Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sudoadduseruser

sudoadduseruser

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 519
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 518
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 27
  • Dodane (3)
  • Komentowane (117)
  • Plusowane (398)
Ataxia
Ataxia
26.05.2026, 07:01:31
  • 234
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elofrytki
elofrytki
12.05.2026, 11:26:31
  • 69
Nie ma znaczenia ile zarabiasz
Po ciężkich studiach w wieku 25 lat
Jak pójdziesz do pracy to większy hajs dostaniesz mając 28-33 lata

Gdzie oski za minimalną
w lekkiej korpo pracy
elofrytki - Nie ma znaczenia ile zarabiasz 
Po ciężkich studiach w wieku 25 lat
Jak p...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
12.05.2026, 11:47:23 via Wykop
  • 57
@elofrytki: Nie ma znaczenia ile zarabisz. Wazne co odziedziczysz. Niestety prawda niewygodna dla normictwa i wszelkiej maści lewactwa (nie mylic z prawdziwa lewicowa mysla).
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
12.05.2026, 11:58:01 via Wykop
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
11.05.2026, 08:47:19
  • 158
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Just Move Fall Dungeon Endless Abyss za D̲A̲R̲M̲O̲ na STEAM 🔥

📅 DATA WYDANIA:
5 grudnia 2025
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA STEAM ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Just Move F...

źródło: ss_8cc6e410d1a81265c2fac16497111c4bfc75ab53.1920x1080

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turpizm
Turpizm
11.05.2026, 08:49:25 via Wykop
  • 212
Turpizm

źródło: 1000004776

Pobierz
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
11.05.2026, 09:29:53 via Wykop
  • 34
@Metodzik:
WolnyBLN - @Metodzik:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
28.04.2026, 11:47:39
  • 97
Nawiedził was Wirujący Vulcanitu
Zostawcie plusa a nigdy nie zabraknie wam kebaba i pierogów
vulcanitu - Nawiedził was Wirujący Vulcanitu 
Zostawcie plusa a nigdy nie zabraknie w...

źródło: 1000006957

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
28.04.2026, 11:49:32 via Wykop
  • 16
Matko boska @vulcanitu w pralce
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
28.04.2026, 11:57:32 via Wykop
  • 47
@vulcanitu:
zazdrosny - @vulcanitu:

źródło: 5mHqgY

Pobierz
  • Odpowiedz
nibynoozki
nibynoozki
05.04.2026, 18:09:08
  • 88
Liczba przy plusiku powie Ci którym potężnym wrikfajterem będziesz w następnym wcieleniu #primemma
nibynoozki - Liczba przy plusiku powie Ci którym potężnym wrikfajterem będziesz w nas...

źródło: F31

Pobierz

Będziesz

  • Kuba Lasik 16.9% (28)
  • Ludwiczek 6.6% (11)
  • Daro Lew 9.6% (16)
  • Marek "Seppuku" Jówko 20.5% (34)
  • Super Mario 3.6% (6)
  • Wieszjo (pdfame) 13.3% (22)
  • Olejnik 6.6% (11)
  • Koziołek (Matołek) 10.8% (18)
  • Upoludek 6.6% (11)
  • Marek Bed Toy Junior 5.4% (9)

Oddanych głosów: 166

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nibynoozki
nibynoozki
Autor
05.04.2026, 18:14:50 via Wykop
  • 4
@nibynoozki: oszukujecie gnoje małe 1 plus a dwie odpowiedzi w połowie listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nibynoozki
nibynoozki
Autor
05.04.2026, 19:18:07 via Wykop
  • 1
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: ok
  • Odpowiedz
smieszek321
smieszek321
smieszek321
31.03.2026, 12:46:18
  • 21
Podsumowanie Q1 2026 - Prawie 88k PLN zrealizowanego zysku, kółeczka na UBI i przesiadka w SaaS-y.

Siema giełdowe świry. Kwartał dobiegł końca, więc robię przegląd kuwety i zliczam pitos. Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami z kwartału.
Dużo pozycji zamkniętych, portfel mocno przewietrzony z boomer-stocków, a gotówka zaparkowana pod nowe rozdanie (głównie tech w USA).

Dla fetyszystów cyferek, rozbijam zamknięte pozycje na atomy. Lecimy po kolei:
smieszek321 - Podsumowanie Q1 2026 - Prawie 88k PLN zrealizowanego zysku, kółeczka na...

źródło: canvas

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plasq
plasq
31.03.2026, 12:48:15 via Wykop
  • 23
@smieszek321: graty, klasyczny mem musi wlecieć.
W sumie na Ubi też się nakręciłem, tylko na mniejszym kapitale xD
plasq - @smieszek321: graty, klasyczny mem musi wlecieć. 
W sumie na Ubi też się nakr...

źródło: sarcastic-happy-for-you

Pobierz
  • Odpowiedz
b7kj
b7kj
b7kj
01.04.2026, 08:47:15 via Android
  • 1
@smieszek321: dlatego napisałem - analiza wsteczna zawsze skuteczna ( ͡° ͜ʖ ͡°) docelowo jednak liczę na sukces W4 i powrót kursu w okolice peaku przed premierą CP2077, z taką myślą ładowałem CDPR do wora.

Ze realizowanego do tej pory zysku jestem bardzo zadowolony, 12% w skali roku przebija lokaty i obligacje, więc plan minimum na ten rok zrealizowany w pierwszym kwartale.
  • Odpowiedz
bar125
bar125
31.03.2026, 07:43:17
  • 156
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: ao0r2o

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xeyes
xeyes
xeyes
31.03.2026, 08:28:12 via Wypiek
  • 39
@bar125 podeszed*
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
31.03.2026, 08:43:37 via Wykop
  • 45
@bar125: Przeczytałem książkę Iwucia i w sumie nawet ciekawa, trochę się dowiedziałem. Natomiast gdy już wreszcie dobrnąłem do działu z faktycznym ustalaniem mojej strategii inwestycyjnej, to okazało się że jej głównym filarem ma być mieszkanie na wynajem.
Po prostu kup mieszkanie bro i komuś wynajmij to hajs sam będzie płynął. No dzięki stary za tę złotą radę, nie wpadłbym na to bez przeczytania tych 600 stron wstępu.
  • Odpowiedz
paincreator
paincreator
25.03.2026, 06:41:03
  • 998
Hej Mirki i Mirabelki

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla Was coś specjalnego, idealnego na nadchodzące święta (lub po prostu na poprawę humoru).

Zasady są proste:
Wśród wszystkich(bez zielonek) plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, do której wyślę słoik naszej nowości: miodu kremowanego z dodatkiem prawdziwego kakao.
paincreator - Hej Mirki i Mirabelki 

Wracam z kolejnym #rozdajo . Tym razem mam dla ...

źródło: 78523

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
25.03.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 58
@paincreator: a taka ciekawostka: w zeszłym roku mój kolega szukał pomysłu na prezent dla babci i akurat się złożyło, że robiłeś #rozdajo i post był w gorących. Podesłałem koledze link do sklepu, kupił miodek i babcia mówi, że zajebisty. Jak nawet stara baba z Podlasia chwali to znaczy, że dobre
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
25.03.2026, 06:53:30 via Wykop
  • 11
@paincreator: POLECAM TEGO ALLEGROWICZA!
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
18.03.2026, 10:19:06
  • 296
Plusujcie pieniężne #kitku #koty a bogactwo was nie opuści
TakiSeLogin - Plusujcie pieniężne #kitku #koty a bogactwo was nie opuści

źródło: gif-20260318-101707

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
18.03.2026, 10:35:45 via Wykop
  • 137
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
metalowy_pasterz
metalowy_pasterz
18.03.2026, 12:25:00 via Wykop
  • 18
@TakiSeLogin: typowa k0tka
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
23.02.2026, 05:41:12
  • 908
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 1000001114

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gerwazy-oko
gerwazy-oko
23.02.2026, 09:04:44 via Wykop
  • 21
@anoysath: nigdy nie plusowalem mlyna wodnego moze taki biedny dlatego jestem, klikne i zobaczymy co sie wydarzy
  • Odpowiedz
Paayor
Paayor
23.02.2026, 09:11:45 via Wykop
  • 27
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!
  • Odpowiedz
RedBaron
RedBaron
21.01.2026, 06:48:59
  • 19
Wchodź na Wykop twoje konto już tu jest #reklama
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotkova99
Plotkova99
20.01.2026, 04:15:40
  • 893
Podzielę się z Wami historią, ponieważ niestety mam niewiele osób którym mogę to opowiedzieć- mam po latach tylko jednego przyjaciela któremu ufam, rodzinie nie powiem bo się będą martwili, znajomym nie powiem bo nie całkiem im ufam i nie całkiem wierzę że to przeczytają.

Od 2 miesięcy jestem kierowcą #bolt. W moim mieście wszystkim na Bolcie i nie tylko znana jest jedna osoba. Nadajmy jej Imię. Magda z ulicy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elev
Elev
20.01.2026, 04:19:41 via Wykop
  • 774
@Plotkova99: wołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lajsta77
lajsta77
20.01.2026, 04:22:50 via Wykop
  • 1045
@Plotkova99: jestes plynnoplciowa osobowosc?
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
08.01.2026, 08:09:07
  • 259
Uwielbiam jak pojawia się tego typu temat na Mirko, 2 grupy z ugruntowanymi już poglądami piszą wysryw w stylu "ja mam rację, a ci co uważają inaczej to debile". I tak jedni pod wpisami drugich się kłócą, że to oni mają rację. Nikt nikogo nigdy do swoich racji nie przekonuje, nikt nawet nie próbuje zrozumieć argumentów z drugiej strony, bo z góry to jest przecież przedstawione we wpisie tak, by tę drugą
Zgrywajac_twardziela - Uwielbiam jak pojawia się tego typu temat na Mirko, 2 grupy z ...

źródło: obraz_2026-01-08_090830745

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
Autor
08.01.2026, 08:09:45 via Wykop
  • 351
@Zgrywajac_twardziela: Taki wygląd mój jakby coś, nie musicie już dodawać w komentarzu xD
Zgrywajactwardziela - @Zgrywajactwardziela: Taki wygląd mój jakby coś, nie musicie ju...

źródło: obraz_2026-01-08_090932125

Pobierz
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
Autor
08.01.2026, 08:12:45 via Wykop
  • 138
@JaNieGejJaPapiesz: Absolutny klasyk, nawet nie czytając tych wpisów wiem, że gość na pewno jest określany jako "naziol i faszysta", a babka to "p----------a lewaczka i marksistka" XD
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
02.01.2026, 07:24:00
  • 3581
Update do tego wpisu

Na początku chciałbym naprawdę podziękować za tak duży odzew w tamtym wpisie. Na początku miałem obawy co do tego wpisu, że zostanie z góry uznany za bait, albo że komentarze będą nakierowane na to, że jestem cienka betaparówa, sam sobie taki los zaserwowałem itp.
Gdy myślałem, że zostanę z tym wszystkim sam i w sumie post wrzuciłem z desperacji to okazało się, że otrzymałem naprawdę dziesiątki pozytywnych odpowiedzi w komentarzach
  • 384
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
GoogleFuchsiaZgubilemHaslo
02.01.2026, 07:29:03 via Wykop
  • 2368
Myśle, że to nie koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wołaj do następnych udpateów.
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
02.01.2026, 07:29:54 via Android
  • 2255
Załatwiłeś to wzorowo.
Bardzo dobrze że poinformowałeś też tego drugiego chłopa.
Mam nadzieję że postąpi jak Ty.
Powodzenia w dalszym życiu.
  • Odpowiedz
LewCyzud
LewCyzud
30.12.2025, 13:26:02
  • 276
#20latwykopu
#moderacjacontent
LewCyzud - #20latwykopu 
#moderacjacontent

źródło: IMG_1241

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzaden_problem
rzaden_problem
30.12.2025, 18:50:16 via Wykop
  • 12
@LewCyzud: Has NEVER been. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

rzaden_problem - @LewCyzud: Has NEVER been. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
SPOILER

źródło: Always_has_been

Pobierz
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
08.12.2025, 03:40:21
  • 868
Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex #pienieznykot #koty
KukiScotland - Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premi...

źródło: 61ac1a9729df7d774883e0a65e86b40802720d3284ee78f26a5e0cbaee2bf6db,w400

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szajbi_
szajbi_
08.12.2025, 03:45:26 via Wykop
  • 11
@KukiScotland: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
08.12.2025, 07:21:04 via Wykop
  • 24
@KukiScotland: scam, zglaszam do nasku
  • Odpowiedz
PonuryZniwiarz93
PonuryZniwiarz93
25.11.2025, 11:01:03
  • 91
#czarnyhumor Dramat każdego ukraińskiego żołnierza
PonuryZniwiarz93 - #czarnyhumor Dramat każdego ukraińskiego żołnierza

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....1
w.....1
konto usunięte 25.11.2025, 11:02:42 via Wykop
  • 148
@PonuryZniwiarz93: twój pewnie w Katyniu się wykazywał
  • Odpowiedz
Urodzony_Kleszczem
Urodzony_Kleszczem
25.11.2025, 12:30:23 via Wykop
  • 46

Komentarz usunięty przez moderatora

wojt4ss
wojt4ss
11.01.2023, 14:22:31
  • 1183
Niezła imba w korpo, świeża typiara zalała do pełna 2-letnią służbową fabię w dieslu benzyną. Fura podobno nie do odratowania. Jak myślicie, poniesie konsekwencje jakieś, czy machną ręką? Auto ofc w leasingu z ubezpieczeniami.

Plusujących zawołam za parę dni jak będzie rozwinięcie sytuacji, zobaczymy kto prawidłowo przewidział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korposwiat #motoryzacja #ubezpieczenia

Czy poniesie konsekwencje

  • Tak, będzie musiała pokryć koszty naprawy 7.2% (517)
  • Nie, ale będzie jakaś dyscyplinarka/wpis do akt 11.1% (796)
  • Nie poniesie żadnych długotrwałych konsekwencji 81.7% (5858)

Oddanych głosów: 7171

  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
11.01.2023, 14:30:36
  • 112
Korpo ma politykę wewnętrznych szkoleń z danego auta by móc kogoś dopuścić


@Karbon315: żartujesz? Przecież to Polska.
  • Odpowiedz
kuraku
kuraku
11.01.2023, 14:33:28
  • 62
@wojt4ss: a co jej mogą zrobić? Walną 3 pensje, których pewnie nie będą mieli jak zwindykować, a jak zostanie, to im zarobi pewnie szybko więcej.
  • Odpowiedz
Chmurkins
Chmurkins
Chmurkins
11.01.2023, 12:15:49
  • 2537
#heheszki #humorobrazkowy
Chmurkins - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: comment_16734393443Y6jxMyETEXf0E6WwKmFG5.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dezyderiusz
Dezyderiusz
11.01.2023, 14:03:55
  • 709
@Chmurkins: szach i mat
Dezyderiusz - @Chmurkins: szach i mat

źródło: comment_1673445829xIEhsvN0GTVkw3F00hE54p.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Asarhaddon
Asarhaddon
11.01.2023, 14:30:10 via Android
  • 43
@Chmurkins trochę to nieuczciwe, bo tekst jest dość długi i zanim skończyłem czytać, to prawie upłynęło 10 sekund. Ledwom zdążył.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

sudo_adduser_USER

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.02.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking