Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nabroleon

nabroleon

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1278
  • Znaleziska 679
  • Mikroblog 599
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 20

1490

Poszukiwany ten pojazd. Za wskazanie właściciela przewidziana nagroda

Poszukiwany ten pojazd. Za wskazanie właściciela przewidziana nagroda

Banda matołów tym razem w buggy zdewastowała parę hektarów rzepaku w Wieprzu ! Pojazdy były trzy. Właściciel niestety nie był w stanie dogonić ich samochodem osobowym.

adriansi
z
facebook.com
dodany: 7 godz. i 3 min temu
  • 117
  • #
    wykopefekt
  • #
    buggy
  • #
    offroad
nabroleon
nabroleon 5 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 21
Polaris RZR duzo tego nie ma wiec powinien latwo to namierzyc + rozni sie od orginalu bo ma troche szpej wiec jeszcze to bardziej zaweza pole poszukiwan.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nabroleon
nabroleon 30 min temu via Wykop
  • 1
@SuperEwan: Mnie sie nie pytaj... powiedzialem co wiem... bo sam takiego mam.... :) Jesli wyrządzili znaczne szkody -to nalezy im sie publiczny wpierdziel- jedyne co moge obstawiac- ze za kierownica niekoniczenie siedzial jakis mlody bannan - a jak siedzial to zapewne nowobogacki.

1978

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:13:56
  • 200
  • #
    maklowicz
  • #
    kulinaria
  • #
    gotowanie
  • #
    ciekawostki
nabroleon
nabroleon 19.06.2026, 08:20:35 via Wykop
  • 16
https://youtu.be/sgiIyMeDiLg?si=kH-zbPZ1IToO5rYd
nabroleon - https://youtu.be/sgiIyMeDiLg?si=kH-zbPZ1IToO5rYd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

luke-dolla7
luke-dolla7
18.06.2026, 15:13:35
  • 978
Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
luke-dolla7 - Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką:
https:...

źródło: 1000030131

Pobierz
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabroleon
nabroleon 19.06.2026, 07:54:57 via Wykop
  • 0
@luke-dolla7: Jak Szukasz Artka to zapraszam :) Mam na zbyciu bo musze wymienic na wiekszy - bo rodzina za chwile bedzie wieksza...
  • Odpowiedz

47

Szokująca dyrektywa rządu USA! Anthropic z dnia na dzień wyłącza Fable 5

Szokująca dyrektywa rządu USA! Anthropic z dnia na dzień wyłącza Fable 5

Zaledwie kilka dni po wielkiej premierze najpotężniejsze modele sztucznej inteligencji od firmy Anthropic dosłownie wyparowały z sieci. Nagła dyrektywa rządu Stanów Zjednoczonych wymusiła ich globalną blokadę, a wszystko w imię bezpieczeństwa narodowego. Twórcy mówią o potężnym nieporozumieniu, a sp

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 13.06.2026, 04:19:59
  • 8
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    usa
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    programowanie
nabroleon
nabroleon 13.06.2026, 12:18:30 via Wykop
  • -8
Jak to sie mówi gdzie się ryjesz jak dzik w szyszki... Nie ma wyprzedzania na ciągłej linii... jedziemy równo i równiuteńko -- bo róg jednorożca odpadnie... i się skończy pompowanie banieczki... Odnosze wrażenie, że USA kazało wrócić do szeregu Anthropicowi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

496

Czeskie śledztwo obnaża sieć oszustów z Polski

Czeskie śledztwo obnaża sieć oszustów z Polski

Śledztwo czeskich dziennikarzy badających międzynarodową sieć naciągaczy prowadzi do polskiej firmy. Mimo interwencji urzędów i prób zastraszania ze strony spółki, oszustwo nadal działa na skalę międzynarodową.

AmberLord
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 18:44:44
  • 47
  • #
    czechy
  • #
    polska
  • #
    scam
  • #
    oszustwo
nabroleon
nabroleon 08.06.2026, 11:19:25 via Wykop
  • -3
Kurczae zazdro ze pepik tak ladnie mowi po angielsku... nice....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

546

Mapa cen paliw w Polsce projekt społecznościowy dla kierowców (8000+ stacji)

Mapa cen paliw w Polsce projekt społecznościowy dla kierowców (8000+ stacji)

Cześć Mirki,jako poirytowany kierowca brakiem podawania jawnego cen na stacjach paliw (szczególnie w porównaniu do zachodu Europy gdzie ceny są podawane w Google Maps) stworzyłem mapę stacji paliw i ładowarek EV wraz z cenami https://paliwomapa.pl/ Ceny są podawane przez społeczność i trafiają na

PanStworzyciel1996
z
wykop.pl
dodany: 10.04.2026, 16:55:32
  • 150
  • #
    paliwo
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    ekonomia
  • #
    orlen
  • #
    gospodarka
nabroleon
nabroleon 11.04.2026, 07:24:09 via Wykop
  • 16
Ja pierdziele.. jak słyszę zwrot stworzyłem sobie... nie AI stworzyło kiedy dłubałeś sobie w nosie. Fakt ktos sie napromptował ale nie nazywajmy tego, tworzeniem a bardziej kreacją. Vibe coding wchodzi na pełnej to przeraża. To widać kiedy AI robi apkę - tego nie da się nie zauważyć.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wfyokyga
wfyokyga
29.03.2026, 01:08:19
  • 97
Gdzieś u nas nad morzem, nie wiem dokładnie gdzie
wfyokyga - Gdzieś u nas nad morzem, nie wiem dokładnie gdzie

źródło: temp_file2554640248494290677

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabroleon
nabroleon 29.03.2026, 05:26:23 via Wykop
  • 1
@MacronT1000: Tak to Trogir :)
  • Odpowiedz

1838

Finowie mogą wrócić z Bliskiego Wschodu. "Na własny koszt" za 2,3 tys. euro

Pokaż treści 18+

Finowie mogą wrócić z Bliskiego Wschodu. "Na własny koszt" za 2,3 tys. euro

Finlandia zorganizuje samolot z Maskatu w Omanie do Helsinek. Ale zapłacić muszą pasażerowie.

mat49
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 05.03.2026, 11:28:38
  • 138
  • #
    wojna
  • #
    iran
nabroleon
nabroleon 05.03.2026, 13:54:17 via Wykop
  • 12
@Grubb: az mi sie przypomnialo https://youtu.be/_UXU7w2c4Rw
nabroleon - @Grubb: az mi sie przypomnialo https://youtu.be/_UXU7w2c4Rw

1

Jak Ustawić Motyw Kadence pod Landing Page? (Kolory, Fonty, Header)

Jak Ustawić Motyw Kadence pod Landing Page? (Kolory, Fonty, Header)

W tym odcinku konfigurujemy bazę landing pagea na czystym WordPressie z motywem Kadence. Instalujemy motyw i niezbędne wtyczki, ustawiamy kolory oraz typografię na podstawie projektu w Figmie, a następnie budujemy nagłówek i stopkę w Kadence tak, aby wyglądały jak w projekcie. Na koniec dopasowujem

szlipek
z
youtube.com
dodany: 04.03.2026, 11:22:05
  • 3
  • #
    wordpress
  • #
    landingpage
  • #
    webdev
  • #
    frontend
  • #
    biznes
  • #
    firma
nabroleon
nabroleon 05.03.2026, 12:09:37 via Wykop
  • 1
@staryhuop0: To dla ludzi ktorym sie poprostu nudzi... a pozniej im sie wydaje ze umią ... za dużo amatorów pcha się do zabawy....
nabroleon
nabroleon 24.02.2026, 16:19:28
  • 19
#heheszki LOL
nabroleon - #heheszki LOL

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

17loginbylzajety
17loginbylzajety
24.02.2026, 17:20:21 via Wykop
  • 3
@nabroleon: to mi wygląda na zdjęcie z wujkiem który go dotykał xD
  • Odpowiedz
markus666
markus666
24.02.2026, 18:22:30 via Wykop
  • 1
@17loginbylzajety: zawsze się trochę gwalci
  • Odpowiedz
nabroleon
nabroleon 19.02.2026, 14:48:21
  • 33
#wroclaw #polityka
nabroleon - #wroclaw #polityka

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabroleon
nabroleon
Autor
19.02.2026, 16:48:57 via Wykop
  • 2
@marcaj: @RedTiger Enrico Palazzo
  • Odpowiedz
slaszka
slaszka
slaszka
14.02.2026, 13:52:13
  • 6
Mireczki stało się zatoczyliśmy koło. Od tłumaczeń ze to zły pomysł po ponad 2 latach i zatrudnieniu kilkudziesięciu programistów do #nodejs. Przepisaniu kilku serwisów na Nodejs/Next/Nuxt. Wracamy do #php bo jednak okazało się ze nodejs to był błąd technologiczny dla stron #ecommerce

Szykujcie się na wzrost 😎 zapotrzebowania na Mid/Seniorów PHP

#php #laravel #symfony #programowanie #informatyka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabroleon
nabroleon 15.02.2026, 17:49:25 via Wykop
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
nabroleon - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

1416

Ludzie przypominają, jaką "bekę" miał Profesor Chris rok temu

Ludzie przypominają, jaką "bekę" miał Profesor Chris rok temu

"Niestety śledztwo na wykopie udowodniło całą prawdę". Źle się zestarzało

wojtek321
z
boop.pl
dodany: 13.02.2026, 22:57:05
  • 627
  • #
    motoryzacja
  • #
    loterie
  • #
    profesorchris
nabroleon
nabroleon 14.02.2026, 13:02:04 via Wykop
  • -3
@Miszczu_wszystkiego: Mogl i nawet tam zloty pociag trzymac - ale tu nie chod @Miszczu_wszystkiego zi o ilosc a o zdzwienie ze 3ma w skarpecie - dodam tylko ze zapewne 70% jego wplow jest na lewo - jesli obsluguje januszow ktorzy nie potrzebuja faktury. Druga sprawa jego wytlumaczenie u Krzysia -- wola o pomste do nieba... i na to juz wytlumaczenie nie ma.... Kolejna sprawa pieniadze 3ma sie na koncie

1569

Niesamowity poziom agresji (Bazarek

Pokaż treści 18+

Niesamowity poziom agresji (Bazarek

Ktoś bezczelnie i z premedytacją zastawia cały chodnik, ma gdzieś twoje uwagi, odmawia odjechania na pobliski parking - od tego są służby. Naklejasz na szybę naklejkę informującą o przewinieniu? Odmawiasz odklejenia? Trzeba cię pobić - od tego są obywatele! Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj

maria_kiribati
z
youtube.com
dodany: 01.02.2026, 08:00:39
  • 470
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
nabroleon
nabroleon 01.02.2026, 10:49:59 via Wykop
  • -2
Ja nie rozumiem, XXI wiek placimy hordalne podatki / zusy itd, oplacamy z tego sluzby mundurowe ktore jeszcze dobrze czytac sie nie naucza a juz ida na emeryture... Ale najwazniejsze jest to ze potrzebujemy zawsze kogos `ktory bedzie robil to samo tylko bawil sie w supermena - czy to konfitury, audyty czy nawet wospy... naprawde ciezko zadzwonic na policje i rozpedzic to cale zbiegowisko samochodowe - 3 dni by postali to juz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

470

Czy Donald Trump jest chory?

Czy Donald Trump jest chory?

Tylko 12 proc. Amerykanów wierzy, że Donald Trump jest zdrowy. Po rozpoczęciu drugiej kadencji coraz częściej zdarza mu się mamrotać lub bełkotać. Prawie połowa obywateli sądzi, że Trump ukrywa problemy neurologiczne.

trollpaleontologiczny
z
onet.pl
dodany: 25.01.2026, 18:41:32
  • 202
  • #
    trump
  • #
    zdrowie
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
nabroleon
nabroleon 26.01.2026, 11:32:55 via Wykop
  • 0
@Rv0000: Ale tu nie chodzi o rządzenie a sterowanie- dziadkiem w pampersie lepiej się rządzi bo sie nim steruje.. albo bardziej rządzi się za niego.

1229

ADHD Apokalipsa

ADHD Apokalipsa

Apokalipsa to autorski numer zespołu ADHD. Surowa energia, ciężkie brzmienie i emocje bez filtra. Gramy metal głośno i na serio. Jeśli podoba Ci się ten numer: zostaw łapkę w górę zasubskrybuj kanał napisz w komentarzu, co czujesz po tym utworze #adhd #heavymetal

michu5
z
youtube.com
dodany: 23.01.2026, 07:39:08
  • 124
  • #
    muzyka
  • #
    heavymetal
  • #
    adhd
nabroleon
nabroleon 23.01.2026, 13:03:34 via Wykop
  • 14
Basitka potrzebuje lekcji prosto od Bruce Dickinsona
nabroleon - Basitka potrzebuje lekcji prosto od Bruce Dickinsona
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanKabaczek
PanKabaczek
17.01.2026, 00:44:37
  • 1
#webdev #seo #pytaniedoeksperta

Mam stronę serwisu elektroniki postawioną na kiepskim CMSie i chcę ją przerzucić na coś innego, dobrego pod Pozycjonowanie i łatwe pisanie bloga.
Macie jakąś firmę lub super speca do polecenia która wykona mi migrację strony bez dużych strat obecnych pozycji w google + przepnie całego google tag managera, zachowa treści i URL itp?
Czy w budżecie 10-15k można stworzyć jakąś super stronkę?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabroleon
nabroleon 17.01.2026, 06:50:25 via Wykop
  • 0
@PanKabaczek: Przylacze sie z pytaniem @januzi - Co to za CMS? dedyk? noname?
Dodatkowo ile masz postow/wpisow/podstron obecnie?
  • Odpowiedz
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
whos_your_daddy_snakegirl
09.01.2026, 05:40:30
  • 1713
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nabroleon
nabroleon 09.01.2026, 21:28:24 via Wykop
  • 0
Trafnie i jakze prawdziwie
nabroleon - Trafnie i jakze prawdziwie
  • Odpowiedz

496

Pogoń bez końca. Dlaczego Polacy zarabiają dużo mniej niż Niemcy czy Duńczycy

Pogoń bez końca. Dlaczego Polacy zarabiają dużo mniej niż Niemcy czy Duńczycy

Eksperci nie mają wątpliwości: bez skoku produktywności, inwestycji w technologie i realnych zmian strukturalnych Polska nie dogoni unijnych zarobków w najbliższym czasie.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 09.01.2026, 07:21:15
  • 270
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
nabroleon
nabroleon 09.01.2026, 12:33:57 via Wykop
  • 7
A to nie jest przypadkiem tak ze Europa chce bysmy byli wlasnie takim panstwem.. w miare tanim, produktywnym i zebys my bron boze nie podskakiwali wyzej..zrobili sobie z nas przedsionek i kolonie.Jezli wszyscy widza ze na gorze kradna, to czemu Unia nie broni tak praworzadnosci i wywali ich wszystki do gulagu... I znow wracamy do tego, ze bycie lizanym po jajkach to calkiem dobre polozenie
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Stefaniusz Derecki

  • Stefaniusz Derecki prosty chłop z trzeźwym punktem widzenia
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking