Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
slackbot
slackbot

slackbot

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16190
  • Znaleziska 6745
  • Mikroblog 9445
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
slackbot
slackbot
slackbot 21.01.2024, 09:37:10
  • 0
Miraski, jadę jutro do Neapolu, czy ktoś poleci jakieś atrakcję wartę zobaczenia?
Planuje zobaczyć Wezuwiusz ale co jeszcze?
#podroze #wlochy #neapol #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot
Autor
21.01.2024, 13:46:12 via Wykop
  • 0
I nie jedz tym busem za 10€ na Wezuwiusza jak inni frajerzy xD


@Konkol: Czyli komunikacja miejską, zanotowałem
  • Odpowiedz
slackbot
slackbot
slackbot
Autor
21.01.2024, 15:23:25 via Wykop
  • 0
Natomiast musisz mieć bilet na konkretną godzinę na Wezuwiusza i najlepiej kupić miesiąc przed na stronie od nich


@Konkol: tyle ludzi że miesiąc przed trzeba kupic?
  • Odpowiedz
Joloxx9
Joloxx9
05.01.2024, 06:34:17
  • 3
3/189 dzień redukcji

Start 02/01/2024 - 88,1Kg

Stan na 04/01/2024 - 87,6

Kalorie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 05.01.2024, 10:39:55 via Wykop
  • 0
@Joloxx9: A ile masz wzrostu i do jakiej wagi chcesz planujesz zejść?
  • Odpowiedz
slackbot
slackbot
slackbot 04.01.2024, 10:56:17
  • 5
Pijcie ze mną kompot spłaciłem kredyt na mieszkanie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


#kredythipoteczny #wygryw #chwalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlKaczone
AlKaczone
02.01.2024, 14:28:01
  • 226
Potrzebuję od ojca pożyczyć 100 tys zł, do wkładu własnego na budowę domu. Za rok planuję oddać mu te 100 tys. W jaki sposób najlepiej to zrobić, żeby nie rodziło to komplikacji ze skarbówką? Darowizna od ojca dla mnie, a za rok, darowizna w drugą stronę?
#finanse #kredythipoteczny
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 02.01.2024, 18:33:08 via Wykop
  • 0
@AlKaczone: Darowizna to chyba do 60k
  • Odpowiedz
fiolkins
fiolkins
fiolkins
31.12.2023, 11:17:01
  • 8
Piękny to był rok, nie zapomnę go nigdy. Właśnie skończyłem 208 trening w tym roku, nie opuszczając ani jednego treningu na siłowni. Do tego zaliczyłem ponad 700 sesji cardio. I nawet kroki przyzwoicie. Wszystkiego najlepszego w nowym roku wszystkim na tagu #mikrokoksy i #mirkokoksy
fiolkins - Piękny to był rok, nie zapomnę go nigdy. Właśnie skończyłem 208 trening w ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 01.01.2024, 11:07:39 via Wykop
  • 0
@fiolkins: @brere tyle kroków to robicie w ciągu dnia się ruszając czy jakiś spacer codziennie??
  • Odpowiedz
JavierDaY
JavierDaY
31.12.2023, 14:29:33
  • 0
Jaki rowerek stacjonarny możecie polecić osobie z 201 cm wzrostu i wadze około 120 kg? Szukam czegoś żeby trochę się rozruszać, bo praca siedząca, później siłownia, a w domu też bym chętnie przed pracą pojeździł. Cena około 600 zł. #pytanie #kiciochpyta #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #rower #rowerstacjonarny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 01.01.2024, 11:06:07 via Wykop
  • 0
@JavierDaY: Domyos 500, używany poniżej 1000 znajdziesz, mam i polecam.
  • Odpowiedz
algus
algus
01.01.2024, 08:13:59
  • 569
#dziendobry ! Jak co roku zapraszam na podsumowanie mojego zeszłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwesterzwykopem #heheszki

algus - #dziendobry ! Jak co roku zapraszam na podsumowanie mojego zeszłego roku ( ͡°...

źródło: Screenshot_2024-01-01-09-13-27-162_de.sleak.thingcounter-edit

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 01.01.2024, 09:37:04 via Wykop
  • 0
@algus: A pokaż jak rok 2023 ma się do roku 2022?
  • Odpowiedz
kopek
kopek
22.12.2023, 07:29:38
  • 0
Dobra mam 30 tys zł na sklep internetowy.

W co by można zainwestować?
#wlasnybiznes #sklepyinternetowe
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 22.12.2023, 08:39:26 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Zwierz33
Zwierz33
21.12.2023, 06:36:27
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 21.12.2023, 07:26:46 via Wykop
  • 1
@Zwierz33: Ostatnio byłem w restauracji w której na ścianach wisiały stare ramy okienne przerobione na lustra.
  • Odpowiedz
Sijabka
Sijabka
19.12.2023, 06:17:35
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 19.12.2023, 09:22:31 via Wykop
  • 0
@Sijabka: Miałem tak wiele razy, kupiłem sobie najtańsze słuchawki i wrzuciłem do plecaka i miałem zawsze jakieś przy sobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Angmac
Angmac
18.12.2023, 00:52:43
  • 138
Po zwiastunach spodziewałem się kolejnej tragedii zamiast zapowiadanej komedii, tylko w strojach z epoki...

Jak na razie po 4 odcinkach serial top. Przede wszystkim podoba się przełożenie na XVII wiek problemów, które są tymi dzisiejszymi i ten wzięty z The Office, a tutaj bardzo dobrze wprowadzony (jak to określono na filmawce) kontrolowany cringe. Jeśli chodzi o żarty to moim zdaniem stoją kilka poziomów wyżej od tego jakim syfem raczono nas w polskich produkcjach.
Angmac - Po zwiastunach spodziewałem się kolejnej tragedii zamiast zapowiadanej komed...

źródło: temp_file4394692770309688085

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 18.12.2023, 06:41:14 via Wykop
  • 5
@Angmac: zajebisty serial, tez sie spodziewałem kolejnego polskiego gniota a tu proszę.
"Jan Paweł jest jeden no chyba że jest drugi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rasteris
Rasteris
10.12.2023, 04:29:26
  • 177
Dawno, dawno temu, w Krainie Deszczowców zaginął sławny badacz latający żab - profesor Baltazar Gąbka. Z Krakowa na ratunek wyrusza ekspedycja ratunkowa kierowana przez niemniej słynnego podróżnika - Wawelskiego Smoka, któremu w niebezpiecznej wyprawie towarzyszy książęcy kucharz Bartolini Bartłomiej, herbu Zielona pietruszka. Ich śladem podąża tajemniczy Don Pedro, szpieg z Krainy Deszczowców.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 10.12.2023, 08:05:23 via Wykop
  • 0
@Rasteris: #nostalgia
  • Odpowiedz
X.....r
X.....r
konto usunięte 06.12.2023, 21:53:04
  • 0
Czy trening personalny 130 zł/h to dobra cena czy drogo? lokalizacja Warszawa

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 07.12.2023, 10:40:56 via Wykop
  • 0
@Xelor:Idz do Tomasza gość ma może się pochwalić osiągnięciami https://www.facebook.com/wolverterrorysta/ co prawda prowadzi kulturystów więc z amatorami może być zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
04.12.2023, 07:54:47
  • 234
#pokazkota #dziarskikacperek śmieciara przyjechała i sobie chłopaki patrzeli
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek śmieciara przyjechała i sobie chłopaki pat...

źródło: smieciara

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 04.12.2023, 10:27:55 via Wykop
  • 4
@Lujdziarski: oho ktoś ma 30 urodziny
  • Odpowiedz
wjkp
wjkp
27.11.2023, 08:02:16
  • 252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 27.11.2023, 11:43:30 via Wykop
  • 0
@wjkp: Miałem taki case, podróbkę ktoś Ci sprzedał. Moja kawa była spalona i śmierdziała strasznie po zmieleniu kawa była kwaśna i ogólnie nie do picia. Od tamtej pory nie kupuje na allegro
  • Odpowiedz
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
Loginconajmniej4znaki
27.11.2023, 05:24:03
  • 132
#mikrokoksy A więc zaczął się okres gdy najcięższą częścią treningu jest wyjście spod kołdry o 5:30 xD
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slackbot
slackbot
slackbot 27.11.2023, 06:54:34 via Wykop
  • 0
@Loginconajmniej4znaki: Chciałbym powiedzieć że znam ten ból ale nie znam, wstaje o 5:29 ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale kładę się o 22:30
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 17
  • Strona 8 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.06.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking