Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nzero

nzero

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8228
  • Znaleziska 596
  • Mikroblog 7632
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 66
Dirk22
Dirk22
18 godz. i 34 min temu
  • 1
w niedziele biegne swój pierwszy w życiu #polmaraton a pogoda interii pokazuje mi, że ma być 41 stopni ( ͡º ͜ʖ͡º) macie jakieś porady jak to przeżyć? #bieganie

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 14 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 1
@Dirk22: nie biegnij, serio
  • Odpowiedz
kalafior99215
kalafior99215
kalafior99215
22.06.2026, 11:53:14
  • 14
44 246,39 - 2,01 - 5,07 = 44 239,31

Sobotni parkrun. Upał w końcu dal się we znaki, do tego doszło tylko 4,5 godziny snu. Tętno oszalało... pierwotny plan na dobicie się interwalami w kolejnych 5 km został szybko zweryfikowany. W komentarzu screen z tętnem z drugiego biegu.

Lało sie z człowieka jak ze świni jeszcze 2 godziny później.

#
kalafior99215 - 44 246,39 - 2,01 - 5,07 = 44 239,31

Sobotni parkrun. Upał w końcu da...

źródło: 1000020726

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 22.06.2026, 19:11:15 via Wykop
  • 0
@randall: Ah yes Radom, u mnie wywaliło tętno o 15pkt więcej niż normalnie dla tego tempa. Podobno ponad 50 osób trafiło do szpitala podczas tego biegu.
  • Odpowiedz
nzero
nzero 22.06.2026, 06:31:46
  • 1
Co to za g---o?
nzero - Co to za g---o?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niac
niac
13.06.2026, 19:18:56
  • 9
Brakuje tych strumieni nawet z star citizena wieczorem :-( #wonziu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 14.06.2026, 20:25:31 via Wykop
  • 0
@niac: nie brakuje, dajcie mu już spokojnie odejść na emeryturę
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
11.06.2026, 08:49:26
  • 356
'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykonanie napraw' (ʘ‿ʘ)

(na zdjęciu 'pęknięcie' w ścianie przez które widac kuchnie)

#budujzwykopem #nieruchomosci #warszawa #remontujzwykopem #mieszkanie #patodeweloperka
ATAT-2 - 'Po kontroli Nadzoru budowlanego spółdzielnia otrzymała 12 miesięcy na wykon...

źródło: image

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 11.06.2026, 12:49:53 via Wykop
  • 3
@ATAT-2: ciekawe jaka przyczyna ale w pobliżu przebiega tunel POW
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
08.06.2026, 04:17:05
  • 61
2 litry wody dziennie
Koniec z ekranami telefonu, monitorów, telewizora od 21:00
Kładzenie się spać między 21:30 a 22:30
Pobudka 5:30
Zero słodyczy
Planowanie dnia następnego
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 08.06.2026, 08:15:55 via Wykop
  • 1
@Qurvinox: więcej musisz narzucić sobie postanowień na raz, w żadnym wypadku nie stosuj metody małych kroków, stuprocentowa gwarancja powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nzero
nzero 16.05.2026, 23:29:34
  • 5
#eurowizja
nzero - #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
tibijczyk_z_edron
14.05.2026, 21:07:07
  • 4
#eurowizja wrzucam ściągę do dzisiejszych wyników
P.S
Zawsze jeden typ nie wchodzi :)
tibijczykzedron - #eurowizja wrzucam ściągę do dzisiejszych wyników
P.S
Zawsze jeden ...

źródło: Screenshot_2026-05-14-23-06-07-54_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 14.05.2026, 21:20:10 via Wykop
  • 1
@tibijczyk_z_edron: 10/10
  • Odpowiedz
nzero
nzero 14.05.2026, 20:51:47
  • 4
#eurowizja ten rok to bieda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
Stachanowiec_yt
13.03.2026, 09:51:43
  • 2
Witam Wykopków. Mam nietypową sprawę. Ktoś tu kiedyś wrzucał skróty głosowe w wykonaniu Korsira (nie pamiętam czy to były skróty filmów Kuby czy Janka), takie streszczenia filmików. Mimo, że szukałem, a wykopowa wyszukiwarka nie jest perfekcyjna, to nie mogłem znaleźć linków do tych streszczeń. Chodzi mi o stronę lub aplikację, która je wykonuje, bo moim skromnym zdaniem laika zrobiła to w miarę dobrze. Potrzebuję biznesowo. Z góry dziękuję, jeśli autor tych streszczeń
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 13.03.2026, 11:54:24 via Wykop
  • 1
@Stachanowiec_yt: https://soundcloud.com/typowypolaczek
  • Odpowiedz
nzero
nzero 26.02.2026, 08:09:29
  • 11
Jeff [*] ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bieganie
nzero - Jeff [*] ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bieganie

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc
26.02.2026, 14:18:22 via Wykop
  • 2
@scorp02: b a z a, to jest sens wszystkiego, nie tylko półmaratonu. Widocznie masz za wysokie HR na tempo którym biegasz, więc musisz poprawić wydolność
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
26.02.2026, 14:30:01 via Wypiek
  • 2
@murdoc Nie pytam o sens bazy, bo go bardzo dobrze znam. Poddaję w wątpliwość twoją tezę, że long run 30km pod półmaraton ma sens. Moim zdaniem w ogóle nie ma jeżeli umieścimy tutaj kontekst biegu, pod który trenujesz. 30km to bardzo mocny bodziec, trening trwa o wiele dłużej niż będziesz biegł na zawodach w półmaratonie. Płacisz koniecznością zastosowania większej regeneracji niż w przypadku zastosowania podobnego bodźca o mniejszym wysiłku. Przy treningu
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
02.02.2026, 17:56:02
  • 21
65 076,16 - 21,37 = 65 054,79

To już drugi papaton w tym miesiącu, tym razem jednak w formie spokojnego wybieganka. Temperatura idealna, po 20 minutach biegło się elegancko.

FAJNIE. 😎

#
scorp02 - 65 076,16 - 21,37 = 65 054,79

To już drugi papaton w tym miesiącu, tym raz...

źródło: 1000024992

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 02.02.2026, 18:41:27 via Wykop
  • 1
@scorp02: kefir i ryba z puszki? (ꖘ⏏ꖘ) chcesz spowodować zagrożenie biologiczne?
  • Odpowiedz
dididoox
dididoox
dididoox
20.01.2026, 07:36:00
  • 4
Absurdalne, żeby w Polsce zorza świeciła w zenicie, a nawet na południowej części nieba. Dla mnie lepsza niż maj '24 #zorza #zorzapolarna
dididoox - Absurdalne, żeby w Polsce zorza świeciła w zenicie, a nawet na południowej...

źródło: 1000053751

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 20.01.2026, 07:40:21 via Wykop
  • 0
@dididoox: ta z maja też świeciła w zenicie więc nie takie absurdalne
  • Odpowiedz
Raul777
Raul777
16.01.2026, 09:09:44
  • 1
Hej. Załóżmy że robicie long runa około 5 km i trwa on około 30min. Ile samochodów wsparcia ze sprzętem i żelami jedzie za wami podczas takiego treningu?

#bieganie #pdk
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 16.01.2026, 13:00:32 via Wykop
  • 0
@Raul777 5km ultra maraton w 30min? zwolnij kolego bo sobie krzywdę zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MentalnyBambus
MentalnyBambus
MentalnyBambus
15.01.2026, 13:27:21
  • 83
#sebcel Czekam z bambusem w dłoni....
MentalnyBambus - #sebcel Czekam z bambusem w dłoni....

źródło: 43b88bda15b24e6e9af49d1aa0439c12

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 15.01.2026, 17:44:18 via Wykop
  • 4
@MentalnyBambus: runner, tak? a więc kolejny rok 2026 pod znakiem maratonu w Atenach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TrenEnan
TrenEnan
12.01.2026, 13:22:41
  • 2
#bieganie ile potrzebuje pianka buta, by zregenerować się pomiędzy aktywnościami? Mam novablast 5, 195cm/102kg czy 24h są ok, czy jednak celować w 48.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 12.01.2026, 14:48:11 via Wykop
  • 2
@TrenEnan: a dobrze
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
05.01.2026, 13:05:58
  • 21
Słodko wygląda ten kibel ze srajtaśmą pod łóżkiem xD

#yanek
zdrajczyciel - Słodko wygląda ten kibel ze srajtaśmą pod łóżkiem xD

#yanek

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-5 o 14.05.36

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 05.01.2026, 15:34:06 via Wykop
  • 7
@zdrajczyciel: ale to wooonia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skrogg
skrogg
29.12.2025, 01:12:55
  • 170
skrogg

źródło: 603898284_1279344727559495_1521537405963701519_n

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nzero
nzero 29.12.2025, 07:12:53 via Wykop
  • 0
@skrogg: "do góry" zamiast "na górze" i "patrzałem" zamiast "patrzyłem"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Adrian

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.04.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.09.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking