne znow play to leca kilka sekund i znow sie pausują.
Jak wylacze wszystkie aplikacje to provlem zaprzestaje. Podejrzewam ze wtedy tez cache sie czysci, no i wiadomo RAM sie zwalnia.
Jest na to jakies stale rozwiazanie? Co moze byc przyczyna?
- 0
źródło: temp_file2709602571452892055
Pobierz@Hejtel nową jakość? Rozwiniesz, bo nie ufam xiomi xd
- 0
@chicken216 w sensie telefon zaczął pracować o 0,5 razy szybciej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mircy, poleci ktoś jakąś ładowarkę samochodową, która nie sieje zakłóceniami na wszystkie strony?
W sumie mam za podsufitka zasilacz do 70mai dash cam lite i nie sieje ale wybebeszony z obudowy i nie wiem czy ma QC a potrzebuję QC.
#android #elektronika #samochody
W sumie mam za podsufitka zasilacz do 70mai dash cam lite i nie sieje ale wybebeszony z obudowy i nie wiem czy ma QC a potrzebuję QC.
#android #elektronika #samochody
- 0
#android jest jakaś polecana aplikacja do odtwarzania video oraz muzyki?
- 0
@trinty: G99 to dobry średnio/niski procek.
Jak nie wiesz gdzie haczyk to zapewne w sofcie,aparatach,głośnikach
Tam jest zapewne 8/128 bo te kości chyba ostatnio dość tanie się robią patrząc po wysypie tabletów z Unisoc t6XX i 8/128
Jak nie wiesz gdzie haczyk to zapewne w sofcie,aparatach,głośnikach
Tam jest zapewne 8/128 bo te kości chyba ostatnio dość tanie się robią patrząc po wysypie tabletów z Unisoc t6XX i 8/128
@trinty: nie działa to najlepiej.
Wybrałem domyślne ustawienia 1xRender res+Vulkan gra w PAL(25FPS?) i "zamula" co chwilę prędkośc emulacji dropi do jakichś 75%
778G powinien być o wiele mocniejszy
Wybrałem domyślne ustawienia 1xRender res+Vulkan gra w PAL(25FPS?) i "zamula" co chwilę prędkośc emulacji dropi do jakichś 75%
778G powinien być o wiele mocniejszy
źródło: UprYMGJCrvWXDUcdhhEAlWlO
Pobierz@Pandillero zdaje się że jakiś Linux był. Postmarketos się nazywał. Ale jak to działa to nie powiem
@Pandillero: Poszukaj grup na Telegramie.































Są jakieś inne apki #android na których dane z nich są dostępne?
Chciał bym dodać widget #pogoda z czujnika w mojej okolicy