Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
some_ONE

some_ONE

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 53017
  • Znaleziska 1613
  • Mikroblog 51404
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 12
some_ONE
some_ONE 31.05.2026, 10:39:46
  • 2
#tenis kolejna kompromisacja ingi, psycha leży i kwiczy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
31.05.2026, 09:58:53
  • 13
Świątek to się nadaje do psychiatry a nie do grania w tenisa #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 31.05.2026, 10:00:21 via Wykop
  • 2
@lubiesikacdozlewu: fakt, nie opinia
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 31.05.2026, 10:00:01
  • 2
#tenis psycha już leży
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

diamondhands
diamondhands
30.05.2026, 20:50:55
  • 16
#f1 uważam że formuła 1 powinna przestać ścigać się w tych wszystkich dzikich krajach, bliski wschód, chiny, meksyk, brazylia, usa. Z r0sja się udało. Powinna zostać Europa, Australia, Kanada ewentualnie Japonia.

btw azerbejdżan to nie Europa.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 31.05.2026, 08:35:53 via Wykop
  • 1
@ddonik: co proszeeee
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
30.05.2026, 22:26:47
  • 31
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: at4w8u

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 31.05.2026, 08:31:58 via Wykop
  • 8
@BlackpillMonster: nie trzeba do tego książki, wystarczy pod pretekstem zwinnych metodologii kazać mu się codziennie tłumaczyć co robił wczoraj i dlaczego tak wolno, a Marcinek z innego zespołu kiedyś robił coś podobnego (stwierdzone przez PM albo SM którzy nie mają najmniejszego pojęcia o tym co robi zespół) i zajęło tylko 3 SP
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o
31.05.2026, 04:56:45
  • 30
Nachlaj, patrz jak się robi kontent z Azji. A u Ciebie w kółko jajówa i karmienie psów. Ty po latach mieszkania w Kambodży nawet języka nie znasz. #raportzpanstwasrodka
plac8o - Nachlaj, patrz jak się robi kontent z Azji. A u Ciebie w kółko jajówa i karm...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 31.05.2026, 07:57:59 via Wykop
  • 2
Gutek i Hesia to jest złoto polskiego youtube'a


@ValandilNW: tylko ta plastikowa baba na filmach do niczego nie potrzebna
  • Odpowiedz
PinezkaSwiata
PinezkaSwiata
30.05.2026, 20:28:11
  • 102
Ja p------e, przecież te nowe modele plus generalnie narzędzia, agenci ai, budowanie instrukcji AI i tzw. skilli. Coraz więcej kontekstu ai pamięta... Przecież za 3-4 lata będziemy całkowicie w innym miejscu jako świat pod tym względem - i niestety niekoniecznie lepszym. Coś czuję że bezrobocie d--------i w Polsce lekko do 10-15%. Poleca white collar a potem usługi.
Branże budowlane też dostaną po p-----e bo nie będzie komu budować / remontować.

#programista15k

Zgadzasz się ze mną?

  • Tak 41.0% (723)
  • Nie 59.0% (1040)

Oddanych głosów: 1763

  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 30.05.2026, 20:34:10 via Wykop
  • 12
@PinezkaSwiata: p--------e wszystko
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
30.05.2026, 14:32:23
  • 2
Znajomemu zaproponowano awans na stanowisko managerskie - razem z awansem ma dostać... obniżkę pensji.
Motywowane jest to tym, że... nie ma doświadczenia na stanowisku managerskim. Firma mami tym, że po kilku latach pracy widełki są wyższe niż na stanowisku specjalisty.
Czy znajomy dobrze zrobi jeśli przyjmie ofertę czy to jednak nie powinien się na to zgadzać?

#programista15k #programowanie #korposwiat #pytanie #praca #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 30.05.2026, 14:59:39 via Wykop
  • 0
o obniżce jeszcze nie słyszałem, ale zarabianie mniej przez przełożonych od programistów, którzy są pod nimi to raczej norma w branży


@ChillExecutiveOfficer: bo to jest patologia w polskich alfonsiarniach i im podobnych gdzie "nad" tobą jest jakiś nietechniczny menadżerek, którego rolą jest akceptowanie urlopów i przypominanie żebyś zalogował godziny do systemu
  • Odpowiedz
D00M666
D00M666
30.05.2026, 10:39:00
  • 55
#321685 Houp znalazł leżę pająka. #przegryw
D00M666 - #321685 Houp znalazł leżę pająka. #przegryw

źródło: 1000001054

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 30.05.2026, 14:53:59 via Wykop
  • 1
@D00M666: ale by go klapkiem n-------ł
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
30.05.2026, 09:16:08
  • 17
Żona marudzi, ale mi się podoba
#remontujzwykopem #heheszki
Rad-X - Żona marudzi, ale mi się podoba
#remontujzwykopem #heheszki

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 30.05.2026, 14:02:29 via Wykop
  • 0
@Rad-X: ale co to jest
  • Odpowiedz
majk3l
majk3l
30.05.2026, 09:31:44
  • 2
Może ktoś szuka pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.pracuj.pl/praca/programista-warszawa-stanislawa-rogalskiego-12,oferta,1004832541?sug=arch_oferta_bd_18

#programista15k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
some_ONE
some_ONE 30.05.2026, 10:10:10 via Wykop
  • 3
@majk3l: tyle jest warta praca programisty w dobie AI

brutalne sprowadzenie do rzeczywistości
  • Odpowiedz
model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
28.05.2026, 21:25:02
  • 6
Nastepny krok rozwoju świata to podłączenie LLM do psa, kota a nastepnie człowieka i powiekszeniu konktekstu, oraz pamieci mózgu, lekarze beda mieli eldorado do konca świata. Zapiszcie ten wpis i inwestujcie w big farme oraz energie elektryczna #gielda
A implanty jak mechaniczna ręka i egzoszkielety uuu panie

#programista15k #programowanie #kolchoz #korposwiat #pracbaza #praca #pracait #lekarz
modeltrzyzmianowy - Nastepny krok rozwoju świata to podłączenie LLM do psa, kota a na...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 29.05.2026, 16:52:11 via Wykop
  • 0
@model_trzy_zmianowy: brutalne
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
28.05.2026, 19:45:28
  • 18
#f1 #gkncwl
Niedoszły mistrz świata anno domini 2026, George Russell czyli Gek0n

George William Russell (ur. 15 lutego 1998 w King’s Lynn) – brytyjski kierowca wyścigowy, startujący w mistrzostwach świata Formuły 1 od sezonu 2019. Od sezonu 2022 kierowca zespołu Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, mistrz Formuły 2 (2018), mistrz serii GP3 (2017), zwycięzca sześciu wyścigów i dwóch sprintów Formuły 1.
Jako pierwszy padł ofiarą tzw. pułzmyłki, a
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 #gkncwl
Niedoszły mistrz świata anno domini 2026, ...

źródło: 5e8954b2cc5bb37aef183f392ca63bc2f67e3006a82a6b3eb846e1022fda67c6

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 28.05.2026, 19:52:16 via Wykop
  • 2
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: mistrz świata 2026, koronacja na śilverstone
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
28.05.2026, 19:50:08
  • 18
#f1 TO JEST STARA K000RWA
OliviaBearwoman - #f1 TO JEST STARA K000RWA

źródło: kurwakler

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 28.05.2026, 19:50:44 via Wykop
  • 9
@OliviaBearwoman: zabierz mi to k------o sprzed oczu
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
28.05.2026, 19:45:47
  • 19
#f1 TO JEST ROBERT KUBICA
SpongeBobertKanciastoRenki - #f1 TO JEST ROBERT KUBICA

źródło: 9f8ce11541bcef9dca05814fb95bb3ba

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 28.05.2026, 19:49:32 via Wykop
  • 8
@SpongeBobertKanciastoRenki: to chyba gdy odbierał nagrodę sportowca roku?
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
28.05.2026, 05:04:48
  • 4
Na co sie można przebranżowić z IT, ale zeby kasa nie była 2x mniejsza?
#programista15k #informatyka #it
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 28.05.2026, 06:23:21 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: szambonurek
  • Odpowiedz
Dalamar
Dalamar
26.05.2026, 14:41:14
  • 1
Po której wygranej zaczynamy nienawidzić guwniorza z Bolonii?

#f1

Po której wygranej zaczynamy nienawidzić guwniorza z Bolonii?

  • 4 11.8% (6)
  • 5 2.0% (1)
  • 6 3.9% (2)
  • 7 2.0% (1)
  • 8 3.9% (2)
  • 9 0% (0)
  • 10 3.9% (2)
  • Po WDC 37.3% (19)
  • Nigdy 35.3% (18)

Oddanych głosów: 51

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 26.05.2026, 20:43:29 via Wykop
  • 0
@Goatifi: ale po co im kukold
  • Odpowiedz
fevo
fevo
26.05.2026, 19:40:21
  • 13
Ciekawostka: tak wyglądał zapłakany David Malukas, tuż po przegraniu Indy 500 o rekordowe 0,0233 s

#f1 #indycar
fevo - Ciekawostka: tak wyglądał zapłakany David Malukas, tuż po przegraniu Indy 500 ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 26.05.2026, 20:40:15 via Wykop
  • 6
@fevo: od razu mu się lepiej zrobiło
  • Odpowiedz
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
26.05.2026, 15:52:26
  • 2
#programista15k

Jezu dlaczego tak jebią na tych rozmowach kwalifikacyjnych?
Co to ma za znaczenie czy wiem jak działa model pamięci JVM....
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

some_ONE
some_ONE 26.05.2026, 18:04:53 via Wykop
  • 1
@rolling_stone_with_no_hope: jak pytają o dziwne szczegóły implementacyjne a w ofercie nie było że wymagana jest tego znajomość to bez sensu

ale jak pytają o jakieś ogólne koncepcje zarządzania pamięcią to nic dziwnego w tym nie ma
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 26.05.2026, 18:47:48 via Wykop
  • 0
@szefczyk: a po tym wyskalowaniu w górę się okazuje że apka nie restartuje się co godzinę tylko co dwie i fajrant
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 26.05.2026, 18:51:36 via Wykop
  • 2
@szefczyk: później można się chwalić w CV że pracowało się w projektach które wymagały wysokiej skali
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE 26.05.2026, 20:38:33 via Wykop
  • 1
@szefczyk: nawet przy request<=>event da się osiągnąć throughput rzędu dziesiątek tysięcy na sekundę i nie trzeba do tego setek instancji (chyba że te instancje mają 1 vCPU to może trzeba)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 25
  • Strona 4 z 25
  • >

Max Cuckstappen

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.04.2024

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Komentator
    od 03.10.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking