Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pyroxar

pyroxar

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 23859
  • Znaleziska 15609
  • Mikroblog 8250
  • Obserwujący 40
  • Obserwowane 48
pyroxar
pyroxar 16.03.2024, 10:44:35
  • 0
#kde #wayland jest jako tako stabilne?

Mam Fedora z KDE 5 i wszystkie „dymki” migają przez chwilę; to się ciągle powtarza, system mam aktualny.

Gdyby nie to że mnie to wkurza pomyślałbym że to funkcja, bo w każdym miejscu interfejsu takie kwiatki.

Może
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
16.03.2024, 11:06:50 via Wykop
  • 5
@pyroxar:
keepitreal - @pyroxar:

źródło: kdeplasma

Pobierz
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar
Autor
16.03.2024, 12:14:46 via Wykop
  • 1
@amamoh: słyszałem że „Fedora tylko z gnome”
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 13.03.2024, 15:50:33
  • 0
#kryptowaluty jakie istnieją sieci koinóœ? Ethenreum ma drogi gaz, rozumiem, że jest jeszcze solana, xrp, coti i coś tam jeszcze?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emjot86
emjot86
13.03.2024, 20:47:57 via Wykop
  • 0
@onsar: jesli ich tworcy zrobili deploy na arbi to tak
  • Odpowiedz
SeptuagintaLXX
SeptuagintaLXX
16.03.2024, 18:55:28 via Wykop
  • 0
@pyroxar:

Kryptowaluty promują chciwość, spekulacje i nieuczciwość a zatem nieczystość duchową, co oczywiście ex cathedra stoi w sprzeczności z wartościami katolickimi. Moje dziecko, ich anonimowość może wydawać się wielką zaletą ale pamiętaj że wszelka skrytość jest cechą każdej siły Złego. Musimy być stanowczy w odrzuceniu kryptowalut jako narzędzia diabelskiego wpływu, które zagraża naszej moralności i społeczeństwu.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 12.03.2024, 11:51:54
  • 3
Dlaczego #kde jest takie brzydkie i zbugowane?
Czy ktoś tego używa? Wątpię.

Aplikacje Flatpak się wyłączają, po prostu, czasem nie zapisują plików w katalogu domowym (parabolic).
Kursor mi drga, kiedy trzymam na touchpadzie palec.
Kiedy jestem w Discover i czegoś szukam, muszę kliknąć pole input, żeby pisać, gdzie standardem jest przełączyć się na jedyne pole tekstowe w programie, jeśli ktoś zacznie pisać.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BooB
BooB
12.03.2024, 11:59:28 via Wykop
  • 3
@pyroxar: gnom żondzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
K.....3
K.....3
konto usunięte 12.03.2024, 12:03:51 via Wykop
  • 3
PS: Nauczcie się przestać pisać interfejsy w C++/Pythonie, te technologie są dobre do algorytmów i tylko tam.


@pyroxar: masz rację, lepiej w nodejs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 11.03.2024, 13:14:24
  • 0
Dlaczego jak coś nie działa na #linux to heheszki orzeszki, a co, niby na #windows wszystko działa? Wątpię.

Jak dla mnie to jest po prostu efekt tego, że mają pluralizm dystrybucji, widać między nimi różnice, a Windows jest 1, i nie ma z czym porównać, chyba, że wcześniejszą wersją. Jestem ciekaw czy windows taki zacny w stabilności i wydajności działania.

#wsl #programowanie #komputery
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
11.03.2024, 13:56:18 via Wykop
  • 2
@pyroxar: Dlatego, że na Windowsie jak coś nie działa to norma, a na Linuksie to ewenement
  • Odpowiedz
Ralphs
Ralphs
11.03.2024, 14:50:18 via Android
  • 7
@fervi xDDD
Linuksiarza już całkiem p----------o ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 11.03.2024, 11:35:51
  • 2
Wyśnijmy to raz na zawsze.

Czym są airdropy? #coti #bitcoin #kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elementarz1
elementarz1
11.03.2024, 11:40:56 via Wykop
  • 4
@pyroxar: losową kwotą zaplaconą osobie za tworzenie sztucznego ruchu na danej sieci, tudzież klikania w linki, polubienia, substrybcje ich ceo na linkedzie itp, wszystko to w celu pokazania sieci z fałszywej lepszej strony, czyli taki MLM kryptowalutowy, jak ktoś mówi że dostał 10kUSD to zamien to sobie na słowo mercedes
  • Odpowiedz
Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
11.03.2024, 11:43:22 via Wykop
  • 5
@pyroxar: są tym co robi FED czyli drukowaniem pieniędzy z powietrza( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 10.03.2024, 23:00:56
  • 0
Aplikacja #react jakie dodatki typu CSSinJS i theme polecacie?
To mi się podoba:
https://cssinjs.org/setup?v=v10.10.0
I to też.
https://github.com/cssinjs/theming

Szukam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednorybek
Jednorybek
10.03.2024, 23:32:41 via Wykop
  • 0
Czemu nie styled component i komponenty w jednym folderze?
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar
Autor
11.03.2024, 09:09:39 via Wykop
  • 0
@Jednorybek: bo już tak robiłem i mi zbrzydło; chce czegoś nowego.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 10.03.2024, 15:59:16
  • 0
Jak jako developer mogę zacząć pisać aplikacje pod #web3 #webdev #linux #programowanie #siecikomputerowe
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kresse
Kresse
10.03.2024, 19:28:24 via Wykop
  • 6
@pyroxar: Musisz naciskać klawisze na klawiaturze w odpowiedniej kolejności.
  • Odpowiedz
fervi
fervi
10.03.2024, 21:28:16 via Wykop
  • 2
@pyroxar: Jak w Ethereum to Solidity, jak np. w Blurt to praktycznie dowolny język (Python, Javascript, PHP itd)
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 08.03.2024, 11:15:14
  • 0
Czy #golang ma jakąś wydajnościową przewagę nad #rustlang czy #php NIE stosując żadnych dodatkowych sztuczek?

Nie chce być profesorem golang a chce mieć korzyści w aplikacji docelowo na kubernetes
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BreathDeath
BreathDeath
08.03.2024, 12:18:33 via Wykop
  • 2
@pyroxar: Jak nie napiszesz apki wielowątkowo to jak ona ma być wielowątkowa "sama z siebie"?
Co do wydajności to PHP będzie wolniejszy, bo jest interpretowany.
  • Odpowiedz
Desseres
Desseres
08.03.2024, 13:24:21 via Wykop
  • 3
@BreathDeath: * PHP w wersji starszej niż 8.1 gdzie nie ma JIT.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 08.03.2024, 07:22:44
  • 1
Jak genialny jest pomysł, żeby aplikacja desktopowa działała na zasadzie mikro serwisu i przy starcie serwer rust odpalałby serwer http2 z ssl lub mtls żeby nikt nie mógł podglądać co robi się na aplikacji klienta w systemie.

Taki certyfikat byłby w pamięci RAM czy coś

#linux
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....3
K.....3
konto usunięte 08.03.2024, 09:39:57 via Wykop
  • 1
@Kryspin013: zakładam że ktoś wejdzie do środka i będzie słuchał; a komunikacja jest po http.


@pyroxar: jak ktoś wejdzie ci na roota by móc słuchać http na loopbacku to uwierz mi, że słuchanie to jest najmniejszy twój problem xD
  • Odpowiedz
K.....3
K.....3
konto usunięte 08.03.2024, 09:51:25 via Wykop
  • 3
@pyroxar: Druga sprawa to poczytaj o socketach uniksowych bo twój pomysł jest trochę bez sensu z samego założenia.
Po pierwsze jak ktoś będzie miał możliwość słuchania na interfejsach to też będzie miał możliwość wyciągnięcia sobie rozszyfrowanego klucza prywatnego do certyfikatu z pamięci.
Po drugie TLS będzie ci generować spory narzut (spory w kontekście praktycznie braku jakichkolwiek korzyści).
Po trzecie. Sockety możesz ograniczyć na poziomie uprawnień do plików wiec tylko ty
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 06.03.2024, 21:52:31
  • 0
#mechanikasamochodowa

Mam Transportera T5.
Akumulator rozładował się, naładowałem go.
Następnego dnia po 2 godzinach jazdy i 3 godzinach postoju, znów się rozładował i nie odpalał.

Podejrzewam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kexus512
kexus512
06.03.2024, 21:54:25 via Wykop
  • 3
@pyroxar: weź multimetr, odpal, zobacz jakie napięcie
  • Odpowiedz
trzaichlac69
trzaichlac69
trzaichlac69
07.03.2024, 09:03:35 via Wykop
  • 1
@pyroxar: podjedź do sklepu z akumulatorami za darmo ci sprawdzą Aku, ewentualnie zapłacisz 5zł.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 06.03.2024, 21:22:10
  • 0
Mam aplikację opartą na zasadzie mikroserwisów: Go-lang (gin) i aplikację Vue, oraz serwer WebDAV w Rust (hyper + jakaś biblioteka do WebDAV). Obie aplikacje to zupełnie osobne projekty. Chciałbym, aby można było wrzucić coś na serwer za pomocą formularza, a potem, aby użytkownik po zalogowaniu na GNOME Account miał dostęp tylko do swoich plików.
Jak się integruje takie mikroaplikacje? Napisać jakiś konfig i jego obsługę w obu aplikacjach, czy może zakodować coś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rtp_diov
rtp_diov
rtp_diov
06.03.2024, 23:08:09 via Wykop
  • 0
więc chyba to zły pomysł, aby taki tandem dla każdego użytkownika osobno zestawiać, prawda?


@pyroxar: to zły pomysł jak i te pliki najlepiej abyś trzymał poza podami które niech będą bezstanowe. Prawidłowo masz dwa podejścia:
1. Aplikacja jej silnik jak już musisz ją trzymać na tych dockerach niech będzie to bezstanowe a pliki danego użytkownika aplikacja niech przechowuje tak jak to powinno być i tak robią aplikacje pod Linux -
  • Odpowiedz
rvnow
rvnow
07.03.2024, 00:58:46 via Wykop
  • 0
@pyroxar: taguj #rustlang zamiast #rust, dzieki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 06.03.2024, 11:52:02
  • 0
Dlaczego, czasem są takie niebieskie prześwity? Może odbicia? Pod różnymi kontami, nie wiem od czego, po prostu czasem się tak dzieje. To kwestia materiałów?

Chodzi mi o nogę.

#blender #grafika #modelowanie #materialy
pyroxar - Dlaczego, czasem są takie niebieskie prześwity? Może odbicia? Pod różnymi k...

źródło: klatkaniebieski

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrAndy
MrAndy
06.03.2024, 13:09:39 via Wykop
  • 1
@pyroxar: Myślałem, że chodzi o jakieś konta użytkownika.
  • Odpowiedz
Loco_Tranquilo
Loco_Tranquilo
06.03.2024, 13:45:23 via Wykop
  • 1
@pyroxar: koledze chodzi o ortografię. Napisałeś "pod różnymi kontami", zamiast "kątami". To niebieskie to najpewniej odbicia, zmień roughness w materiale i pamiętaj, że stopień odbicia światła zależy też od kąta pod jakim patrzymy na obiekt
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 06.03.2024, 09:28:15
  • 0
Dlaczego państwowa edukacja nie działa? Jak to wygląda w ujęciu ekonomicznym?

#kapitalizm #libertarianizm #filozofia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
06.03.2024, 09:30:54 via Wykop
  • 4
@pyroxar: Zacznijmy od opisu co to znaczy, że "nie działa" i co to znaczy, że "działa"
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar
Autor
06.03.2024, 21:12:20 via Wykop
  • 0
tylko że młodzi zawsze będą roszczeniowi


@TheOneWhoKnocks: to raczej staruchy są zaszczute przez państwo.
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 04.03.2024, 07:40:28
  • 0
Jest jakieś legitne distro z kde6? Kdeneon mi się wywaliło; jakieś networkcfg/main.py i nie umie odszyfrować dysku.

#linux
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar
Autor
04.03.2024, 21:08:06 via Wykop
  • 0
@glewik: jak mam pobrać Fedora KDE 40?
  • Odpowiedz
glewik
glewik
05.03.2024, 04:02:13 via Wykop
  • 0
@pyroxar: Szukaj Fedora-Server-netinst*.iso - instalator może nie taki piękny ale instalujesz wersje z pulpitem wybranym przez ciebie oraz z pakietami prosto z serwera (najnowsze).
https://dl.fedoraproject.org/pub/fedora/linux/development/40/Server/x86_64/iso/
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 03.03.2024, 08:47:06
  • 1
Czy tworząc teraz aplikację golang/rust/vue to chcąc ją mieć na kubernetes, muszą pisać jakoś specjalnie?

Jakieś biblioteki pod kubernetes? Jakieś cuda z przetwarzania rozproszonego?

Aplikacja będzie na zasadzie mikroserwisow.

#docker #kubernetes #linux #rust #golang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....e
konto usunięte 03.03.2024, 09:11:34 via Wykop
  • 0
@pyroxar: nie musisz. Jak chcesz to możesz założyć że będzie sama bezpośrednio gadała do swoich zasobów i nimi zarządzała (konfigurowała sobie obiekty w k8s) ale to jest Twój wybór. Gratis dostaniesz np. service discovery - wbudowane nazwy w wewnętrznym DNS które pod nazwą serwisu mają konkretny komponent.
  • Odpowiedz
bkowalczyyk
bkowalczyyk
06.03.2024, 21:07:10 via Wykop
  • 0
@pyroxar: jak robisz zwykłą bezstanową appke to generalnie deploy i tyle - jedyne co możesz zrobić (co wpływa na Twój serwis w sensie dodania kodu) to dodać readiness i liveness endpointa - https://kubernetes.io/docs/tasks/configure-pod-container/configure-liveness-readiness-startup-probes/ - dzięki temu k8s moze np wykryć że Twoja appka się wykraszyła i ją zrestartuję automatycznie (w tagach masz golang i rust, ale np w javie jak poleci OOM error to proces wisi ale nie przyjmuję więcej
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 02.03.2024, 22:41:37
  • 3
Jak poznać że ktoś się nie zna na ekonomii? Jedyna zasada jaką zna to „popyt podaż” z tej zasady jako głównej/jedynej bardzo prosto można WYMYŚLIĆ zasadę, że ktoś zyska tylko jak ktoś traci.

——
Jak przekonać kogoś że na rynku każdy tylko zyskuje?

——
pyroxar - Jak poznać że ktoś się nie zna na ekonomii? Jedyna zasada jaką zna to „popy...

źródło: IMG_1469

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plaisant
plaisant
02.03.2024, 23:06:02 via Android
  • 5
@pyroxar Aby poznać, czy ktoś się nie zna na ekonomii, można zapytać go o podstawowe pojęcia i zasady tej nauki, takie jak PKB, inflacja, deflacja, podaż i popyt, koszt alternatywny, efekt substytucyjny, efekt dochodowy, elastyczność cenowa, rynek doskonale konkurencyjny, rynek monopolistyczny, rynek oligopolistyczny, rynek monopolistyczniy konkurencyjny, dobro publiczne, dobro prywatne, dobro wspólne, zasoby ograniczone, potrzeby nieograniczone, równowaga rynkowa, nadwyżka konsumenta, nadwyżka producenta, interwencja państwa, podatek, subsydiowanie, regulacja, deregulacja, efekt zewnętrzny, dobro
  • Odpowiedz
Noval33t
Noval33t
03.03.2024, 00:31:45 via Wykop
  • 1
@plaisant: A i tak na końcu jest prank i jest zrobiony bo w tej jednej rzeczy się nie zagłębił
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 02.03.2024, 10:50:41
  • 0
"Im mniej mniej mamy prywatności, tym więcej bezpieczeństwa". Zgadzacie się? #filozofia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
02.03.2024, 14:07:33 via Wykop
  • 1
@pyroxar: Takie klasyczne pomieszanie przyczynowości z korelacją
  • Odpowiedz
odysjestem
odysjestem
03.03.2024, 06:45:57 via Wykop
  • 0
@pyroxar: Jeśli zakładamy, że jedno wynika z drugiego, to oznacza, że im więcej mamy prywatności, tym więcej mamy bezpieczeństwa. I w drugą stronę im więcej mamy bezpieczeństwa, tym mniej mamy prywatności.
Przeglądając zatem rankingi wolności i bezpieczeństwa krajów, powinniśmy otrzymać z grubsza odwrócone listy, tzn im wyżej kraj na liście bezpieczeństwa, tym niżej na liście prywatności, prawda?
Czy tak jest? Oczywiście, że nie
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 02.03.2024, 10:43:33
  • 0
Mam aplikację, która wykorzystuje bibliotekę Hyper (serwer HTTP w Rust), aby wyświetlać aplikację w środowisku Vue/React. Jeśli chodzi o backend, do autoryzacji (OAuth) również wykorzystujemy tę bibliotekę, prawdopodobnie dojdzie jeszcze inny backend obsługujący inne funkcje.

Jak efektywnie pisać taki program i rozwijać go w czasie rzeczywistym? Czy Docker byłby dobrym rozwiązaniem, czy może coś innego?

Szukam rozwiązania równie wygodnego jak yarn watch dla tych technologii, aby odpowiedni segment odświeżał się automatycznie przy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rtp_diov
rtp_diov
rtp_diov
02.03.2024, 23:02:39 via Wykop
  • 0
aby odpowiedni segment odświeżał się automatycznie przy zmianach w kodzie.


@pyroxar: pushujesz kod do repozytorium -> to wyzwala pipeline (poczytaj o jenkins albo postaw sobie repo na bitbucket) -> pipeline Ci buduje zmieniony kod -> pipeline możesz ustawić aby zdeployował zmieniony "segment" jak to nazwałeś na twoje "środowisko" gdzie te "segmenty" trzymasz. Może to być docker (budujesz wtedy obraz dockerowy po prostu), może to być zwykły serwerek na linuxie, może
  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 29.02.2024, 09:16:42
  • 0
Mam taki zamek, w ogóle się nietrzymający drzwi: jak wymienię śruby to będzie dobrze?

#budujzwykopem #remontujzwykopem #budownictwo
pyroxar - Mam taki zamek, w ogóle się nietrzymający drzwi: jak wymienię śruby to będz...

źródło: IMG_1442

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferek
goferek
29.02.2024, 09:19:24 via Wykop
  • 3
@pyroxar: to klamka
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
29.02.2024, 09:19:32 via Wykop
  • 2
@pyroxar: Te śruby trzymają tylko okucie, zamek masz mocowany od boku skrzydła. Tobie chyba chodzi o to, że klamka się rusza, jeśli kaseta na to pozwala to zmień okucie na takie które jest mocowane przelotowo to będziesz miał spokój, ewentualnie grubsze śruby ale i tak nie ma pewności, że się nie obrusza.

  • Odpowiedz
pyroxar
pyroxar 29.02.2024, 09:14:48
  • 1
„Każdy głupi ma swój rozum” to ciekawe stwierdzenie rozumiem trochę inaczej:

W racjonalnym osadzie sytuacji należy dać autonomię każdemu człowiekowi; nie ma jednej pełnej wykładni, która jeszcze jest jedyna.

Chodzi o to że nie ma jedynej prawdy; prawd jest wiele w różnych sytuacjach (myślę tu o społecznych), dlatego jeden słuszny urząd sanitarny raz ratuje przed zatruciem; raz egzekwując normy biologiczne; likwiduje właściwości lecznicze produktów np herbaty czy mleka.

Jestem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pyroxar
pyroxar
Autor
08.03.2024, 10:55:15 via Wykop
  • 0
. Nie ma mojej i twojej prawdy


@jazgarz: jest. Tak samo jak jest wiele walut. Jeśli jest tylko jedyna danym państwie, to okazuje się, że jest ona zespawana z państwem i tylko przy władzy jest dostęp do zasobów.

Podobnie z wiarą w jedną prawdę, dziwnym trafem okazuje się, że taki monopol jest propaństwowy.
  • Odpowiedz
SeptuagintaLXX
SeptuagintaLXX
16.03.2024, 19:36:24 via Wykop
  • 0
@pyroxar:
Każdy ma swój rozum, ale tylko Prawda Boża jest absolutna. W Biblii jest napisane: "Prawda was wyzwoli" (Ewangelia Jana, rozdział 8, werset 32). To, co uważasz, nie zmienia faktów ustalonych przez Boga.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 30
  • Strona 22 z 30
  • >
  • If anyone has no love for the Lord, Jesus Christ, let him be accursed. Our Lord, come! Amen! ****** Połowę pracy ma za sobą, kto dobrze zaczął, miej [więc] odwagę być mądrym [i] zacznij.
  • https://youtu.be/DxF4v5asYNc?t=105

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.07.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking