Co sądzicie o obywatelskiej petycji żeby wprowadzić prawo które mówi o tym że siadanie na zderzaku i mruganie długimi na drodze szybkiego ruchu = utrata prawa jazdy. Normalnych ludzi jest więcej niż tego głupiego bydła w Audi i BMW w leasingu którzy zabijają ludzi na naszych drogach. Chyba że nadal będziemy dawać się zabijać psycholom. #wypadek #a1 #samochody #motoryzacja #prawo #polska
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Im więcej czytam o tym wypadku na A1 tym bardziej jestem przerażony. Mam 3 letnią córkę, całkiem niedawno wracałem z rodziną w nocy z nad morza, zresztą jak setki rodzin, w końcu ledwo kończy się sezon wakacyjny. Z każdym kolejnym artykułem uświadamiam sobie jak bardzo to mógł być każdy z nas. Jak decyzja jednego debila który postanowił sobie 'pojeździć' zamknęła 3 szczęśliwe żywoty a wiele kolejnych złamała na zawsze. Aż się we
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się zastanawiam, jak to jest walić ponad 200km/h autostradą w NOCY? Jak ja jeżdżę samochodem to staram się znaleźć kogoś w okolocach 130km/h na tempomacie i trzymać stały dystans od niego tak, żeby jego światła wskazywały mi czy za chwilę będzie lekki zakręt itp. Jak ktoś wali tyle po lewym pasie to już nawet pomijając że w każdej chwili ktoś może w ciebie wjechać to przecież twój mózg musi być skupiony
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żeby jego światła wskazywały mi czy za chwilę będzie lekki zakręt itp.

Czy to ja nie umiem jeździć?


@Gwozdziuuu: no jak potrzebujesz innego uczestnika ruchu żeby trafić w zakręt, to coś jest nie tak i może ty bardziej stwarzasz zagrożenie niż taki handlowiec lecący 200

Tak się zastanawiam, jak to jest walić ponad 200km/h autostradą
  • Odpowiedz
Jak ja jeżdżę samochodem to staram się znaleźć kogoś w okolocach 130km/h na tempomacie i trzymać stały dystans od niego tak, żeby jego światła wskazywały mi czy za chwilę będzie lekki zakręt itp.


@Gwozdziuuu: jakim ty gruzem jeździsz człowieku o_0
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@g455: mordo policja wiedziała o BMW, ale w pierwszym komunikacie policji napisano, że kijana z niewiadomych przyczyn zjechała nagle na barierę energochłonną i się zapaliła. Zero wzmianek o udziale BMW w zdarzeniu.
Tyle i aż tyle, bo w przypadku gdy pół rodziny siedzi w komórkach policji istnieje ryzyko, że ktoś mógł chcieć ustalić inną wersję.
  • Odpowiedz
@g455: ale ja nie każę nikomu pisać, że to z góry wina BMW. Można było napisać, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa auta, tyle. Nie? No, chyba że policja miała wątpliwości czy BMW w ogóle brało udział w zdarzeniu, stąd przemilczeli jego istnienie.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś tego jeszcze nie widzi, to ten wypadek pokazuje, że żyjemy w częściowo totalitarnym państwie.
Wystarczyłoby, żeby Kaczyński wydał rozkaz i cała ta rodzinka z Sebusiem na czele siedzieliby w pace..
#a1 #piotrkowtrybunalski #wypadek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mnie wkurza to co się dzieje wokół tego wypadku na A1. Wieczne teorie spiskowe, nabijanie sobie social mediów przez domorosłych ekspertów drogowych, którzy na tej tragedii zbijają jedynie rozgłos, pieprzenie o jakimś układzie. Tymczasem na ten moment wiemy że:
- prokuratura zleciła badanie dwóm biegłym jednemu od rekonstrukcji wypadków, drugiemu co do czarnej skrzynki z BMW;
- kierowca został przebadany nie tylko na miejscu, ale również z krwi;
- kierowcy zatrzymano
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: Klasyka:
1. "DROGIE AUTO" - znaczy bogol, dorobił się na krzywdzie proli pracujących 25/8 na taśmie z wihajstrami i płacąc im -2500zł/dzień żeby w ogóle pracowali.
2. "uczestniczy w wypadku" - znaczy 100% winy, z automatu. Dlaczego? Bo punkt 1.
3. "Są nagrania" - o wartości filmiku na jutuba, według tłuszczy co najmniej jak wideo challengera czy columbii.
4. "Policja na pewno kryje" - domysły, bo ktoś źle przeczytał
  • Odpowiedz
@qbuteq: Wprost przeciwnie. Retoryka PISu jest anty oligarchiczna. Seba już jest wrogiem ludu. Może jeszcze awansować na czarnego bohatera tej kampanii wyborczej. Sorry, taki mamy klimat ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Rodzinka z kijanki powinna stać się polskim floydem. Mamy trupa i zamieszych w to policjantów. Jeśli ktoś ma trochę zmysłu politycznego dzisiaj pod prokuratura powinien być pierwszy protest. Masowe protesty antyrządowe w czasie kampanii.. ale się rozmarzylem #a1 #piotrkowtrybunalski #wypadek
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wypadek #afera #bmw #a1
czy ja dobrze widzę? Policja nic z tymi nagraniami nie zrobi, bo nie zostały one dostarczone do nich przez autorów tylko krążą w internecie??
serio?
dość dobrze opisana sprawa: https://www.rmf24.pl/regiony/lodz/news-trzyosobowa-rodzina-zginela-w-wypadku-na-a1-prokuratura-prze,nId,7050618#crp_state=1
capol2 - #wypadek #afera #bmw #a1 
czy ja dobrze widzę? Policja nic z tymi nagraniami...

źródło: Screenshot 2023-09-27 at 00-45-37 Nowe informacje po tragedii na A1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach