Wpis z mikrobloga

Wczoraj tankowałem do pełna verva 98 na stacji #orlen w Renicach koło Myśliborza link do google mapy. Po przejechaniu około 3km na S3 w stronę Gorzowa Wlkp. auto zgasło, tyle co dałem radę zjechać na pas awaryjny i nie chciało już odpalić. Lawetą wróciłem 600km do Krakowa.

Dziś serwis Mazda wykonał oględziny silnika i pierw spuścili trochę paliwa. Odkręcając wtryski zaczęła im ciec piana. (filmik nagrany i mają mi podesłać).

To co spuścili to woda i benzyna w proporcjach 50% na 50%, widoczne na zdjęciu poniżej. Ciemniejsza barwa to woda. Po spuszczeniu całego baku, okaże się ile zalałem wody...

#afera #orlenuczy #januszebiznesu
soxn - Wczoraj tankowałem do pełna verva 98 na stacji #orlen w Renicach koło Myślibor...

źródło: comment_1629809628KZzjAPJ3vni6WTOqjPLtDZ.jpg

Pobierz
  • 263
@jalop: słyszałem o takim jednym przypadku w Krakowie (rozszczelniły się zbiorniki na stacji Carrefour) i wtedy całkiem sporo było poszkodowanych.
Jestem ciekaw czy wypłyną ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakieś inne uszkodzone auta, bo jak jedno to trochę dziwne :)

@soxn: a jak z tą Mazdą? Oprócz tankowania to do tej pory byłeś zadowolony? Jak wspomniałem trochę się nad nią zastanawiam, ale mam pewne wątpliwości co
@EnderWiggin: @soxn: @Alpha_Male: @Mac02: W każdym zbiorniku na stacji paliw na dnie jest woda, no może prawie każdym. W zbiornikach są sondy które oprócz poziomu paliwa mają też pływak wody i ja mierzą. Na każdej stacji jest system obowiązkowo który to mierzy, generuje alarmy jak jest np zbyt dużo wody w zbiorniku itp.
Może im się system #!$%@?ł, albo był źle skonfigurowany ¯\_(ツ)_/¯