Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomekr21

tomekr21

Dołączył 17 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2991
  • Znaleziska 2604
  • Mikroblog 387
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (5)
  • Komentowane (38)
  • Plusowane (344)
wshk
wshk
wshk
24.02.2026, 21:16:55
  • 401
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziad_domniemany
dziad_domniemany
24.02.2026, 21:20:45 via Wykop
  • 115
Typowy wyznawca Atora
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
24.02.2026, 21:30:10 via Wykop
  • 228
@wshk: a ten kolega co? xD
matthewonthego - @wshk: a ten kolega co? xD

źródło: aYmwQD

Pobierz
  • Odpowiedz
TurboBlejzer
TurboBlejzer
18.02.2026, 08:02:41
  • 606
Dlaczego nie kupujecie bezposrednio z naszego sklepu internetowego tylko dajecie zarobic tym zlodziejom z allegro!!111
Te prowizje nas wykanczaja!!!1

#allegro
TurboBlejzer - Dlaczego nie kupujecie bezposrednio z naszego sklepu internetowego tyl...

źródło: image

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy
18.02.2026, 08:55:23 via Wykop
  • 305
regulamin Allegro nie pozwala sprzedawać taniej w swoim sklepie


@JestemKaspi: pozwala...
  • Odpowiedz
swinkapl
swinkapl
18.02.2026, 09:25:19 via Wykop
  • 788
@TurboBlejzer: kazdy sklep placze ze allegro im zabiera pieniadze a wszyscy jak jeden maz maja taniej na allegro niz u siebie w sklepach i jeszcze na allegro jest darmowa wysylka XDDDDD
  • Odpowiedz
FejsFak
FejsFak
18.02.2026, 09:55:11
  • 1667
Niedługo minie kolejna rocznica rozpoczęcia tego wspaniałego projektu. Ktoś niedawno pisał gdzie są aktualne zdjęcia schodów a ja nie jestem okrutnikiem i nie będę odmawiał wam tej przyjemności rzucenia okiem na to spektakularne dzieło inżynierii budowlanej. Jak widzicie schody w tym momencie służą jako pólki na rupiecie (powoli wszystkie rupiecie wynoszę piętro wyżej żeby mieć trochę porządku w mieszkaniu). #stepujacybudowlaniec

P.S. były jakieś wąty o to, że nic nie wrzucam
FejsFak - Niedługo minie kolejna rocznica rozpoczęcia tego wspaniałego projektu. Ktoś...

źródło: IMG_20260218_104952_006

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
18.02.2026, 10:04:01 via Android
  • 428
@FejsFak: Szadołban? No chyba nie. Po prostu oczekiwania sie zwiekszaja. A mocnego contentu brak. I nie zapomianjmy, ze nie wszysztko ma taki sam potencjal memiczny.
  • Odpowiedz
mayek
mayek
18.02.2026, 10:53:27 via Wykop
  • 684
@FejsFak: Zamierzasz coś zrobić z tym stropem tuż nad schodami, czy po prostu będziesz się za każdym razem schylał idąc po schodach?
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
01.02.2026, 07:46:11
  • 859
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
01.02.2026, 07:48:45 via Wykop
  • 329
@KosmicznyBarszcz: jak najwięcej. Na wykopie to by mieli takie statystyki że Excel by nie wytrzymał xD . Aż dziwne że się służby tym nie interesują
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
01.02.2026, 07:53:00 via Wykop
  • 510
@KosmicznyBarszcz: ja pierdziele!!!!! Super czuję niesamowitą dumę
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
30.01.2026, 05:47:05
  • 1272
Mega_Smieszek

źródło: 1000014990

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K-S-
K-S-
30.01.2026, 07:21:58 via Wykop
  • 397
@Mega_Smieszek: Siostra się w to wkręciła. Ostatnio chciała dom okadzać. Kupiła też sobie jakieś naszyjniki z specjalnych kamieni.

To nie jest śmieszne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
testuser
testuser
testuser
30.01.2026, 07:37:42 via Wykop
  • 617
@Mega_Smieszek: o ch.j - przypomniało mi się, jak lata temu młoda dostała kolek. Przyszła teściowa i zaczyna odprawiać swoje czary ze wstążkami, jajkami, jakieś k..wa inkantacje niezrozumiałe, a na koniec każe wsadzić na noc zbuka pod łóżko młodej. Nazajutrz dzwoni i pyta, czy podziałało. Powiedziałem, że ostatnie jajka zjadłem na kolację, ale zaaplikowałem młodej espumisan i pomasowałem brzuch - puściła bąka, którego sam bym się nie powstydził i poszła spać.
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
10.12.2025, 07:13:25
  • 1853
Hej Mirki I Mirabelki

Ostatnie moje #rozdajo tym roku.

Wśród plusujących wylosuję jedną osobę która zgarnie taki zestaw jak na zdjęciu.

Bierzcie
paincreator - Hej Mirki I Mirabelki 

Ostatnie moje #rozdajo  tym roku.

Wśród plusuj...

źródło: temp_file6461105532296399686

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gieekaa
Gieekaa
10.12.2025, 07:32:10 via Wykop
  • 161
@paincreator: Przydałyby się zestawy demo w małych słoiczkach. Tak żeby spróbować tych "udziwnionych" wersji zanim kupi się duży słoik. I to byłby też fajny zestaw prezentowy a przy okazji reklama.
Na mój gust najlepszym miodomatem są paczkomaty.
  • Odpowiedz
pan-bartolomeu-dias
pan-bartolomeu-dias
10.12.2025, 07:40:11 via Android
  • 102
@paincreator: miodomat miałby sens w centrach dużych miast lub w miejscach turystycznych. Miód to nie jest coś co kupuje się jakoś często lub się nagle kończy, jak chociażby mleko.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
02.12.2025, 15:28:40
  • 995
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wshk
wshk
wshk
02.12.2025, 15:37:03 via Android
  • 230
@Turin89: ale co z patelniami?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
Autor
02.12.2025, 15:39:25 via Android
  • 504
@wshk Ponoć jakiś złodziej wszystkie ukradł ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
29.11.2025, 14:04:19
  • 884
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
29.11.2025, 14:08:47 via Wykop
  • 459
@Lexi20: o ten dobry ananas XDDD wiadomo putin nie moze nic zrobić! A nie czekaj moze w każdej chwili wyjść z Ukrainy albo nawet przestać atakować i zamrozić konflikt, czyż nie? xDDD
  • Odpowiedz
Redbulltabak
Redbulltabak
29.11.2025, 14:11:45 via Android
  • 253
@Lexi20 Człowiek, który zadaje pytanie jest glupcem przez chwilę. Człowiek, który nie pyta jest glupcem całe życie. Ale nie Damian
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
29.11.2025, 12:37:50
  • 770
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac
29.11.2025, 13:03:21 via Wykop
  • 306
@Lexi20: A mógł zrobić krok w tył to by takich andronów nie pisał w internecie.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
29.11.2025, 13:41:54 via Wykop
  • 521
@Lexi20: Takie są efekty jak wroga polskiej racji stanu agenda sączy propagandę prosto w umysły prostszej części społeczeństwa.
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
27.11.2025, 17:06:33
  • 2223
Hej #wykop, tak jak obiecaliśmy z okazji Black Friday robimy #rozdajo

Dzisiaj polecimy na grubo i rozdajemy:
Smartwatch Amazfit GTR 3

Portal z promocjami HotShops.pl to miejsce gdzie codziennie pojawią się promocje, kupony i okazje z przeróżnych sklepów! Tworzą nas użytkownicy - to oni dodają i oceniają
hotshops_pl - Hej #wykop, tak jak obiecaliśmy z okazji Black Friday robimy #rozdajo

...

źródło: rozdajo-amazfit-gtr-3

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
27.11.2025, 17:17:51 via Wykop
  • 508
@hotshops_pl:
Blaskun - @hotshops_pl:

źródło: QLtyuby5xEDNVxsn

Pobierz
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
27.11.2025, 18:07:23 via Android
  • 87
@hotshops_pl
ROTTEN - @hotshopspl

źródło: temp_file6718451152189810685

Pobierz
  • Odpowiedz
mandamin
mandamin
26.11.2025, 07:19:10
  • 762
Sklep nike.com nie respektuje zasad o pokazywaniu najniższej ceny z ostatnich 30 dni przed obniżką - kłamią pokazując zawyżoną cenę.

2 dni temu (24 listopada 2025) kupiłem w ich sklepie internetowym buty Nike Air Max 1 przecenione z 649,99 na 389,99 zł.

Dziś (26.11.2025) te same buty przecenili jeszcze bardziej, na 324,99 zł i co wyświetla się przy produkcie?

649,99
mandamin - Sklep nike.com nie respektuje zasad o pokazywaniu najniższej ceny z ostatn...

źródło: temp_file1342395854799786988

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mandamin
mandamin
Autor
26.11.2025, 07:25:45 via Android
  • 282
A tu screen z mojego zamówienia, które jeszcze nie przyszło.
mandamin - A tu screen z mojego zamówienia, które jeszcze nie przyszło.

źródło: temp_file8568043645095687344

Pobierz
  • Odpowiedz
mandamin
mandamin
Autor
26.11.2025, 07:30:34 via Android
  • 324
@Catmmando chyba nie, mogę się mylić oczywiście ale wydaje mi się, że powinni podawać tam zawsze najniższą cenę jaka była w ostatnich 30 dniach.
  • Odpowiedz
malutak9913
malutak9913
25.11.2025, 19:42:47
  • 4797
Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, jak zakładałam konto byłam jeszcze nastolatką, teraz jestem dorosłą kobietą, której posypało się życie.
Kilka miesięcy temu wykryto u mnie raka twarzy. Mięśniakomięsak gładkokomorkowy wżerający się we wszystko czego dotyka. Lekarze we Wrocławiu podjeli się walki o moje życie. Przeszłam przyspieszone cykle chemioterapii, potem dwie operacje, które usuneły cztero centymetrowego guza z żuchwy. Nie oszczedziły jednak nic po
malutak9913 - Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, ja...

źródło: IMG_3110

Pobierz
  • 289
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzkieScierwo123
LudzkieScierwo123
25.11.2025, 19:47:04 via Wykop
  • 771
@ordynarny_cham: Facet zawsze zostanie, to raczej z odwrotną sytuacją jest problem. @malutak9913 Zaraz wpłacę i powodzenia
  • Odpowiedz
malutak9913
malutak9913
Autor
25.11.2025, 19:49:52 via Wykop
  • 1581
@ordynarny_cham: Trafiłam na naprawdę cudownego faceta, wspiera mnie i nawet ślub ze mną wziął już po diagnozie.
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5062
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar
03.11.2025, 12:50:01
  • 5457
XD XD XD

Made my day

#nieruchomosci
jedmar - XD XD XD

Made my day

#nieruchomosci

źródło: temp_file192326899250057255

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozdartapyta
rozdartapyta
03.11.2025, 12:54:14 via Wykop
  • 2332
@jedmar: dziura w ziemi zamiast toalety - rozwiązanie cenione dla osób które lubią kobtakt z naturą
  • Odpowiedz
MrCreosote
MrCreosote
03.11.2025, 13:56:34 via Wykop
  • 2287
@jedmar: Brak dachu - rozwiązanie cenione przez miłośników astronomii.
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
19.10.2025, 06:04:38
  • 2822
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
19.10.2025, 06:05:44 via Wykop
  • 2398
@paluszki_rybne: Agatka wystawiła do pustej
  • Odpowiedz
EissIckedouw
EissIckedouw
19.10.2025, 06:47:27 via Android
  • 1066
@paluszki_rybne ukryła konto na Twitterze a ktoś znalazł jej konto na Instagramie jeszcze, ciekawe kiedy jeszcze tamto ukryje, gniję xD
  • Odpowiedz
c.....x
c.....x
konto usunięte 01.09.2025, 04:01:09
  • 1905
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
01.09.2025, 04:55:16 via Wykop
  • 749
@cichyyx: to ludzie, których największym osiągnięciem jest zestarzenie się
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
01.09.2025, 05:04:11 via Wykop
  • 681
@cichyyx: PIECZE MA PIEC HEHEHE (O KURŁA ZA 5 MINUT AUTOBUS DO KOŁCHOZU)
  • Odpowiedz
elonthiel
elonthiel
25.08.2025, 14:22:47
  • 1819
UWAGA - NIEPOPULARNA OPINIA
Polacy którzy nie pracują również nie powinni dostawać 800+
#polityka #nawrocki musisz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieranz
Kieranz
25.08.2025, 14:35:52 via Wykop
  • 267
@moj_wykopowy_login: 500+ to jedna z nielicznych rzeczy, które pis zrobił dobrze i mówię to jako człowiek, który kilka lat wyśmiewał się z "scojalu dla patusów". Może nie poprawiło demografii, ale pomogło zwalczyć skrajne ubóstwo i to po prostu widać gołym okiem.
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
25.08.2025, 14:40:44 via Wykop
  • 1444
@Kieranz: to najgorsza rzecz która zrobił PiS.
Z ubóstwa wychodzi się swoją pracą, a nie cudzą.
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
22.07.2025, 12:37:05
  • 2524
Brawo panie Micku

#nieruchomosci
wezsepigulke - Brawo panie Micku

#nieruchomosci

źródło: temp_file7904240743870744209

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jrammy
Jrammy
Jrammy
22.07.2025, 12:40:41 via Wykop
  • 1614
@wezsepigulke: Ciekawe czy jutro po rekonstrukcji pojawi się nowy boss xD
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
22.07.2025, 13:27:32 via Android
  • 1164
@wezsepigulke Dobra dobra, program dopłat wróci w nowej formie
Trzesidzida - @wezsepigulke Dobra dobra, program dopłat wróci w nowej formie

źródło: temp_file6292660761255840002

Pobierz
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
20.06.2025, 17:00:01
  • 1158
Czy kwiatom mojej Mamy wolno plusa? To jej pasja od dziesięcioleci, a jest za skromna aby chociaż na Pinterest wrzucić jedno zdjęcie swoich roślin. Reszta w komentarzu.
#kwiaty #ogrodnictwo #ogrod
5KYN3T - Czy kwiatom mojej Mamy wolno plusa? To jej pasja od dziesięcioleci, a jest z...

źródło: IMG_4959

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
Autor
20.06.2025, 17:00:27 via Wykop
  • 603
@5KYN3T:
5KYN3T - @5KYN3T:

źródło: IMG_4962

Pobierz
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
Autor
20.06.2025, 17:05:58 via Wykop
  • 493
@5KYN3T:
5KYN3T - @5KYN3T:

źródło: IMG_4986

Pobierz
  • Odpowiedz
onufry_zagloba
onufry_zagloba
10.06.2025, 07:21:18
  • 2380
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ul_Chabrowa_9_84-223_Linia
ul_Chabrowa_9_84-223_Linia
10.06.2025, 07:22:10 via Wykop
  • 457
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CzarnyOwiec
CzarnyOwiec
10.06.2025, 07:31:54 via Android
  • 1693
@onufry_zagloba on już tu nie wróci. Tam będzie płynął jak surfer na fali atencji. Nie dziwie się , tutaj to paździeż. Zaraz chłop ogarnie se patronite i jeszcze na mieszkanie zarobi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.03.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.08.2013

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking