Wpis z mikrobloga

@qcoolka: Nie spełnia wspominanych wymagań, poza tym to abonament. Co prawda nie wykluczam tego typu umowy, ale przychylniej spoglądam na wolność. Za to ciekawą opcją są automatyczne doładowania w #mobilevikings i #heyah. Tyle że w tym drugim jest to abonament ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja przeniosłem się do Heyah 01 bo 30GB w oranżu i tak nie wykorzystywałem,a te 20GB za 2 dyszki starcza w zupełności,trochę się zniechęciłem czytając komentarze na Fb heyah 01, ale mimo małych problemów podczas przeniesienia numeru(koniec końców udało się załatwić sprawę w 3 minuty na infolinii), to jest naprawdę legancko,zasięg wszędzie,internet śmiga szybciej jak na karcie z Tmobile,jedyne co to nie ma Volte w tej ofercie-coś za coś.
Aa no to tak,z vikingiem również próbowałem,zachęcało mnie to,że GB nie przepadają.
Koniec końców zasieg playa w moim mieście był tragiczny i zrezygnowałem.
Jeśli zasięg Virgin masz spoko,to jak najbardziej polecam,obsluga bajka :) .
@zdybo:
@Matpiotr: Od dłuższego czasu korzystałem z pakietu mini3 i dokupywałem sobie kilka gb internetu po złotówce. Nadal wychodzi taniej niż gdziekolwiek dla mojego używania, ale stało się dla mnie uciążliwa właśnie obsługa. Sprawdzanie stanu, dokupywanie itd. Dodatkowo problemy techniczne. Od kilku dni dostawałem że ważność mojego pakietu kończy się w 2019 roku. Aż do dziś, gdzie skończył się pakiet, nie miałem hajsu na koncie i pozostałem przez to cały dzień na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zdybo: bierz Vikingów, gdzie Ci będzie lepiej niż tu? Sms I połączenia no limit, 25 GB neta I to za 25 zł mc, net się kumuluje więc pysznie. Za skumulowany net możesz kupić jakieś ciuszki od nich albo inne gadżety. Support to jest złoto - przy kontakcie z infolinią za pierwszym razem czułem się jakbym rozmawiał ze swoim ziomkiem a nie konsultantem telekomu XD a no i jak zaprosisz kogoś to
@RobiS: wiem ze stary temat, ale ten screen jest podczas korzystsnia z nadajnika play. Widzę, ze xiaomi w lte, u mnie w duzym mieście też podobna prędkość. Przy roamingu krajowym pojawia sie dodatkowa ikonka. Nie wierzę w 300 Mbps na Lte, może w 5g pojdzie tyle.