Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem. Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
@real_scoria: różnica jest taka, że ich praca daje pożądany lekarz i trwa dłużej niż 10-15 min ( z czego przynajmniej polowe tego czasu lekarz wypełnia kartę). Wez tez pod uwage ile wizyt za te 300-500 zl konczy sie stwierdzeniem ze kontynuujemy przepisane leki i de facto placisz za wystawienie recepty.
A jednak swołocz miala rację ze opl pracuje świetnie a pożary to wynik spadających resztek dronów ( ͡°͜ʖ͡°) ależ ci Ukraińcy zdolni, nawet zestrzelony dron robi rozpierduchę
To wartość wprowadzonych już do obiegu opakowań, za które kaucja nie została jeszcze zwrócona klientom. Jak tak dalej pójdzie, to zgodnie z procedurami pieniądze wpadną na konto operatorów systemu kaucyjnego. W pierwszych miesiącach zwrócono 28 proc. z łącznej liczby wprowadzonych opakowań.
@wkplogin ależ oczywiście ze masz prawo bronić sie wszelkimi dostępnymi środkami. Atakujący bierze na siebie konsekwencje i ryzyko utraty zdrowia lub życia w czasie ataku. Ja mam ryzykować uszczerbek na zdrowiu w bajce na pieści zamiast strzelać jak mam b--ń? Pogięło cie?
@wkplogin ty masz cos z deklem nie halo? Dlaczego uważasz, ze będąc zaatakowany, mam sie godzić na udział w bójce? Bo jakis patus jak ty, tak sobie wymyślił? Grasz w głupie gry, wygrywasz głupie nagrody. Porównujesz to do bójki w podstawówce? Dlaczego nie przedszkolu od razu, albo żłobku? Prawo jasno wskazuje, ze należy odbierać atak w każdy możliwy sposób. Można strzelać do typa z kastetem. Wolę byc tchórzem i żyć, niż
@wkplogin żyjesz w wypaczonym świecie, w którym normalne sa akty agresji i przemocy. Wyznajesz jakis kodeks ulicy i przebijesz, ze każdy normalny człowiek ma sie do niego stosować. Ale rzeczywistość to nie twoj urojony patusiarski świat. Wpadasz w pułapkę swojej bezmyślnności - wybór broni do oparcia ataku jrst wlasnie efektem umiejętności filtrowaia sytuacji i zagrożenia. W czasie ataku nikt sie nie bedzie zastanawiać, czy agresor ma w ręce butelke, kamień, nóż
@wkplogin gowno prawda. Mogl pójść do domu i wziąć na siebie cały arsenal jak j-----a rambo. W chwili gdy do patusy zaczęły atakować to on mial obronę konieczna. Jak z-------m trzeba byc zeby o ekscytacje oskarżyć Borysa, a nie tych debolili, którzy na niego ruszyli widząc i słysząc ze ma b--ń palna?
@wkplogin realny świat jest pełen przemocy i pełen sposób zeby soe przed nia bronić. Jednym z nich jest b--ń palna, z której można korzystać mając zezwolenie. Polskie prawo na to zezwala. Ty forsujesz swoje urojenia o jakims prawu ulicy i pojedynkach na gole pieści.
@wkplogin no właśnie, życie bywa przypadkowe. Raz ty kogoś pobijesz, raz ktos ciebie postrzeli by nie dać sie pobić. A mogłeś siedzieć a dupie i sie uczyć jak byc dobrym człowiekiem
Odtajniony raport CIA na temat warunków w Polsce podczas okupacji niemieckiej opisuje, że Ukraińcy traktują Polaków gorzej niż naziści. Link potwierdzający: https://www.cia.gov/readingroom/docs/POLAND%20UNDER%20NAZI%20RULE%201941_0001.pdf
W końcu mi doszła suszarka borza i to nie w końcu tylko już bo w 5 dni z chin xD dałem za nią 56 zł, wysyłka gratis, cóż mogę rzec - na papierze wygląda tak samo jak Dyson, 1600 W, 110000 rpm, deklarowane temperatury suszenia jak w dysonie (mniej więcej bo różne generację miały inne - te są podobne jak w Supersonic 1gen). W zestawie koncentrator jeden (trochę wygląda jak drukowany 3d
kupiłem identyczną suszarkę, przyszła wczoraj i mam zdecydowanie inne odczucia niż Ty. Siła nawiewu jest znacznie mniejsza niż tradycyjnej suszarki Babyliss (z regulacją temperatury i siły nadmuchu). Temperatura w miare okej. Ponadto osłona filtra odpada przy lekkim dotknięciu. Tyle dobrego ze jest na kablu więc się nie zgubi. Jak za tę cenę może być, ale do oryginału jej daleko i nie ma co copować, że jest inaczej.
@anonanonimowy321 na szczęście całkiem samotny nie jesteś, chociaz ludzie online to tylko namiastka bliskości. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego i by los byl dla ciebie łaskawy w przyszłym roku :)
Jak na samotnego lambadziarza (mama już po drugiej stronie a własnej rodziny się jeszcze nie dorobiłem), to mi całkiem nieźle wyszła dzisiejsza kolacja wigilijna dla chuopa samego. Wesołych świąt Miraski! #wigilia #swieta #wesolychswiat Kompot z suszu się już kończy gotować (。◕‿‿◕。)
@seraph88 mega fajnie Ci to wyszło. Szacun za lego, fajnie sie komponuje. Wszystkiego dobrego, oby w przyszłym roku los mial dla ciebie same mile niespodzianki
Ktoś mi ostatnio zwrócił uwagę, że w mieście co drugi narożnik budynku, muru albo słupek jest obsikany albo odbarwiony od psiego moczu. Odkąd zwróciłem na to uwagę to widzę to teraz na każdym kroku :/
Chlop na wsi z siekiera. Niesamowita sprawa... wina jest w 100% po stronie właścicielki psa. Niedopilnowala agresywnego zwierza i skończyło się jak sie skonczylo. Dobrze ze facetowi nic sie nie stało. Oświadczenie ma to do siebie, ze nie ma żadnej mocy dowodowej. Oświadczyć można wszystko.
Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD
O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob