Wpis z mikrobloga

@KaluHeHe: Nieważnie gdzie mieszkam. Nie wiem co miałeś na myśli tą wypowiedzią, ale generalnie to lanie wody zamiast merytorycznej odpowiedzi na pytanie @wisniowy_smak. Pełno tego na wykopie i nie tylko. Nie znam się, ale się wypowiem.
  • Odpowiedz
@tacky: po prostu kapke dla mnie szok że ktoś używa a2mobile przy iphone (juz lepiej plush brać, chodźby że wszystko działa), miałem w tym i tam mają problemu juz na fazie "ekosystemu" tej sieci, wywala 3G, wywala 4G, nie wiadomo czemu przy takim telefonie.

Nie działa z tego co wiem w A2. A mapka jest poglądowa bo na plusie jedzie.
Dziala tylko na nadajnikach Plusa, Aero2 nie ma 5G na słupkach.
  • Odpowiedz
@KaluHeHe: Nie każdy ma możliwość wyboru sieci choćby z powodu braku zasięgu. A2 nie jest najgorsze dla kogoś kto chce płacić mniej i nie potrzebuje dodatkowych, często niepotrzebnych dodatków. Sam przeniosłem się niedawno na chwilę i zostałem bo wszystko na razie działa. Akurat 5g nie interesuje mnie na tę chwilę więc nie poradzę. I tak na poważnie dziwię się, że ktoś może korzystać z orange. WG. mnie to przedostania sieć z
  • Odpowiedz
@KaluHeHe: Plus to Aero i mobyland nie ma to znaczenia i tak ich sieć identyfikuje się w eterze jako Plus, ten sam właściciel i kapitał, wszystko należy do Solorza. Plus korzysta z pasma do 5G z sieci mobyland i Aero 2600Mhz.
  • Odpowiedz