Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
object
object
Profil firmowy

object

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9360
  • Znaleziska 286
  • Mikroblog 9074
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21
  • Dodane (132)
  • Komentowane (1418)
  • Plusowane (7524)
typ_tego_typu
typ_tego_typu
31.05.2026, 16:31:27
  • 782
WYPUŚCIĆ POCISK ZIEMIA-KASYNO-POWIETRZE #mecz
typtegotypu - WYPUŚCIĆ POCISK ZIEMIA-KASYNO-POWIETRZE #MECZ

źródło: 1000015895

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
31.05.2026, 16:33:03 via Android
  • 182
@typ_tego_typu: wątroba kasyno cipobaxx
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
31.05.2026, 20:54:44 via Wykop
  • 47
ZIEMIA-KASYNO-POWIETRZE


@typ_tego_typu: xDD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
17.05.2026, 13:45:14
  • 1399
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000027780

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
17.05.2026, 13:47:04 via Wykop
  • 47
@splinter96: pieniążki
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
17.05.2026, 15:38:49 via Wykop
  • 676
@splinter96: a to akurat zabawne
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
16.05.2026, 11:56:48
  • 387
#humorobrazkowy #plaza #historia #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #plaza #historia #heheszki

źródło: 1000017210

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeahido
Yeahido
16.05.2026, 11:58:35 via Wykop
  • 129
@ZarodziecMalaryczny997: Ta plaża to chyba w Normandii jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Famine
Famine
16.05.2026, 12:44:15 via Android
  • 135
@ZarodziecMalaryczny997
Famine - @ZarodziecMalaryczny997

źródło: temp_file412827627431866113

Pobierz
  • Odpowiedz
repiv
repiv
30.04.2026, 21:01:27
  • 85
ale żeby dorosły chłop nie mógł sobie piwa kupić po 22. P------y naród
Miało być kulturalne piwko przy grillu, no ale będzie walenie czystej, bo tylko to mam w barku. Gratuluję walki z alkoholizmem.
#kielce #zalesie #majowka
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teraz_z_kontem
teraz_z_kontem
30.04.2026, 21:05:14 via Wypiek
  • 653
@repiv dorosły chłop to by potrafił takie coś ogarnąć
  • Odpowiedz
Nacr00xx
Nacr00xx
Nacr00xx
30.04.2026, 21:05:34 via Wykop
  • 189
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: ja proponuje też zakaz cukru po 22. bo wiele chorób wynika z tego i ja musze płacić podatki na leczenie takich osób
  • Odpowiedz
Sarza01
Sarza01
27.04.2026, 12:54:34
  • 469
News z ostatniej chwili: Rafał zaorski zgolił głowę i przekazał wszystkie swoje długi na fundację cancer fighters.
#gielda
Sarza01 - News z ostatniej chwili: Rafał zaorski zgolił głowę i przekazał wszystkie s...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-27 145313

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
27.04.2026, 13:03:17 via iOS
  • 60
@Sarza01: każda pomoc się liczy
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
27.04.2026, 15:35:46 via Wykop
  • 110
@Sarza01: podsumowując, chore dzieci muszą dołożyć jakieś 20 złotych żeby fundacja wyszła na 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
innych
innych
25.04.2026, 21:38:53
  • 1890
ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawołam jak się okaże z tego afera za jakiś czas

#latwogang
innych - ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawoła...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 233633

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....n
M.....n
konto usunięte 25.04.2026, 21:39:12 via Wykop
  • 753
@innych: też czuje gdzieś aferę w powietrzu ale wołaj
  • Odpowiedz
kutasoglu
kutasoglu
kutasoglu
25.04.2026, 22:15:52 via Wykop
  • 596
@innych: mnie nie musisz wołać, bo wkrótce będzie o tym wiadomo z każdego zasranego medium xD

Oczywiście zapewne nie ucieknie z całymi 100 milionami. Ot tak "uczciwie" weźmie sobie z 70, z 20 na promocję kolejnych wydarzeń, bo czemu nie kuć póki gorące i z 10 żeby nie było i aby było się czym chwalić.

Niby wygląd nie świadczy, a jednak świadczy. Botoksowe i cwaniackie ryje mówią tyle samo co
  • Odpowiedz
Famine
Famine
25.04.2026, 10:12:59
  • 1679
Ten stream stał się mechanizmem dla znanych osób do zrobienia sobie PRu, przyjdzie taki friz się polansowac a potem będzie dumny się chwalił że o*ierdala państwo na podatki przez fundację rodzinne, gdzie te pieniądze realnie pomogłyby budżetowi państwa XDDDDD

#latwogang #antykapitalizm #cancerfighters #bekazlibka #polska
Famine - Ten stream stał się mechanizmem dla znanych osób do zrobienia sobie PRu, prz...

źródło: temp_file4994576259755226974

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
25.04.2026, 10:16:13 via Wykop
  • 1145
@Famine: no ta xd zajeb 4mln z budżetu oddaj 200 koła i p0laki robaki jeszcze ci klaszczą dupami xdd
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
25.04.2026, 10:18:23 via Android
  • 386
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
09.04.2026, 08:25:35
  • 3029
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magda_em
magda_em
09.04.2026, 08:27:46 via Wykop
  • 948
@Gupiutki: wyrazy współczucia
  • Odpowiedz
WillyJamess
WillyJamess
09.04.2026, 08:27:57 via Wykop
  • 758
@Gupiutki: Trzymaj się, miras.
  • Odpowiedz
sometimes_yolo
sometimes_yolo
sometimes_yolo
07.04.2026, 15:55:59
  • 358
Zdecydowaliśmy się przedłużyć ten termin, ten wielki, piękny termin. Irański rząd przyszedł do nas w ostatniej chwili, ze łzami w oczach, błagając nas o układ. Będziemy mieli ten układ do przyszłego… yyy czwartku… albo zostaną zamienieni w szkło. Kiedy podgrzewasz piasek, robi się z niego szkło, wielu ludzi o tym nie wie. Nazywają to… szklanym piaskiem. Wiecie, ten nowy przywódca Iranu też nazwał mnie przystojnym. Powiedziałem: "powinieneś był mnie zobaczyć, jak byłem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_user_321
wypok_user_321
wypok_user_321
07.04.2026, 15:59:06 via iOS
  • 189
@sometimes_yolo: ta ciekawostka o szkle totalnie jak z wypowiedzi Trumpa
  • Odpowiedz
janpaweltracz
janpaweltracz
janpaweltracz
07.04.2026, 17:50:02 via Android
  • 11
@sometimes_yolo czytane głosem lektora z Chłopaków z Baraków xD
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
07.04.2026, 19:34:25
  • 1858
Historyczna lista obecności na koniec świata

#wojna #iran
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nutrition
Nutrition
07.04.2026, 19:38:55 via Wykop
  • 170
@moj_wykopowy_login: Czas skończyć tą symulacje
  • Odpowiedz
greenlud
greenlud
07.04.2026, 20:08:33 via Android
  • 354
@moj_wykopowy_login: ile to już końców świata przeżyłem. Ten może nie okazać się ostatnim xD Jutro pomarańczowy cesarz powie, że jednak się nie zgadza na zagładę i daje im jeszcze 48 godzin. Albo i nie xD
  • Odpowiedz
ordynarny_cham
ordynarny_cham
12.03.2026, 20:08:56
  • 267
Szpital psychiatryczny xD

#bekazpisu
ordynarny_cham - Szpital psychiatryczny xD 

#bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scybulko
Scybulko
12.03.2026, 20:13:44 via Wykop
  • 84
@ordynarny_cham: to są świry. Ciężko mi to jakoś w słowa ubrać.
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
12.03.2026, 20:15:21 via Wypiek
  • 11
@ordynarny_cham

cały swiat: za wszystkim stoją żymianie
Polacy:
iErdo - @ordynarny_cham

cały swiat: za wszystkim stoją żymianie
Polacy:

źródło: 18528

Pobierz
  • Odpowiedz
szaryAlibaba
szaryAlibaba
12.03.2026, 22:14:03
  • 342
Kiedy rzucisz żartem głupi pomysł na daily, a PM decyduje żeby go implementować na serio
#gielda #programista15k
szaryAlibaba - Kiedy rzucisz żartem głupi pomysł na daily, a PM decyduje żeby go impl...

źródło: IMG_0400

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JamesJoyce
JamesJoyce
12.03.2026, 22:25:03 via iOS
  • 8
Cześć toola miala być w scali a nikt nie znał na tyle dobrze scali. Powiedziałem w żarcie że napiszę w pythonie i nam Claude przepisze. A później że żartujcie i weźcie z ławki kogoś. I pierwszą opcję wpisał w backlog. Efekt? Ziomek z ławki i tak to pisał.
  • Odpowiedz
leinad77
leinad77
13.03.2026, 09:11:19 via Wykop
  • 16
@JamesJoyce: Cześć, proszę o tłumaczenie :)
  • Odpowiedz
Urynowyurynator
Urynowyurynator
Urynowyurynator
26.02.2026, 11:26:05
  • 1216
#lekarz100k, #lekarz
Urynowyurynator - #lekarz100k, #lekarz

źródło: 17721051434932056693509619571091

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urynowyurynator
Urynowyurynator
Urynowyurynator
Autor
26.02.2026, 11:39:11 via Wykop
  • 149
@PaczeIokinka: czasem kutasem
  • Odpowiedz
jkrsmkr
jkrsmkr
jkrsmkr
26.02.2026, 12:36:16 via Wykop
  • 105
@Urynowyurynator: Pawulonik raz!
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.02.2026, 05:56:30
  • 1929
Ależ trzeba być bezczelną łajzą żeby tak odpisać pacjentowi publicznie na znanym lekarzu xD
Gdyby kurczowo trzymać się rozkładu pracy niektórych lekarzy z tego portalu umawiających wizyty co kilka minut, to pacjenci ledwo co zdążyliby zdjąć kurtkę, usiąść na krześle i już musieliby zbierać się do wyjścia
#lekarz100k #konowalposting #lekarz #znanylekarz
Lolenson1888 - Ależ trzeba być bezczelną łajzą żeby tak odpisać pacjentowi publicznie...

źródło: 4D649C08-D284-4757-B705-8ADF2641EFCB

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nilfheimsan
nilfheimsan
25.02.2026, 07:15:32 via Wykop
  • 1299
dziwne ze ludzie się zgadzają na takie krótkie wizyty


@Ksiega_dusz: a co zrobisz? wezwiesz policje? czy nie pojdziesz w ogole do lekarza?
jak na rynku nie ma konkurencji bo grupa zawodowa pilnuje zeby ich bylo zawsze za malo
  • Odpowiedz
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch
25.02.2026, 07:32:39 via Wykop
  • 484
@Lolenson1888: No to jest Lekarz! Nie rozumiesz LEKARZ! On studiował cienszko i jest mondry i ironiczny, każdy LEKARZYK MA SWÓJ CMENTARZYK nie słyszałeś?. Jemu można być ironicznym bo inaczej nie potrafi odreagować widoku śmierci, on jest LEKARZEM! Znieczulony na ludzkie cierpienie, śmierć mu nie straszna, on wie, że jesteśmy tylko nic nie wartą kupą mięsa i gówna, ale nie on. Bo on jest LEKARZEM! Nie ma wad, jest najlepszy i
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
16.02.2026, 09:24:22
  • 743
#memy
HardWax - #memy

źródło: 631445405_1447048416806158_6122190542208464518_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
16.02.2026, 10:38:54 via Wypiek
  • 24
@HardWax ciekawe jakie imię mu nadali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
16.02.2026, 10:43:17 via Wykop
  • 278
@DEMONzSZAFY: Kitler ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
05.02.2026, 11:57:55
  • 213
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czosnkov
Czosnkov
05.02.2026, 12:03:07 via Wykop
  • 147
@nocticadius: Brutalny rozrabiakapill
  • Odpowiedz
elbanos
elbanos
05.02.2026, 12:29:08 via Wykop
  • 65
@nocticadius: gaslighting xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
05.02.2026, 09:56:42
  • 872
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UberWygryw
UberWygryw
05.02.2026, 10:29:16 via Wykop
  • 154
@robertkk:

Dosłownie wybrali małpę na prezydenta xD


Prawactwo.

Ale wyglada ze wsioki się wreszcie zorientowaly.
UberWygryw - @robertkk: 
 Dosłownie wybrali małpę na prezydenta xD

Prawactwo.

Ale w...

źródło: IMG_4333

Pobierz
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
05.02.2026, 11:12:35 via Android
  • 134
@UberWygryw: jak to mówi przysłowie?

Prędzej chudy zdechnie, niż gruby schudnie.

Patologia MAGA w USA chyba na ostrej diecie.
  • Odpowiedz
Variv
Variv
26.01.2026, 09:33:13
  • 1366
#usa #polska

Przeraża mnie jak dużo ludzi, w tym w Polsce nie widzi niczego złego w tym, że funkcjonariusz państwowy strzela do klęczącego obywatela. I to jeszcze strzela mu w plecy kiedy ten jest trzymamy i otoczony przez innych agentów.
Mój umysł nie może zrozumieć logiki, która prowadziłaby do stwierdzenia, że to jest poprawne zachowania państwa wobec obywatela.
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kidi1
kidi1
26.01.2026, 09:37:47 via Wykop
  • 213
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
26.01.2026, 09:39:24 via Wykop
  • 781
@Variv: Zamordystom z Konfederacji imponują rządy silnej ręki, gdzie przywódca jak Putin czy Trump jest bogiem, gdzie policja ma pałować i strzelać do każdego niewygodnego człowieka, gdzie zamiast demokracji, głosowania i przejżystego systemu jest układ gdzie nagina się prawo żeby wyszło że ich stona ma zawsze rację, a każdego przeciwnika politycznego można legalnie zdeptać i opluć
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
22.01.2026, 17:47:00
  • 444
Czy też zauważyliście, że na daily standupie programiści są traktowani jak podejrzani na przesłuchaniu, a reszta zespołu jak goście honorowi?
Designerka: "Pracuję nad mockupami"

Ok, super!

Analityk Biznesowy: "Rozmawiam z biznesem"

Świetnie,
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bzyku95
bzyku95
22.01.2026, 19:21:55 via Wykop
  • 248
@BlackpillMonster: tak sobie wychowałeś managera to tak masz, tak jak z babą

Od początku wyznaczasz granice i jesteś asertywny to potem nie ma problemu
  • Odpowiedz
ostatni_wolny_login
ostatni_wolny_login
ostatni_wolny_login
22.01.2026, 20:49:26 via Wykop
  • 351
@BlackpillMonster: lecieliście w uja na dwa etaty w 8h, wszędzie się chwaliliscie jacy to jesteście nie zastąpieni i nic nie robicie, home office i rzetelna praca po max 5-6h, bo trzeba iść do sklepu i obiad zrobić, a teraz narzekanie i zdziwienie, że was kontrolują i sprawdzaja xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 377
  • Strona 1 z 377
  • >
  • piwnica

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.12.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.07.2019

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking