Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
whoru

whoru

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11301
  • Znaleziska 663
  • Mikroblog 10638
  • Obserwujący 34
  • Obserwowane 22
The_last_perfect_man
The_last_perfect_man
05.07.2025, 13:57:39
  • 0
Co sądzicie o inwestycji Heyki City Atal. Podoba wam się?

#szczecin #architektura #nieruchomosci #developerka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 05.07.2025, 15:55:20 via Wykop
  • 3
@The_last_perfect_man: inwestycja co prawda blisko ruchliwej drogi z tramwajami, z dojazdem tylko od Energetyków (powodzenia z komunikacją jak już na Heyki wszystko oddadzą), nad śmierdzącą Odrą, blisko torów kolejowych i bulwarowej imprezowni, ale za to droga. Nie wiem kto normalny chciałbym tam mieszkać w tej lub innej nadodrzańskiej inwestycji.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 30.06.2025, 08:57:18
  • 5
Mam nadzieję, że chorym na głowę elementom spacer po górach zrobi na dobre - wyzdrowieją i ze wstydem wrócą naprawić. Taka ładna była, nowa.

Fotografia z Kominiarskiego Przysłopiu.

#gory #tatry
whoru - Mam nadzieję, że chorym na głowę elementom spacer po górach zrobi na dobre - ...

źródło: IMG_7543

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wspomnienieciszy
wspomnienieciszy
30.06.2025, 18:58:00 via Wykop
  • 0
@Ziemniak43212: Ja zabieram ze sobą taki artykuł.
  • Odpowiedz
PustyCzlowiek
PustyCzlowiek
01.07.2025, 10:25:24 via Wykop
  • 0
@Ziemniak43212: sporo osób, ja mam przykładowo zawsze w małym plecaku plus kolejny w scyzoryku, a są też przecież prepersi/survivalowcy, którzy noszą jakieś wodoodporne zeszyty i markery :p
  • Odpowiedz
whoru
whoru 23.06.2025, 08:07:16
  • 315
Różowa w ciąży, drugi trymestr leci, poszła dzisiaj z rana zrobić badania laboratoryjne. Nie była w stanie wstać wcześniej z uwagi na codzienne nieustające nudności, więc poszła jak już mogła wstać. Dotarła na miejsce i zapytała, czy może wejść poza kolejka z uwagi na ciążę i fakt, że będąc w ciąży nie powinno się siedzieć za długo na czczo.

Efekt? Większość ludzi skwitowało ja, że „ciąża to nie choroba”.

Potem będziemy rozmawiać,
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 08:25:52 via Wykop
  • 5
@pamareum: jakby człowiek wiedział, że się przewróci to by usiadł. Niestety, jest tak jak mówisz.
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 08:34:38 via Wykop
  • 8
@herman-gering: sąsiedzi po obu stronach ścian mają półtoraroczne dzieci także będziemy wajbowali podobnie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 11:27:24 via Wykop
  • 3
@mamracjewieszotym: szkoda, że twoja stara nie doszła do takich samych wniosków to bym nie musiał teraz czytać takich wysrywów
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 11:35:45 via Wykop
  • 8
@TurboDynamo: sugeruję, że ogólne podejście społeczeństwa może mieć istotnie wpływ. Obrzydzanie rodzicielstwa wpisało się już w mainstream. Tutaj to był jedynie przykład jakie podejście mają ludzie do dzieci na ogół.
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 11:37:20 via Wykop
  • 1
@MokryMarek: wpis dotyczył reakcji ludzi na to co powiedziała, a nie o tym, że zapomniała czegoś tym ludziom oznajmić
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 13:17:38 via Wykop
  • 3
@Schwarzfahrer: chyba lekko Cię poniosło z tym stwierdzeniem. Ludzie nie dają sobie po mordzie z takich powodów. Jest kolejka, ale są też osoby, które mają pierwszeństwo. Będziesz miał żonę w ciąży to zrozumiesz.
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 14:30:26 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 18:08:49 via Wykop
  • 0
@Erwos: nie jeden by tak zrobił, moja chciała grzecznie i z szacunkiem do siedzących tam osób, a dostała wiadro pomyj na głowę. O to tutaj chodzi w tym wszystkim.
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
23.06.2025, 18:12:24 via Wykop
  • 1
@MCbT_00: za każdym razem jak widzę taki post to wyobrażam sobie jak mówisz coś takiego matce gdyby ci sprzedała podobną historię XD „ktoś ci kazał mnie robić i mojego brata?!” XD
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
24.06.2025, 06:10:30 via Wykop
  • 0
@CebulowyKrul: co za pokrętna logika, weź człowieku się przemyśl
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
24.06.2025, 08:02:16 via Wykop
  • 0
@MokryBatmann: to samo mówiłem widząc twoją matkę, niestety jesteśmy teraz tutaj gdzie muszę czytać twoje wysrywy. Mogliśmy tego uniknąć gdyby twój stary pijany nie zalał jej formy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
whoru
whoru
Autor
27.06.2025, 19:01:27 via Wykop
  • 0
@Neko-chan51: gratuluję pani sukcesów
  • Odpowiedz
mikolajeczek
mikolajeczek
22.06.2025, 17:30:17
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 22.06.2025, 17:39:35 via Wykop
  • 0
@mikolajeczek: skoro chce odstępne to musiał pierwszą wpłatę jakąś uiścić. Pewnie dlatego oczekuje odstępnego.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 20.06.2025, 15:58:01
  • 1
Proszę o polecenie dobrego stolarza w #szczecin, który robi meble na wymiar. Miałem już przyjemność z 3 firmami z naszego miasta i z każdą kolejną wizytą innej firmy (każda z polecenia) dochodzę do wniosku, że najładniejsze i w najlepszym stanie są moje meble z #ikea. Szukam kogoś kto wyprowadzi mnie z tego przekonania.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru
Autor
20.06.2025, 17:27:19 via Wykop
  • 0
@Krupier: to właśnie jedna z tych trzech firm, zdecydowałem się na nich właśnie po poleceniu. Ja niestety miałem finalnie mieszane odczucia.
@Megasuper: pamiętam, szukam właśnie na takiego namiarów
  • Odpowiedz
evenement123
evenement123
19.06.2025, 20:32:32
  • 0
Posiada/ł ktoś buty firmy zamberlan? Najlepiej Zamberlan Salathe Trek GTX RR , bo nad nimi konkretnie sie zastanawiam. Jak jest z trwałością i wytrzymałością tych butów po X czasie chodzenia w nich po górach?

#trekking #gory #tatry #alpy #viaferrata
evenement123 - Posiada/ł ktoś buty firmy zamberlan? Najlepiej Zamberlan Salathe Trek ...

źródło: {71B5135E-25FA-4699-800A-11C28AACB32C}

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 19.06.2025, 20:44:50 via Wykop
  • 0
@evenement123: ja napiszę tak - o ile przechodziłem w górach już swoje tak jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać żadnego większego górskigo świra, który by miał buty tej marki.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 19.06.2025, 21:09:15 via Wykop
  • 0
@panzmarszrutkiwbiszkeku: raz, że znajdą się amatorzy tej marki, dwa ciekawe czy pan Łukasz za nie zapłacił czy w barterze się porozumieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kolin4
kolin4
kolin4
19.06.2025, 15:22:39
  • 1
Wy tu jeszcze zyjecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamietam czasy jak sie tag na discorda przeniosl z Rabusiem
#gme
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 19.06.2025, 15:41:06 via Wykop
  • 1
@kolin4: wegetacja raczej
whoru - @kolin4: wegetacja raczej

źródło: artworks-yNTBnIwzWxUs8jsy-rzIV5Q-t1080x1080

Pobierz
  • Odpowiedz
whoru
whoru 19.06.2025, 05:19:04
  • 0
Czy dzisiaj się płaci za SPP?

#szczecin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

virtroy
virtroy
19.06.2025, 05:41:30 via Android
  • 3
@whoru nie
virtroy - @whoru nie

źródło: temp_file3765951852881307415

Pobierz
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
19.06.2025, 06:47:43 via Wykop
  • 2
@whoru: Regulamin mówi, że w święta się nie płaci i oby tak pozostało.
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
17.06.2025, 08:22:08
  • 10
Lista obecności premarket
#gme
Polasz - Lista obecności premarket 
#gme

źródło: temp_file5875657586658350043

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 17.06.2025, 10:47:33 via Wykop
  • 2
@Polasz: Życzę nam żebyśmy nie musieli plusować tego wpisu za każdym razem gdy go widzimy
  • Odpowiedz
whoru
whoru 04.06.2025, 19:20:57
  • 0
Jak to jest w końcu z tą aklimatyzacją? Jako, że latałem w swoim życiu tylko po Tatrach i wyżej niż te 2700 nie byłem to nie bardzo wiem jak to rozegrać w kontekście Alp. Chciałbym wejść na 4000m+, oczywiście ze spaniem w schronisku. Docelowo, schronisko to jest na ok 3600 mnpm i teoretycznie mógłbym się dostać do niego tego samego dnia z małą pomocą kolejki, z tym że przewyższenie jakie złapię jednego
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru
Autor
04.06.2025, 20:14:09 via Wykop
  • 0
@przemax: masz doświadczenie czy tak po prostu opinia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wontensso
Wontensso
20.02.2025, 09:14:55
  • 330
8,5 miesiąca po przeszczepie włosów. Stambul, 6000 graftów (1 sesja, dużo ale zaufałem i wziąłem na klatę ryzyko)
Zdjecia w komentarzu.

#przeszczepzwykopem
#przeszczepwlosow
#lysienie
Wontensso - 8,5 miesiąca po przeszczepie włosów.  Stambul, 6000 graftów (1 sesja, duż...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-8 o 12.16.02

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 29.05.2025, 09:45:19 via Wykop
  • 0
@Wontensso: ja mam te same pytania co kolega @hadrian3. Poratujesz łysego w potrzebie?
  • Odpowiedz
whoru
whoru 18.05.2025, 09:50:11
  • 102
dałem z siebie wszystko, czyli jakieś 30%


#nieruchomosci x #chlopakizbarakow x #kanalzero
whoru - dałem z siebie wszystko, czyli jakieś 30%

SPOILER

#nieruchomosci x #chlopak...

źródło: pieniądze deweloperów

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inkill
inkill
inkill
18.05.2025, 09:51:48 via Wykop
  • 7
@whoru: tylko 30% marży? Bardzo słabo z twojej strony( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
16.05.2025, 10:07:14
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 16.05.2025, 11:10:27 via Wykop
  • 0
@Gieremek: oho z Polaków się śmieje, a sam typowy p0lak z mentalem byle sąsiadowi było gorzej.
  • Odpowiedz
Merkowsky
Merkowsky
13.05.2025, 14:12:19
  • 5
#gme no ciekawie się to zapowiada od kilku dni
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 13.05.2025, 15:25:24 via Wykop
  • 0
@NykipVaous: przecież cały rynek do góry idzie to i padalec ruszył
  • Odpowiedz
Oldirtybastard
Oldirtybastard
13.05.2025, 08:47:43
  • 0
#trekking #butytrekkingowe #turystyka #wakacje #citybreak #loty #gory #hike #butydobiegania #wspinaczka

Cześć, poszukuję butów, które nadadzą się przede wszystkim do różnego rodzaju turystyki wakacyjnej ale również i lekkiego zejścia w teren (zwiedzanie miast, starówek, trasy widokowe, asfalt, szutr, bruk, hike, podejścia pod góry).

Z uwagi na małą ilość miejsca w bagażu, spore przemieszczanie się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 13.05.2025, 11:49:55 via Wykop
  • 0
@Oldirtybastard: mordo twoje wymagania mówią jakichś zwyczajnych adidaskach. Buty trekkingowe mają sens jak faktycznie potrzebujesz dobrej ochrony stopy i ewentualnie kostki, względnie lepszej nieprzemakalności oraz termoizolacji oraz lepszej podeszwy żeby utrzymać przyczepność. Kup sobie coś co ci się podoba i jest wygodne, nie ma sensu tak świrować.
  • Odpowiedz
whoru
whoru 13.05.2025, 15:21:58 via Wykop
  • 0
@Oldirtybastard: kup sobie traile i po sprawie. Salomon robi coś w tym stylu. Hoka albo Nike też coś będzie miał w ofercie.
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
23.04.2025, 18:26:07
  • 3220
Jakubiak: Ja to uważam, że państwo nie powinno ludziom budować mieszkań. Mnie też było ciężko.

Stanowski: A skąd miał pan pierwsze mieszkanie?

Jakubiak: Dostałem od państwa. Ale było małe.

#nieruchomosci #kanalzero #polityka
mickpl - Jakubiak: Ja to uważam, że państwo nie powinno ludziom budować mieszkań. Mni...

źródło: jakubiak

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 23.04.2025, 18:38:22 via Wykop
  • 80
@mickpl: najlepsze z tymi leśnymi dziadkami jest to, że nie mają za grosz autorefleksji
  • Odpowiedz
Ignacyy
Ignacyy
Ignacyy
23.04.2025, 09:36:38
  • 0
#tatry #gory

Hej - pytanie o Świnicę na majówkę - czy dla osoby która w Tatry chodziła tylko latem (Rysy od słowackiej strony, Kasprowy, Litworowy Staw - takie tematy pozaliczane), a jak chodzi o zimę tylko Sudety (Śnieżne Kotły i Śnieżka) będzie to do przejścia w miarę komfortowo (chodzi mi o kwestie bezpieczeństwa/kwestie techniczne)? Jeśli tak - jaki szlak będzie najlepszy i pytanie dodatkowe - czy niezbędny jest
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 23.04.2025, 10:26:13 via Wykop
  • 0
@UFO_nas_nie_zgwalci: rok temu powiedziałbym, że masz rację w kwestii raków i czekana. W tym roku w tym tempie do majówki to tam nie wiem czy cokolwiek jeszcze będzie leżeć. Aczkolwiek tak, trzeba być gotowy na taka ewentualność.
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
23.04.2025, 10:12:18
  • 512
"Rynek najmu zdechł" - XD

Nie zdechł, tylko balansuje się popyt z podażą. W ostatnich 5 latach skupowano na masową skalę mieszkania "pod najem". W głównych miastach to nie raz i 70% zakupów na pierwotnym. Aby sobie to lepiej wyobrazić w Polsce w budowie jest obecnie ok. 800 tys. mieszkań. W Danii przykładowo... ok. 2 tys. XD

To już się powinno załamać w okolicach 2022 roku, zaraz po covidzie, ale wybuchła wojna i wywołała
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 23.04.2025, 10:21:58 via Wykop
  • 11
@Cozzie: to tak zwany efekt deregulacji, o który zabiegają nasi liberałowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uri_
Uri_
22.04.2025, 20:38:45
  • 1
to 13 zł to akurat dobra ochrona przed scrapowaniem

#nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whoru
whoru 22.04.2025, 21:27:51 via Wykop
  • 2
@Uri_: gdyby tylko były techniki żeby móc się przed tym ochronić... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18
  • Strona 7 z 18
  • >
  • moje zaimki to: try/me
  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking