Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy w doradzeniu operatora. Od kilku lat korzystam z oferty a2mobile i pakietu niewyczerpalne wszystko za 19.99 zł w którym są bez limitu internet, sms/MMS, rozmowy stacjonarke/komórkowe. Jak za tą cenę to full wypas, ale.... internet chodzi bardzo powoli w szczególności wykopowa aplikacja. Obrazki lub gify pobierają się z prędkością np. 20 kb/s.
Czy jest jakaś sieć na kartę, która będzie mnie kosztowała podobnie i będzie posiadała pakiet jak wyżej, tylko żeby internet chodził znacznie szybciej? Jakie sieci i pakiety są przez was sprawdzone - Heyah, lycamobile, plussh?
#internet #a2mobile #orange #plus #tmobile #play #heyah #smartfon #telefony
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol-sz: przesiadłem się z a2mobile na flexa. Szczególnie jakość rozmow wieeeele na plus.

Jak wyłapiesz promocję, że masz pierwsze 3 miesiące za złotówkę i później 25zł, to wychodzi 25*9+3=228zł na rok, co daje 19zi na miesiąc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Do tego masz funkcje autodoladowania - podpinasz kartę bankową jak na Netflixie lub Spotify i sami pobierają kasę co miesiąc. Jak będziesz się przenosić to daj znać, dam ci reflinka i pomogę z przeniesieniem
@karol-sz: Czy w lokalizacji, w której osiągasz te niskie prędkości, korzystałeś może z innej karty lub sieci działającej na bazie Plusa? Jeśli problem występowałby i na niej to oznaczałoby nie że "a2mobile ma niskie transfery", a po prostu że Plus ma w tej lokalizacji "kiepski zasięg" i prędkość transferu danych jest niska.
Otvarta też bazuje na sieci Plus, więc jeśli to problem z "zasięgiem" Plusa, to te niskie prędkości będą i
@karol-sz: ja mam mobile vikings 25 GB za 25 zł, bylem w a2 (tak jak mowisz strasznie zwalnia internet), potem we flex (moj telefon obsluguje VoLTE a na chacie kazali mi kupic inny) i jest git, internet niewykorzystany sie kumuluje, pisz pw jakbys chcial kod miesiac za free