
ratka6 via iOS
@Milosz01ht Mam pralko-suszarkę Hisense 5i i od stycznia walczę z serwisem: urządzenie cieknie 4/5 prań. Zgłoszona niezgodność towaru z umową 5 razy, za każdym razem przyjeżdża serwis to akurat nie cieknie. Mam nagrania, zdjęcia i nic. Raz zabrali sprzęt na 1.5tyg. na warsztat, przywieźli “usterki nie stwierdzono”, pierwsze pranie - cieknie znowu. I tak się bujam, bo sklep rozpatruje reklamacje na podstawie ekspertyzy z serwisu, serwis bie stwierdza usterki, mijają dwa










