Nie pozwólmy mediom na sianie dezinformacji! Rzeczniczka policji zastosowała sprytny trik i zaprzeczyła... czegoś czego nikt nie zarzucał... że Sebastian M. nie jest spokrewniony z policjantami, którzy przyjechali na miejsce wypadku. Nikt nigdy czegoś takiego nie podejrzewał. Ale dzięki temu media zaczęły powtarzać, że policja zdementowała teorie, że Sebastian M. ma powiązania z policją.
Cała jednak sprawa rozchodzi się o powiązania Sebastiana M. z sierżantami Romanem M. i Elżbietą M., a nie
Bananek2 - Nie pozwólmy mediom na sianie dezinformacji! Rzeczniczka policji zastosowa...

źródło: Screenshot_53

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego miejsca chciałbym przypomnieć bardzo podobny wypadek, który się zdarzył w 2016r. w Wierzbicy k. Radomia.
Kewinek (oczywiście z bogatego domu jakby inaczej), najechał w tył samochodu podobnie jak tutaj. W samochodzie podróżowały 4 osoby, rodzice + corka z narzeczonym. 3 trupy na miejscu, ojciec przeżył.

W skrócie. Jest rok 2018, wyrok? Prokuratura wnioskowała o dziesięć lat więzienia (sic!), 3 trupy, dziesięć lat.

Kewin dostał te 10 lat, z możliwością ubiegania sie o przedterminowe
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie jestem przerażony tym wypadkiem na A1 i mega fajnie, że na wykopie ludzie chcą sprawiedliwości, za to co spotkało tą rodzine, różne wypadki widziałem i po prostu klikam, oglądam i zamykam ale tutaj jakoś to siedzi we mnie i cały czas sprawdzam jakieś nowe info. Na yt bandyci drogowi jest wstawiony gif z przybliżenia kamerki z auta jadącego z naprzeciwka, spowolniłem to trochę i zobaczcie jak dość dobrze wygląda moment uderzenia.
plottwist - Ogólnie jestem przerażony tym wypadkiem na A1 i mega fajnie, że na wykopi...

źródło: ezgif.com-gif-maker

Pobierz
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 933
@plottwist: ładne powiększenie. Rzuciło to dużo światła na sprawę. BMW miga żeby kia zjechała a ze jechała dużo wolniej niż 300 kmh to BMW postanowiło łyknąć kie po prawej stronie. Niestety dla rodziny w kia kierowca zareagował na miganie i chciał zjechać na bok gdzie już pruł kierowca BMW. Mam nadzieję na ogarnięcie przez biegłych logów z BMW z serwerów zagranicznych bo już takie sprawy były, i że nie trafi
  • Odpowiedz
Generalnie chce mnie r----------ć jak widzę co się dzieje w sprawie wypadku, śmierci i dochodzeniu tych bogu ducha winnych ludzi.
Boli mnie to tym bardziej jako głowę rodziny, ojca, męża - który dba o swoich bliskich jak może, jeździ przepisowo. Ale co z tego? Wystarczy jedno niefortunne zdarzenie, spotkanie z Sebą wannabe rajdowcem, czującym, że może wszystko i wszędzie.

I wiecie co? On ma racje.
Nic mu nie przyklepią, nic mu nie zrobią.
Damage control zaczął
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hug0Stiglitz: tez mnie dobija ta akcja. To ze kradną, manipulują starszymi, rozdają nasze pieniądze najmniej potrzebującym to jedno. Traktuje to jako ścianę ciężka do przebicia. Ale taki brak sprawiedliwości za smierć zwykłych ludzi i bezkarność sprawcy tylko dlatego, że ma kasę i znajomków / rodzine w wymiarze sprawiedliwości, powoduje poczucie ogromnej beznadziei. Śmieją się ludzie z Rosji czy Chin, że tam nie ma w ogóle sprawiedliwości, empatii a się okazuje
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz: poczytaj lepiej jak to tam wyglada :) jak dzieci bogatych partyjniaków były kryte przez wymiar sprawiedliwości (mordercy, sprawcy śmiertelnych wypadków) To ma nawet nazwę swoją własna. Nikt na swoich ręki nie podniesie. Owszem w skrajnych przypadkach się poświęca jednego, ale tylko jeśli opór spoleczenstwa jest duży. I tak samo trzeba robić w naszym komunopisowskim państwie. Inaczej będzie zamiecione. Oglądałeś konferencje prokuratury? Czytałeś co policja pisała? Ktoś próbował i nadal
  • Odpowiedz
@peetee: Klasyka gatunku "jeżdzę szybko, ale bezpiecznie", a jak przytrafi się kolizja, to winna jest zła droga albo wymuszający pierwszeństwo (czyli ktokolwiek kto znalazł się na tej samej drodze).
  • Odpowiedz
Właśnie oglądam konferencje prokuratury z Piotrkowa Trybunalskiego i wyglada na to, ze prokuratura nie ma dostepu do internetu xd Na dodatek opinia biegłego za KILKA MIESIECY. Najlepszy bylo pytanie oburzonego dziennikarza:

- Czy wiadomo w takim razie co było wstępna przyczyna wypadku...?

(Chwilą konsternacji)

-
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzieś tam mignęła mi informacja, że pewna pani doktor z #lodz, żona biznesmena lubiącego #bmw, któremu przydarzył się ostatnio #wypadek, ma brata również lekarza zbierającego 2 miliony na leczenie raka. Jak wieść gminna w Turku (i Łodzi) niesie, kompletnie się od niego odcięła i nie podała mu nawet kubka czy tam worka... kawy na przykład. W tym czasie na #a1 jej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ostatnim #wypadek na #a1 dochodzę do wniosku, że trzeba chyba oddolnie zrobić akcję hamowania gnojów. Ja od dzisiaj widząc z daleka takiego trasha, po prostu z automatu na lewy. #!$%@? mnie obchodzi, czy mu żona rodzi, bo im wszystkim wiecznie żony rodzą, a dzietności jak nie bylo, tak nie ma. Jak władza nie działa, to musi zadziałać społeczeństwo.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Współczuję załodze karetki, która przyjechała na miejsce wypadku. Już pewnie mają nóż na gardle. Doskonale wiedzą kim są sprawcy tego wypadku.

linki do znaleziska

https://wykop.pl/link/7220555/rodzina-ofiar-szuka-swiadkow-kim-jest-kierowca-bmw

#a1 #wypadek #smiertetlny #bmw #piotrkowtrybunalski #afera #autostradypolska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrumnBassArena: Od kiedy ochrona danych osobowych jest czymś niezwykłym? Na jakiej podstawie miałyby zostać upublicznione dane kierowcy bmw? Po to jest sprawiedliwy, niejawny proces, żeby uchronić niesłusznie oskarżonego przed publicznym linczem.
  • Odpowiedz
Czy ktoś coś słyszał kto jechał BMW M8 związane z wypadkiem na #a1 #bmw #wypadek przecież takich aut dużo w Polsce nie ma, a media milczą
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko - wyczytałem, że jadąc z Warszawy do Gdańska autostradą A1 do 4 września w weekendy nie trzeba uiszczać opłaty?

Wolę mieć 100% pewności.

#autostrady #a1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach