Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zeus92

zeus92

Dołączył 9 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3303
  • Znaleziska 130
  • Mikroblog 3173
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 40
real_scoria
real_scoria
14.06.2026, 10:11:40
  • 62
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.

Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD

O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 14.06.2026, 18:24:26 via Wykop
  • 0
@real_scoria: różnica jest taka, że ich praca daje pożądany lekarz i trwa dłużej niż 10-15 min ( z czego przynajmniej polowe tego czasu lekarz wypełnia kartę). Wez tez pod uwage ile wizyt za te 300-500 zl konczy sie stwierdzeniem ze kontynuujemy przepisane leki i de facto placisz za wystawienie recepty.
  • Odpowiedz
zeus92
zeus92 19.06.2026, 16:17:37 via Wypiek
  • 0
@real_scoria u lekarzy, w praktyce, w zdecydowanej większości za uderzenie młotkiem. Konowały czasem nawet recepty nie potrafią poprawnie wystawić
  • Odpowiedz
zeus92
zeus92 19.06.2026, 19:05:00 via Wykop
  • 0
@real_scoria: popełnić błąd a tumiwisizm i wdupietomamizm to kompletnie różne kwestie.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
18.06.2026, 05:53:32
  • 371
XD kolejne ujęcia od kacapów
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #rosjaplonie #swiat
Mikuuuus - XD kolejne ujęcia od kacapów
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 18.06.2026, 08:13:33 via Wypiek
  • 3
A jednak swołocz miala rację ze opl pracuje świetnie a pożary to wynik spadających resztek dronów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ależ ci Ukraińcy zdolni, nawet zestrzelony dron robi rozpierduchę
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
14.06.2026, 11:02:58
  • 663
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: 6675a4dda89f7b3e200e409b013f230e5f4c07bc28ee67521d91d657f7613b78

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 14.06.2026, 18:25:17 via Wykop
  • 0
@programista30k: oby to nastąpiło jeszcze za mojego życia
  • Odpowiedz

345

Ministerstwo Edukacji Narodowej nie przewiduje ujawnienia kodu źródłowego

Ministerstwo Edukacji Narodowej nie przewiduje ujawnienia kodu źródłowego

swojego dziennika elektronicznego. I znów będziemy mieli sytuację jak z mObywatelem. #publicmoneypubliccode

kayo
z
kontrabanda.net
dodany: 05.06.2026, 16:02:11
  • 47
  • #
    men
  • #
    edziennik
  • #
    szkola
  • #
    vulcan
  • #
    librus
  • #
    publicmoneypubliccode
zeus92
zeus92 06.06.2026, 05:14:38 via Wypiek
  • 5
@ryhu oczywiście ze tak. Foliowa czapeczka cie nie uwiera za bardzo?
piterek
piterek
piterek
25.04.2026, 04:58:03
  • 1168
No kto się mógł spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zondacrypto
piterek - No kto się mógł spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zondacrypto

źródło: 1000016808

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 25.04.2026, 08:35:25 via Wypiek
  • 0
@NaturaRerum przecież nie o reklamę tam chodziło, tylko zeby przelać hajs na republikę
  • Odpowiedz

1058

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

650 mln zł wynosi w tej chwili "manko" systemu kaucyjnego.

To wartość wprowadzonych już do obiegu opakowań, za które kaucja nie została jeszcze zwrócona klientom. Jak tak dalej pójdzie, to zgodnie z procedurami pieniądze wpadną na konto operatorów systemu kaucyjnego. W pierwszych miesiącach zwrócono 28 proc. z łącznej liczby wprowadzonych opakowań.

Zbychu222
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.04.2026, 18:47:27
  • 280
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
zeus92
zeus92 21.04.2026, 16:52:21 via Wypiek
  • 0
@mmarkus zgłoś mailowo do Lidla. Mi bez dowodów, na podstawie samego opisu sytuacji dali bon 5 zl na zakupy. Zawsze cos.
zeus92
zeus92 21.04.2026, 16:49:20
  • 0
#gielda kto to jest ten szczur?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
21.04.2026, 16:52:07 via iOS
  • 40
Kto to jest ten @zeus92 i na czym polega jego chitrosc na wiedzę???
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
21.04.2026, 16:57:03 via Android
  • 16
@zeus92: musisz zacząć od Antygony, potem się dowiaduj
Polasz - @zeus92: musisz zacząć od Antygony, potem się dowiaduj

źródło: 9445

Pobierz
  • Odpowiedz

1073

Borys B. ze wsparciem mieszkańców. "Miał się dać zabić?"

Borys B. ze wsparciem mieszkańców. "Miał się dać zabić?"

"On nikomu w życiu krzywdy nie zrobił. A to, że się bronił, to co, miał się dać zabić? Zamknęli człowieka, moim zdaniem,

mecenas_dudala
z
wpolityce.pl
dodany: 14.04.2026, 11:40:05
  • 376
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    bron
  • #
    strzelectwo
zeus92
zeus92 14.04.2026, 19:59:30 via Wypiek
  • 8
@wkplogin ależ oczywiście ze masz prawo bronić sie wszelkimi dostępnymi środkami. Atakujący bierze na siebie konsekwencje i ryzyko utraty zdrowia lub życia w czasie ataku. Ja mam ryzykować uszczerbek na zdrowiu w bajce na pieści zamiast strzelać jak mam b--ń? Pogięło cie?
zeus92
zeus92 14.04.2026, 20:18:32 via Wypiek
  • 18
@wkplogin ty masz cos z deklem nie halo? Dlaczego uważasz, ze będąc zaatakowany, mam sie godzić na udział w bójce? Bo jakis patus jak ty, tak sobie wymyślił? Grasz w głupie gry, wygrywasz głupie nagrody. Porównujesz to do bójki w podstawówce? Dlaczego nie przedszkolu od razu, albo żłobku?
Prawo jasno wskazuje, ze należy odbierać atak w każdy możliwy sposób. Można strzelać do typa z kastetem. Wolę byc tchórzem i żyć, niż
zeus92
zeus92 14.04.2026, 20:56:59 via Wypiek
  • 6
@wkplogin żyjesz w wypaczonym świecie, w którym normalne sa akty agresji i przemocy. Wyznajesz jakis kodeks ulicy i przebijesz, ze każdy normalny człowiek ma sie do niego stosować. Ale rzeczywistość to nie twoj urojony patusiarski świat. Wpadasz w pułapkę swojej bezmyślnności - wybór broni do oparcia ataku jrst wlasnie efektem umiejętności filtrowaia sytuacji i zagrożenia. W czasie ataku nikt sie nie bedzie zastanawiać, czy agresor ma w ręce butelke, kamień, nóż
zeus92
zeus92 14.04.2026, 20:59:18 via Wypiek
  • 3
@wkplogin gowno prawda. Mogl pójść do domu i wziąć na siebie cały arsenal jak j-----a rambo. W chwili gdy do patusy zaczęły atakować to on mial obronę konieczna. Jak z-------m trzeba byc zeby o ekscytacje oskarżyć Borysa, a nie tych debolili, którzy na niego ruszyli widząc i słysząc ze ma b--ń palna?
zeus92
zeus92 14.04.2026, 21:04:14 via Wypiek
  • 4
@wkplogin realny świat jest pełen przemocy i pełen sposób zeby soe przed nia bronić. Jednym z nich jest b--ń palna, z której można korzystać mając zezwolenie. Polskie prawo na to zezwala. Ty forsujesz swoje urojenia o jakims prawu ulicy i pojedynkach na gole pieści.
zeus92
zeus92 14.04.2026, 21:05:20 via Wypiek
  • 6
@wkplogin realny świat jest taki, panie patusie, ze ktos moze z ciebie zrobić sito jesli wyskoczysz do niego z łapami w celu mordobicie
zeus92
zeus92 14.04.2026, 21:06:06 via Wypiek
  • 2
@1KnSsUwjJE8pRmLYs7hmpqAqzPGekhFNaC otóż to. Dlatego atak odpiera sie każdym możliwym sposobem w tym bronią palną
zeus92
zeus92 14.04.2026, 21:14:08 via Wypiek
  • 5
@wkplogin no właśnie, życie bywa przypadkowe. Raz ty kogoś pobijesz, raz ktos ciebie postrzeli by nie dać sie pobić. A mogłeś siedzieć a dupie i sie uczyć jak byc dobrym człowiekiem
Qziuta12
Qziuta12
16.03.2026, 19:53:49
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 17.03.2026, 05:58:48 via Wypiek
  • 1
@Qziuta12 teraz juz górki ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz

789

Odtajniony raport CIA na temat warunków w Polsce podczas okupacji niemieckiej.

Pokaż treści 18+

Odtajniony raport CIA na temat warunków w Polsce podczas okupacji niemieckiej.

Odtajniony raport CIA na temat warunków w Polsce podczas okupacji niemieckiej opisuje, że Ukraińcy traktują Polaków gorzej niż naziści. Link potwierdzający: https://www.cia.gov/readingroom/docs/POLAND%20UNDER%20NAZI%20RULE%201941_0001.pdf

Tired_
z
x.com
dodany: 28.02.2026, 10:55:44
  • 100
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    informacje
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
zeus92
zeus92 28.02.2026, 17:38:28 via Wypiek
  • 0
To chyba jednak nie raport CIA skoro powstało ono juz po wojnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
28.02.2026, 08:49:43
  • 528
W końcu mi doszła suszarka borza i to nie w końcu tylko już bo w 5 dni z chin xD dałem za nią 56 zł, wysyłka gratis, cóż mogę rzec - na papierze wygląda tak samo jak Dyson, 1600 W, 110000 rpm, deklarowane temperatury suszenia jak w dysonie (mniej więcej bo różne generację miały inne - te są podobne jak w Supersonic 1gen). W zestawie koncentrator jeden (trochę wygląda jak drukowany 3d
Holetoanother_universe - W końcu mi doszła suszarka borza i to nie w końcu tylko już ...

źródło: 1000005831

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 28.02.2026, 10:23:14 via Wykop
  • 10
kupiłem identyczną suszarkę, przyszła wczoraj i mam zdecydowanie inne odczucia niż Ty. Siła nawiewu jest znacznie mniejsza niż tradycyjnej suszarki Babyliss (z regulacją temperatury i siły nadmuchu). Temperatura w miare okej. Ponadto osłona filtra odpada przy lekkim dotknięciu. Tyle dobrego ze jest na kablu więc się nie zgubi. Jak za tę cenę może być, ale do oryginału jej daleko i nie ma co copować, że jest inaczej.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
24.12.2025, 16:38:21
  • 382
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 24.12.2025, 19:06:25 via Wypiek
  • 0
@anonanonimowy321 na szczęście całkiem samotny nie jesteś, chociaz ludzie online to tylko namiastka bliskości. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego i by los byl dla ciebie łaskawy w przyszłym roku :)
  • Odpowiedz
seraph88
seraph88
24.12.2025, 16:51:33
  • 1914
Jak na samotnego lambadziarza (mama już po drugiej stronie a własnej rodziny się jeszcze nie dorobiłem), to mi całkiem nieźle wyszła dzisiejsza kolacja wigilijna dla chuopa samego.
Wesołych świąt Miraski!
#wigilia #swieta #wesolychswiat
Kompot z suszu się już kończy gotować (。◕‿‿◕。)
seraph88 - Jak na samotnego lambadziarza (mama już po drugiej stronie a własnej rodzi...

źródło: IMG_5553

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 24.12.2025, 19:03:28 via Wypiek
  • 2
@seraph88 mega fajnie Ci to wyszło. Szacun za lego, fajnie sie komponuje. Wszystkiego dobrego, oby w przyszłym roku los mial dla ciebie same mile niespodzianki
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
15.11.2025, 07:58:35
  • 49
Ktoś mi ostatnio zwrócił uwagę, że w mieście co drugi narożnik budynku, muru albo słupek jest obsikany albo odbarwiony od psiego moczu. Odkąd zwróciłem na to uwagę to widzę to teraz na każdym kroku :/

#psiarze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 15.11.2025, 16:36:19 via Wypiek
  • 1
@TheDziobaker mam dokładnie tak samo. Przy okazji rośnie pogarda dla psiarzy i ich kundli
  • Odpowiedz
Lento_morte
Lento_morte
05.11.2025, 19:17:03
  • 541
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 05.11.2025, 21:52:54 via Wypiek
  • 0
@Lento_morte serio mordo?
  • Odpowiedz
MacronT1000
MacronT1000
04.11.2025, 09:21:34
  • 982
MacronT1000

źródło: FB_IMG_1762246264791

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 04.11.2025, 13:53:37 via Wypiek
  • 12
Stary facet nigdy nie jest tak stary jak stara baba, proste.
  • Odpowiedz
KRCZVSK
KRCZVSK
09.10.2025, 06:21:00
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeus92
zeus92 09.10.2025, 09:28:28 via Wypiek
  • 0
Chlop na wsi z siekiera. Niesamowita sprawa... wina jest w 100% po stronie właścicielki psa. Niedopilnowala agresywnego zwierza i skończyło się jak sie skonczylo. Dobrze ze facetowi nic sie nie stało. Oświadczenie ma to do siebie, ze nie ma żadnej mocy dowodowej. Oświadczyć można wszystko.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • Katowice

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking