Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MokryMarek
MokryMarek

MokryMarek

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2770
  • Znaleziska 1197
  • Mikroblog 1573
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2938
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek wczoraj, 10:47:13 via Wykop
  • 1
Jak się zna na wszystkim, to się zna na niczym.


@Doiges: akurat Dragan to profesor zwyczajny więc jest największym możliwym tytularnym fachowcem w dziedzinie fizyki. Jak chcesz umniejszyć autorytetowi Dragana to musisz mieć jakieś zaplecze, co najmniej argumentów logicznie skonstruowanych więc wracaj do tagów Kononowicza i innych patostreamów bo aktualnie możesz z menelem dyskutować
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
wczoraj, 06:39:48
  • 3096
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek wczoraj, 10:34:10 via Wykop
  • 2
@kankes: gdyby to była prawda to musiałby go przywrócić do pracy oraz zapłacić normalne wynagrodzenia za cały ten czas, aczkolwiek jesteśmy w polskiej s----------e internetu więc zakładam, że dyskutuje z mitomanem jakich tu mnogo
  • Odpowiedz
Kagernak
Kagernak
przedwczoraj, 14:49:52
  • 0
Steam machinę za 4400. Kurde sporo, ale prawdę powiedziawszy to nie wiem czy niektórzy za na przykład dwa lata będą z zadowoleniem przyjmowac fakt, że za tyle kupili (choć oczywiście mogli dopłacić trochę i zdobyć lepszy sprzęt) bo AI nie wydaje się ani trochę zwalniać a wizję poprawy sytuacji są co najwyżej mgliste. Jak uważacie, jak powinien postąpić taki przeciętny człowiek co potrzebuje nowego kompa.

#pytanie #technologia #

Co ma robić człowiek, który chce nowego PC?

  • Kupić steam machinę dla spokoju 9.8% (30)
  • Kupić lepszy komp za kilka tysi więcej 47.5% (145)
  • Czekać, ceny w końcu spadną 18.4% (56)
  • Czekać bo granie w chmurze to przyszłość 1.3% (4)
  • Najlepiej stać się konsolowcem 23.0% (70)

Oddanych głosów: 305

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek przedwczoraj, 19:00:59 via Wykop
  • 0
@Kagernak: dla porównania tam jest grafika 5060, a dla ps6 ma być odpowiednik 5080-5090, różnica jest kolosalna
  • Odpowiedz

338

Flamingo nad Rosją. Pierwsze nagranie ataku ukraińskiego pocisku FP

Flamingo nad Rosją. Pierwsze nagranie ataku ukraińskiego pocisku FP

Ukraińcy uderzyli nim w wojskowe zakłady elektroniczne Progress w Czeboksarach.

zawisza
z
centrumeuropy.pl
dodany: 10.06.2026, 11:00:41
  • 100
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 12.06.2026, 07:06:11 via Wykop
  • 1
@Karol12341234:

Te nasze patałachy nigdy nie wpadną na pomysł żeby samemu rozwijać tak zaawansowane technologie


tymczasem wg wiki odnośnie tej rakiety

producent - Fire Point – ukraiński startup zbrojeniowy założony przez grupę znajomych bez wojskowego doświadczenia, m.in. z branż budowlanej, projektowania gier i architektury
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 12.06.2026, 20:46:05 via Wykop
  • -1
@Karol12341234: marność to pokazuje skala produkcji pocisków 155 mm przez PGZ po 4 lata wojny, 120k rocznie xD

8

Obiecywali szeroką współpracę. Czy Polska odrzuci szwedzkie okręty podwodne?

Obiecywali szeroką współpracę. Czy Polska odrzuci szwedzkie okręty podwodne?

Jak ustalił nieoficjalnie Portal Obronny i Super Express, trwające negocjacje pomiędzy Polską a Szwecją dotyczące realizacji programu ORKA weszły w decydującą fazę. Choć oficjalnie rozmowy są kontynuowane, w rządzie mają narastać wątpliwości dotyczące zakresu współpracy przemysłowej i offsetowej

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 11.06.2026, 11:35:55
  • 7
  • #
    polska
  • #
    marynarkawojenna
  • #
    militaria
  • #
    wojskopolskie
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 12.06.2026, 09:41:35 via Wykop
  • 0
@rawor:

Czyli będziemy mieć u-booty.


w tym temacie nic nie jest pewne oprócz kolejnych przedłużeń, choć wydaje mi się że próbują wyegzekwować to co deklarowali Szwedzi bo polecieli w kulki po tym naszym głośnym wyborze oferenta. Bronią się przed wpisaniem Ratownika w umowę i ograniczają transfer technologii ponad MRO

287

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Europa przegrywa z szarą strefą. We Francji 40% fajek to podróbki lub przemyt

Szara strefa w branży tytoniowej rośnie w siłę. Straty budżetowe wynoszą 17 mld euro

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 10.06.2026, 15:33:58
  • 78
  • #
    podatki
  • #
    papierosy
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    polska
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 12.06.2026, 06:16:23 via Wykop
  • 1
@Tomek3322: cały czas szmuglują. W Lipsku, nad Biebrzą dalej można kupić fajki i spirytus z Białorusi

866

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: 08.06.2026, 22:59:03
  • 378
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 09.06.2026, 09:57:34 via Wykop
  • -5
@luke-mat: spróbuj przez aplikacje VOD, a nie przez przeglądarkę. Ja przez przeglądarkę pomimo łącza na ethernecie mam straszną stypę w jakości. Wygląda jakby VOD wspierali aplikacje dedykowane albo występowały nieznane mi ograniczenia na przeglądarkach.
wybryk_natury
wybryk_natury
22.05.2026, 10:56:41
  • 132
#misiafanclub #pokazkota
wybryk_natury - #misiafanclub #pokazkota

źródło: IMG_3657

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 22.05.2026, 10:58:30 via Wykop
  • 6
Kociarze to najlepsi ludzie na świecie, a na drugim końcu są stare baby @wybryk_natury
  • Odpowiedz

54

Gen. Sokołowski o Apaczach. Skąd wziąć setki pilotów dla nowych śmigłowców?

Gen. Sokołowski o Apaczach. Skąd wziąć setki pilotów dla nowych śmigłowców?

Gen. broni Marek Sokołowski, Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych, w rozmowie z Karoliną Modzelewską opowiedział o jednym z największych wyzwań programu AH-64E w Polsce - budowie kadr. Jak podkreśla, mowa o setkach pilotów: Liczba ponad 400 pilotów dla floty AH-64E jest to wartość docelowa

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 18.05.2026, 06:15:04
  • 36
  • #
    polska
  • #
    wojskopolskie
  • #
    militaria
  • #
    wojsko
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 18.05.2026, 14:21:56 via Wykop
  • -2
@squanchySquanch: na szczęście o tym co jest potrzebne wojsku decyduje wojsko, a nie jacyś pseudo analitycy z wykopu

Korea Południowa jakiś czas temu ogłosiła rezygnację z zakupu 36 śmigłowców AH-64E Apache


to jest zajebisty argument dla kwestionowania zasadności wyboru
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 18.05.2026, 18:56:57 via Wykop
  • 2
@dafto: dokładnie tak wygląda rozumowanie co poniektórych. Warto mieć wszystkie środki bo mamy więcej możliwości. Mnie mocno irytuje jak ktoś kwestionuje decyzje wojska nie próbując znaleźć przyczyny i logiki wyboru tych decyzji, a w przypadku tych apache widać że Polska zamierza projektować siłą poza granicami kraju, to samo się tyczy niszczycieli min w Marynarce Wojennej, ale po co nam ich tyle skoro można mieć te legendarne drony do wszystkiego
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
14.05.2026, 12:54:08
  • 1
jakie sa jeszcze perfumowe dziwadla typu ganymede? wiecie o co chodzi

#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 15.05.2026, 13:38:45 via Wykop
  • 1
jakie sa jeszcze perfumowe dziwadla typu ganymede? wiecie o co chodzi


@pomelobezkaca2: jak wąchasz z flakonu to faktycznie można ocenić w ten sposób, ale na skórze czuć piękną skórę (zamszową) oraz mineralność. Zapach jest bardzo złożony. Jak lubisz pachnieć jak każdy inny to musisz szukać "crowd pleaserów", nisza nie jest dla Ciebie, a przynajmniej tak genialne perfumy jak Ganymede, one nie są na każdą okoliczność
  • Odpowiedz
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 15.05.2026, 13:56:58 via Wykop
  • 1
@pomelobezkaca2: niszowe zapachy są dosyć specyficzne i musisz bardziej znaleźć okazję do ich noszenia. Opowiem Ci jak ja je odbieram i ogólnie jak podchodzę do tematu. To piękne perfumy i testowałem je porównując do innego dzieła Marc Antoinne Barrois, Boisa, dużo osób porównywało Boisa i widziało wspólny mianownik dla tych dwóch gagatków, gdzie jeden był dosyć popularną niszą, teraz je czuć wszędzie, a Ganymede bardziej elitarnym, cięższym zapachem. To Ganymede
  • Odpowiedz

674

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

YouTuber zebrał 10.000.000 zł na walkę z rakiem u dzieci!

Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę: https://pomagam.cancerfighters.pl/o-nas/

zalozyc_bukmacherke_w_afryce
z
siepomaga.pl
dodany: 23.04.2026, 20:34:04
  • 152
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    cancerfighters
  • #
    rakcontent
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 09:01:21 via Wykop
  • -5
wpłacone, jeden kebziol mniej będzie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 25.04.2026, 06:24:59 via Wykop
  • -2
@dzien_dobry_22: toksyk
ukojenie
ukojenie
23.04.2026, 22:28:04
  • 19
#heheszki #randkujzwykopem #smieszneobrazki #humorobrazkowy
ukojenie - #heheszki #randkujzwykopem #smieszneobrazki #humorobrazkowy

źródło: 1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 15:36:41 via Wykop
  • 0
@ukojenie: było jeszcze jak gość tak napisał do reklamy na fecebooku "piękna jesteś"
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
24.04.2026, 10:35:51
  • 470
pan rektor to jednak fachowiec jest
#heheszki
splinter96 - pan rektor to jednak fachowiec jest
#heheszki

źródło: 1000025761

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 13:51:48 via Wykop
  • 10
@splinter96: pan rektor jest ekspertem w wąskiej dziedzinie, jak widać nie idzie to równolegle w innych kierunkach i aspektach życia społecznego. Możesz być wybitny w jednym, a zupełnym downem niepotrafiącym przewidzieć prostych konsekwencji w drugim
  • Odpowiedz
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 15:16:50 via Wykop
  • 6
@piekarnik102: ale jak widać rzeczywistość okazała się łaskawa, bo jakiś wykopek pokazał, że dalej rektoruje xD teraz będzie uważniejszy

chociaż ciężko mi uwierzyć w autentyczność tego tak sobie myśle, kto by napisał coś takiego do laski która pisze do ciebie oficjalnie? To pewnie bait, a my mamy głębokie gardła
  • Odpowiedz
polock
polock
24.04.2026, 08:14:06
  • 49
Premier nie pozostawia złudzeń co do powagi sytuacji. Ostrzegł, że zagrożenie ze strony Rosji jest realne i może ziścić się szybciej, niż wielu się wydaje.

To naprawdę poważna sprawa. Mam na myśli perspektywę krótkoterminową - raczej miesiące niż lata - powiedział Donald Tusk, odnosząc się do możliwego ataku na jednego z członków NATO.

#ukraina #rosja #wojna
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 13:58:01 via Wykop
  • 1
@Micro-Jet:

Ma jakieś przecieki? Takie ostrzeżenie to poważna sprawa i nie należy rzucać nim lekką ręką.


co to znaczy przecieki w tym kontekście? Że mobilizują wojska przy granicy z krajami bałtyckimi? Nie, nic takiego nie ma miejsca. Jednak od dłuższego czasu nowo produkowany ciężki sprzet nie idzie na Ukraine. Tam wykorzystują co starsze zasoby. Najnowocześniejsze lotnictwo również nie jest używane na Ukrainie, więc w ogólnym rozrachunku budują zapas nowszego sprzętu
  • Odpowiedz
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 15:10:47 via Wykop
  • 3
@polock: Rosja przekłamuje informacje o swojej produkcji i często jak coś wychodzi od nich nowego to potem okazuje się że to starszy sprzęt i miał tylko remont. Nigdzie nie znajdziesz wiarygodnej informacji o produkcji wojskowej w Rosji. Jak zobaczysz nowe filmy z frontu to można odnieść wrażenie, że Rosja nie ma już czym atakować, a swoich żołnierzy na niektórych odcinkach wysyłają na motorach
  • Odpowiedz
grzebeta
grzebeta
24.04.2026, 07:52:47
  • 970
Wychodzę ostatnio z Żabki. Za drzwiami chcę skręcić w prawo i wrócić do domu, gdy słyszę za sobą:

– “Poratujcie złotóweczką, synu. Mam chorą córkę. Każda pomoc się przyda”.

Odwracam się i mierzę menela wzrokiem. Wygląd od razu zdradza, z kim mam do czynienia: zapach spirytusu i czerwony (jak u jakiegoś renifera) nos nie zostawiają wątpliwości, że jeśli ktoś tu potrzebuje pomocy, to na pewno nie jego córka.

–
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 11:47:29 via Wykop
  • 0
@grzebeta: wyborny żart milordzie 10/10
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.04.2026, 06:28:36
  • 0
✨️ Problemy z trzustką po alkoholizmie – co zrobić? Ⓘ
Czy ktoś tu z towarzystwa #alkoholizm dorobił się rozwalenia trzustki? Mam taki problem właśnie. Tzn. nie wiadomo do końca czy to trzustka ale tak mówią lekarze. Wyniki badań niby dobre ale problemem są wieczne biegunki, często zaraz po zjedzeniu. Nie piję rok, a problem przez ten rok jedynie się zwiększył. Była podejrzewana wątroba ale przez rok abstynencji wyniki prób wątrobowych się
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 23.04.2026, 14:53:23 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: jak lipaza i amylaza w normie, CRP robiłeś? załatw od internisty skierowanie na badania USG, on sprawdza wszystkie podzespoły. Co to znaczy że masz sraczkę? Masz niekontrolowaną sraczkę że się niepokoisz? Warto wyniki zrobić raz na jakiś czas, ALAT, ASPAT, TSH, PSA total, pełny lipidogram, OB, CRP, bilirubina, lipaza, amylaza.

edit: Kiedy ostatnim razem robiłeś kuracje probiotykami? Często jadasz kiszonki, zsiadłe mleka, jogurty probiotyczne, kapusty/ogórki kiszone? Po czymś lekkim
  • Odpowiedz
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 07:51:25 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: pomysłu nie mam, ja sam miewam sraczki tłuszczowe ale to wynika z wrażliwości organizmu na ilość tłuszczu więc jak zjem coś mocno tłustego to wiem że będzie awaria. Jak zjem większą porcję np taki obiad co waży 1,5 kg to też mam dwójke tylko to forma generowania przestrzeni na nadchodzący pokarm. No zrobiłeś w sumie wszystkie badania, bo na USG byłoby widać zmiany, to samo w tych licznych wynikach.
  • Odpowiedz
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 24.04.2026, 11:34:05 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: moje doświadczenia kończą się w tym miejscu, nic nowego nie przychodzi mi na myśl, najważniejsze że nie jest to nic groźnego, jedynie komfort życia cierpi. Ja bym spróbował dodać 2 treningi w tygodniu truchtu bez zatrzymania około 3 km, kontynuował obserwacje i sporządził liste produktów które generują najwięcej problemów. Również spróbowałbym wrzucić Twój opis włącznie z wynikami do AI Claude, nie zaszkodzi, a te AI potrafi zaskoczyć nawet ta
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
23.04.2026, 06:23:59
  • 216
Czwartek, pora na przegląd uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na teren rosji z ostatnich 7 dni. Przeglądy zamieszczam cyklicznie pod tagiem #operacjaspecjalnejtroski

rosjanie narzekają, że majówka jeszcze się nie zaczęła, a Ukraina już odpaliła im największego grilla w historii. W Tuapse dymią tak mocno, że kiełbasę można wędzić prosto z balkonu w Soczi, tylko że ta kiełbasa ma dziwny posmak ropy.

Intensywność ataków przytłacza. Gdyby rok temu Ukraina w ciągu miesiąca uderzyła tyle
dqdq1 - Czwartek, pora na przegląd uderzeń Sił Zbrojnych Ukrainy na teren rosji z ost...

źródło: ataki 16-22-04 2026

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 23.04.2026, 17:29:30 via Wykop
  • 1
@dqdq1: dobry wpis marek, kręć więcej wpisów
  • Odpowiedz

387

Atak niedźwiedzia na Podkarpaciu. Kobieta nie żyje

Atak niedźwiedzia na Podkarpaciu. Kobieta nie żyje

Niedźwiedź zaatakował kobietę w miejscowości Płonna. Na miejsce niezwłocznie skierowano służby. Niestety, mimo podjętych działań, życia 58-latki nie udało się uratować - przekazała policja serwisowi Nowiny.

tormentorer
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 23.04.2026, 11:03:44
  • 168
  • #
    polska
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzeta
  • #
    natura
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 23.04.2026, 15:11:45 via Wykop
  • 2
Ponadto zwierzęta takie jak dziki, niedźwiedzie, wilki ,rysie lisy, łosie i żubry powinny zostać wytępione całkowicie. Stanowią one jak widać poważne zagrożenie dla ludzi


@Kghjw: jesteś z konfederacji zapewne? Tam był taki kudłaty z loczkami co miał taki stosunek do zwierząt

445

Pożar jednej z największych rafinerii w Rosji. W akcji setki strażaków.

Pożar jednej z największych rafinerii w Rosji. W akcji setki strażaków.

Pożar rafinerii ropy naftowej w Tuapse nad Morzem Czarnym wybuchł po ataku ukraińskich dronów. W akcję gaśniczą zaangażowano kilkuset strażaków.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.04.2026, 07:48:25
  • 65
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    drony
  • #
    rafinerie
  • #
    russiahateclub
MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 23.04.2026, 12:54:37 via Wykop
  • 19
tam ponoć na plaży jest wszędzie mazut, okolice nie nadają się do życia
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

duzy_krotki
duzy_krotki
22.04.2026, 16:59:16
  • 138
Kacap czytający, że Renault wprowadzi Megane w wersji Gruz-200, kraje Europy obiecują kilkaset tysięcy dronów, Ukraina rozkręca produkcję pocisków manewrujących i dostanie 90 miliardów od Europy, Rosja dostaje kolejny pakiet sankcji, to wszystko przy akompaniamencie wybuchających rafinerii, a jedyna strona internetowa na jaką może wejść to kacap.ru xDDD.

#wojna #ukraina #rosja #bekazprawakow #bekazpodludzi
duzy_krotki - Kacap czytający, że Renault wprowadzi Megane w wersji Gruz-200, kraje E...

źródło: Screenshot from 2026-04-22 18-58-23

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MokryMarek
MokryMarek
MokryMarek 22.04.2026, 19:54:44 via Wykop
  • 5
@duzy_krotki: jeszcze zwykli rosjanie zaczynają płakać jak im ciężko się żyje w ruskim mirze, ojjj ciężkie czasy nadchodzą
https://www.youtube.com/watch?v=Jt8GnSi_D8Q
MokryMarek - @duzykrotki: jeszcze zwykli rosjanie zaczynają płakać jak im ciężko się ...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.10.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking