Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
olecki

olecki

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13209
  • Znaleziska 4772
  • Mikroblog 8437
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
  • Dodane (55)
  • Komentowane (64)
  • Plusowane (8318)
KukiScotland
KukiScotland
przedwczoraj, 14:04:36
  • 702
#humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek XD - nic mi nie jest . #polityka
KukiScotland - #humorobrazkowy #heheszki poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzuce...

źródło: 1000049527

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
przedwczoraj, 14:12:03 via Wykop
  • 467
@KukiScotland: choroba filipińska, zamykam temat.
  • Odpowiedz
Onde
Onde
przedwczoraj, 14:52:21 via Wykop
  • 460
@KukiScotland: Jet lag nie bierze jeńców.
  • Odpowiedz
wonsz1
wonsz1
przedwczoraj, 08:57:05
  • 619
#heheszki #roksa
wonsz1 - #heheszki #roksa

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derivatives
derivatives
przedwczoraj, 09:16:42 via Wypiek
  • 155
@wonsz1 tyle wygrać
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
przedwczoraj, 10:35:10 via Android
  • 525
@wonsz1: dobrze, że zaznaczone bo nie wiedziałbym co czytac
  • Odpowiedz
PrzegranySlazak26
PrzegranySlazak26
01.06.2026, 13:02:41
  • 222
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cognjac
cognjac
01.06.2026, 13:03:33 via Wykop
  • 666
@PrzegranySlazak26: co to za belzebub?
  • Odpowiedz
Kojot2077
Kojot2077
01.06.2026, 13:03:49 via Wykop
  • 292
@PrzegranySlazak26: liże łechte po chadzie i jęzorem wymiata resztki nasienia
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
31.05.2026, 10:20:37
  • 4121
Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełnym wymiarze

#bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazlewactwa #handelwniedziele #handloweniedziele #gospodarka #polska
programista30k - Plusujesz = jesteś za przywróceniem handlu w każdą niedziele w pełny...

źródło: c60ac9dbccfc2b152ad1f5a5deda1b430f412d978d46beff56347ff303bcdd30

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stallion45
Stallion45
31.05.2026, 10:23:48 via Wykop
  • 1224
@programista30k: nie mogę się doczekać aż w końcu donald tusk dojdzie do władzy i zmieni ten absurdalny przepis.
  • Odpowiedz
GodEmperorWasRight
GodEmperorWasRight
31.05.2026, 11:40:58 via Wykop
  • 155

Komentarz usunięty przez moderatora

NieChadembyc
NieChadembyc
30.05.2026, 20:36:08
  • 30
over, natura tak chciała

#blackpill #natura #tinder #przegryw #przegrywpo30tce #wzrost #manlet
NieChadembyc - over, natura tak chciała

#blackpill #natura #tinder #przegryw #przegr...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieChadembyc
NieChadembyc
Autor
30.05.2026, 20:39:18 via Wykop
  • 19
@Ninja_xtb5: myślę, że nawet morda true adam dużo nie zmieni przy takim manletyzmie, no chyba, że jakaś laska 150 cm wzrostu poleci ale wątpliwe bo po prostu taka osoba wygląda jak dziecko
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
30.05.2026, 20:41:06 via Wykop
  • 29
@NieChadembyc: 158 cm wzrostu u chłopa + brak mordy 10/10 = nigdy się nie zaczęło.
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
30.05.2026, 21:10:59
  • 102
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
30.05.2026, 21:16:11 via Wykop
  • 209
@Caracas:
moll - @Caracas:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
r5678
r5678
30.05.2026, 22:26:24 via Wykop
  • 105
@Caracas: koljeny przykład ile dla kobiet znaczy związek z kimś, więzi, o ile umieją nawiązywać
Nigdy go nie kochała, a on zmarnował siebie na nią.

Na miejscu faceta nawet bym nie poszedł na pogrzeb i ani razu nie odwiedził jej grobu.
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
29.05.2026, 09:10:18
  • 102
Melduję, że w budce, którą dostałam na #wykopaka od @szaman136 (bo lubię LEGO i ptaki ❤️) już wykluły się sikorki i drą ryja strasznie. (。◕‿‿◕。)
#ptaki #natura #sikorka #bogatka
iniacz - Melduję, że w budce, którą dostałam na #wykopaka od @szaman136 (bo lubię LEG...

źródło: 1000047625

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elod_Reip
Elod_Reip
Elod_Reip
29.05.2026, 09:12:23 via Wykop
  • 30
@iniacz: nie wiesza się tak budek, przy gałęziach. Kot czy inny drapieżnik może się tam zaczaić
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
Autor
29.05.2026, 09:41:21 via Wykop
  • 36
@Elod_Reip: dzięki za komentarz, zmienię po sezonie lęgowym.
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
29.05.2026, 14:19:41
  • 171
XDdd

#p0lka #blackpill #przegryw #heheszki #redpill
KRZYSZTOFDZONGUN - XDdd 

#p0lka #blackpill #przegryw #heheszki #redpill

źródło: 1000099882

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
29.05.2026, 14:27:23 via Wykop
  • 122
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: na 50 wygląda i to jeszcze z tym makijażem bez pewnie 60. Spermiarze im ego wywalili
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7
29.05.2026, 15:04:20 via Wykop
  • 133
@ssas78487: Też mnie to zastanawia dlaczego babki zostawiają sobie te brodawki i włókniaki na twarzy? Przecież to jedna 20 minutowa wizyta u lekarza i po problemie. W ogóle częściej widzę kobiety z tymi wielkimi włókniakami na ryju, facetów może 2 widziałem z czymś takim.
  • Odpowiedz
Vamyss
Vamyss
Vamyss
29.05.2026, 08:15:13
  • 86
Pracuję jako #ratownikmedyczny

Zostałem w dniu wczorajszym oddelegowany w rejon Gliwic z okazji na obchodzone tam Juwenalia. Muszę Wam powiedzieć że to co się tam działo, można porównać do Majdanu na Ukrainie. Wiele razy jeździło się na wizyty na mecze, stadion etc, ale pierwszy raz się spotkałym z tym aby rzucali butelkami w karetki i wozy strażackie.

Strażak został ranny butelką w głowę, te pokolenie jest stracone...

#
Vamyss - Pracuję jako #ratownikmedyczny

Zostałem w dniu wczorajszym oddelegowany w r...

źródło: asdfasdf

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tedeward
Tedeward
29.05.2026, 09:34:13 via Wykop
  • 248
@Basiura89: tam miał wystąpić malik montana, więc mogę się tylko domyślać, ale podejrzewam że większość publiki to nie byli studenci polibudy
  • Odpowiedz
Gomorakazowa
Gomorakazowa
29.05.2026, 09:43:53 via Android
  • 223
@Vamyss: malik montana? to było przecież do przewidzenia, że tam się zjedzie patologia i margines z całej metropolii xD

Zawsze unikałem imprez plenerowych gdzie był rap i disco-polo. Nie zabraniam nikomu słuchać co mu się podoba, ale faktem jest, że takie koncerty w dużej mierze gromadzą problematyczny element tkanki społecznej.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
29.05.2026, 14:44:56
  • 583
Mireczki to już dziś! Jestem w #amsterdam i zaraz wsiadam do samolotu który leci prosto do #bangkok

#sernikpodrozuje - obserwuj żeby być na bieżąco z moją wyprawą do Azji!

#podroze #tajlandia #azja
lubie-sernik - Mireczki to już dziś! Jestem w #amsterdam i zaraz wsiadam do samolotu ...

źródło: 1000056240

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
29.05.2026, 14:47:05 via Android
  • 128
@lubie-sernik lubrykant nasmarowany? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Zeswirowany_Michal
Zeswirowany_Michal
29.05.2026, 15:33:40 via iOS
  • 642
Zeswirowany_Michal

źródło: IMG_2150

Pobierz
  • Odpowiedz
GenetycznyDominatornik
GenetycznyDominatornik
28.05.2026, 07:59:35
  • 540
GenetycznyDominatornik

źródło: image_picker_099F735C-5445-414E-8901-56097EE1A448-4996-000000CBBAAA4D38

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
28.05.2026, 08:02:06 via Wykop
  • 721
@GenetycznyDominatornik: Bo chodzi o wagę jaką zgodnie z BHP mogą przenosić pracownicy lotniska, a nie o ładowność samolotu ;)
  • Odpowiedz
kacappylon
kacappylon
28.05.2026, 08:09:59 via Wykop
  • 422
@GenetycznyDominatornik: przy bagażu chodzi głównie o to żebyś zapłacił haracz, po za tym jak się jest odpowiednio dużych rozmiarów to trzeba kupić dwa bilety xD
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
22.05.2026, 10:42:54
  • 3891
Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego domem i był tam ze swoim synem?

Wciąż jeszcze nie ma aktu oskarżenia (wg informacji z maja tego roku). Tej sprawy chyba też trzeba pilnować i co jakiś czas nagłaśniać

#afera #prawo #wiadomosci #polska
ciagleloginzajety - Pamiętacie bogacza, który zabił na polowaniu mężczyznę pod jego d...

źródło: 1000034437

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
22.05.2026, 11:28:49 via Wykop
  • 946
@ciagleloginzajety: miło, że przypominasz
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
22.05.2026, 11:38:30 via Wykop
  • 517
@ciagleloginzajety: @kawior2007 @thorogoth @Karpatnik @tomwick55 Będzie to jeden z bardziej emocjonalnych procesów od lat. Tam chyba też nie ma chęci mediacji-ugody i to nie wróży dobrze dla kawalera co syna na polowanie zabrał, tak kpiąc z tego dziedzica pruskiego czy jak mu tam przed nazwiskiem czy magister inżynier czy doktor nauk chemicznych, bo ja czuję, że typ był lekkomyślny, rozkojarzony, może też %, zależy czy krew
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.05.2026, 13:35:44
  • 1029
#krakow
Lardor - #krakow

źródło: 1000092657

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
21.05.2026, 14:15:41 via Android
  • 461
@Lardor: powodzenia życzę. Staracie się. Takie historie później pomagają też w innych miejscach w Polsce, bo ludzie wierzą że można. Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
21.05.2026, 15:24:04 via Wykop
  • 225
@Lardor: Kicia Kocia jest z Gdańska, jak zwykle najwięcej do powiedzenia w sprawie Krakowa mają ci, co w nim nie mieszkają...
  • Odpowiedz
Wellmen
Wellmen
Wellmen
21.05.2026, 08:00:21
  • 947
#heheszki
#p0lka #polityka
Wellmen - #heheszki
#p0lka #polityka

źródło: lewucha

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PuchaczLesny
PuchaczLesny
21.05.2026, 08:09:36 via Wykop
  • 130
@polski_polak_z_polski: neuropki
  • Odpowiedz
Ch4d
Ch4d
Ch4d
21.05.2026, 08:13:55 via Wykop
  • 491
@Wellmen: Chyba tylko bardziej z-----i od niej są ludzie w tym wykopki usprawiedliwiający ją "a zobaczcie ile inni najeździli" lub "przecież ma filie biura w innych miastach" etc. Serio to już jakiś nowy poziom upadku intelektualnego.
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
18.05.2026, 05:35:02
  • 423
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666
18.05.2026, 05:59:23 via Wykop
  • 378
@InnyWymiar90: na końcu powinno pójść kolano na szyję, bo tak każe obyczaj
  • Odpowiedz
Hasselblad
Hasselblad
18.05.2026, 06:38:36 via Wykop
  • 77

Komentarz usunięty przez moderatora

Atypical
Atypical
Atypical
18.05.2026, 06:41:21
  • 176
Psiecko na pełnej. @WielkiNos pewnie byłby dumny
( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jeśli oddała dziecko do opieki a psa wieze właśnie do przedszkola? xD

#psy #zwierzaczki #zwierzeta #dzieci #heheszki #logikarozowychpaskow
Atypical - Psiecko na pełnej. @WielkiNos pewnie byłby dumny
 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co jeśli ...

źródło: 1000026480

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
18.05.2026, 06:42:12 via Wykop
  • 469
@Atypical: 20 lat temu takich ludzi by do wariatkowa zamknęli, a dzisiaj "brawo - silna, niezależna psiatka"
  • Odpowiedz
DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
18.05.2026, 06:59:00 via Wypiek
  • 336
@Atypical ej właśnie sobie uświadomiłem że Wielki Nos zaprzestał aktywności
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
18.05.2026, 05:41:34
  • 713
#2137
Trzesidzida - #2137

źródło: temp_file48696059183642968

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
18.05.2026, 05:48:38 via Wykop
  • 88
@Trzesidzida: byłem w Starym Sączu, ale takiego wynalazku się nie dorobiłem
  • Odpowiedz
Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
18.05.2026, 06:14:54 via Wykop
  • 495
@Trzesidzida:
Koleszkaleszka - @Trzesidzida:

źródło: images (9)

Pobierz
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
17.05.2026, 08:19:10
  • 651
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #takaprawda

źródło: 1000003885

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
17.05.2026, 08:22:20 via Wykop
  • 447
@Arbuzlele: czyli 99.9% dokumentów stworzonych w budżetówce xD
  • Odpowiedz
wladca_morii
wladca_morii
17.05.2026, 09:33:46 via Wykop
  • 260
@Jonasz-Kiszke-Mikke: Mam wrażenie, że większość urzędników nie wie co to jest np. twarda spacja lub podział strony xD
Nie wiem jak można pracować od 20 lat z edytorem tekstu i nie znać jego podstawowych funkcji.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 416
  • Strona 1 z 416
  • >
  • jeżeli mówisz do boga jest to modlitwa, jeżeli bóg mówi do ciebie jest to schizofrenia paranoidalna.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.09.2015

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia