Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Davy27
Profil firmowy

Davy27

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3285
  • Znaleziska 567
  • Mikroblog 2718
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
why1sthat
why1sthat
24.06.2026, 10:41:37
  • 354
#kanalzero #polityka #bekazpisu Wedlug ministra zurka "Szpital w lipcu 2025 roku zwrócił się do dr. Jędrzejewskiego, aby podpisal oficjalne pismo i wskazał okoliczności nieprawidłowości, zeby moc przeprowadzic postepowanie wyjasniajace, ktore zakonczyloby sie doniesieniem do prokuratury. Nie bylo odpowiedzi".
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 24.06.2026, 12:08:04 via Wykop
  • 1
@why1sthat: ale silniczek xd
  • Odpowiedz
Amicia
Amicia
19.06.2026, 15:48:21
  • 148
Okazuje się, że Donald Tusk też wiedział o nieprawidłowościach w szpitalu południowym, został o tym już dawno poinformowany przez niezależnego obywatela

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #lekarz100k #afera
Amicia - Okazuje się, że Donald Tusk też wiedział o nieprawidłowościach w szpitalu po...

źródło: 1000003395

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 19.06.2026, 17:13:10 via Wykop
  • 5
@Amicia: Lekarz miał alarmować Trzaskowskiego za pomocą komunikatora internetowego. Prezydent Warszawy miał go poprosić o informację na piśmie, co lekarz zrobił. Przekazane prezydentowi stolicy informacje miały mówić m.in. o tym, że Dawid Kacprzyk mimo braku specjalizacji zarządza SOR-em, a także "wykonuje procedury, do których nie ma uprawnień, często bez nadzoru osób z odpowiednią specjalizacją".
We wrześniu ub. roku ordynator został zwolniony.
XD
  • Odpowiedz

482

Kacprzyk panikuje i zwrócił na konto szpitala pół miliona zł.

Kacprzyk panikuje i zwrócił na konto szpitala pół miliona zł.

W efekcie audytu w Warszawskim Szpitalu Południowym jest doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia oszustwa - przekazał w czwartek stołeczny ratusz. Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 12:19:16
  • 85
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
Davy27
Davy27 18.06.2026, 14:58:41 via Wykop
  • 45
Chciałbym przypomnieć że sezon na kleszcze w pełni i proszę na siebie uważać przy obcowaniu z naturą.
Davy27 - Chciałbym przypomnieć że sezon na kleszcze w pełni i proszę na siebie uważać...

źródło: kleszprzyk

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Davy27
Davy27 17.06.2026, 20:39:46
  • 2
#mecz
fooook
Davy27 - #mecz 
fooook

źródło: pick

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

naganiaczherculesa
naganiaczherculesa
17.06.2026, 20:12:09
  • 1
#mecz

Ale przecież wyszedł z linii przed strzałem, o co wam chodzi xD jak tak zrobił bramkarz Portugali przy strzale Błaszczykowskiego to do teraz się o tym w Polsce gada xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 17.06.2026, 20:12:57 via Wykop
  • 0
@naganiaczherculesa: Narazie powtórka jedyna pokazała że pięta była na linii.
  • Odpowiedz
alverini
alverini
13.06.2026, 09:51:53
  • 219
1 do 1 dziki trener XDDD sądząc po komneatrzach to idealnie trafił w target. Ale wstyd
#polityka #kanalzero #stanowski
alverini - 1 do 1 dziki trener XDDD sądząc po komneatrzach to idealnie trafił w targe...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 13.06.2026, 10:16:47 via Wykop
  • 2
@alverini: Paaatrzcie jak mi się ten Stanoski nie podoba! Paaaaatrzcie XD
  • Odpowiedz
Davy27
Davy27 11.06.2026, 20:50:30
  • 5
#mecz
DINDUDI NOTHING
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 11.06.2026, 19:32:50
  • 9
#mecz
KURDE DURNE WYKOPKI to nie chodzi o piłkarzy tylko o to, żeby można było w te przerwy w*ebac reklamy i żeby łysy z fifa mógł więcej kasy zarobić!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 30.05.2026, 18:59:43
  • 8
#mecz
Davy27 - #mecz

źródło: at4ht6

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MinisterKoryto
MinisterKoryto
30.05.2026, 19:00:13 via Android
  • 1
@Davy27: mógł dalej wyjść XD
  • Odpowiedz
Davy27
Davy27 29.05.2026, 18:42:41
  • 0
#steam #gry #thiswarofmine
This War of Mine: Complete Edition - kodzik steam. Kto weźmie niech da znać proszę żeby inni nie tracili czasu.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN
29.05.2026, 18:58:53 via Wykop
  • 2
@Davy27: no i ktoś wziął nie powiedział i straciłem czas ehhh...
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
29.05.2026, 19:02:34 via Wypiek
  • 6
@HammerWZZN najgorszy sort Mirków
  • Odpowiedz
zbigniew23
zbigniew23
zbigniew23
25.05.2026, 13:48:38
  • 3
Jeszcze pół roku temu zarówno Kanał Zero jak i tutaj wykopki bardzo borniły tęj osoby:

Jak to wygląda teraz?

https://x.com/OMalinkiewicz/status/2058848041331724385

#olgamalinkiewicz #kanalzero
zbigniew23 - Jeszcze pół roku temu zarówno Kanał Zero jak i tutaj wykopki bardzo born...

źródło: olga

Pobierz
zbigniew23 - Jeszcze pół roku temu zarówno Kanał Zero jak i tutaj wykopki bardzo born...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 25.05.2026, 15:18:56 via Wykop
  • 2
@zbigniew23: post pisany przez AI XD. Dobra ta Olga.
  • Odpowiedz
OstatniZnak
OstatniZnak
20.05.2026, 21:19:17
  • 17
#theboys

- 2 sezony budowania postaci sister sage zeby skonczyla sie w taki sposob
- kolejne 40min (finalu) przegadane a scena finalowej walki trwa 2 min xd
- caly sezon Ani rozczulala sie jak to ona nie moze zyc z tym ze inni za nia umierali zeby wsm o tym zapomniec i zrobic zakonczenie w stylu amerykanskiego filmu
- The deep??? serio 5 sezonow zeby najmniejszej refleksji z jego strony nie dostać xd
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 20.05.2026, 21:36:34 via Wykop
  • 5
@OstatniZnak:

- 2 sezony budowania postaci sister sage zeby skonczyla sie w taki sposob

Dla mnie ta postać od początku była nieciekawa a pod koniec poprostu głupia

- The deep??? serio 5 sezonow zeby najmniejszej refleksji z jego strony nie dostać xd nie potrafie sobie wyobrazić takiej sytuacji w
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
20.05.2026, 15:41:52
  • 442
#konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy kierowcy, kiedy przez sekundę jedziesz z przepisową prędkością i zachowujesz minimalny, bezpieczny odstęp do auta przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Tywin_Lannister - #konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy ...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 20.05.2026, 17:48:18 via Wykop
  • 62
@Tywin_Lannister: Jedziesz sobie spokojnie z naprzeciwka i przez takiego zje*a możesz poprostu zniknąć. Oczywiście p---a w suwie na przeciwko tira/busa już by tak nie szarżowała.
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
17.05.2026, 12:09:16
  • 0
#mecz #ekstraankieta25/26

Ocena meczu Piast vs Raków

  • 1/10 11.1% (2)
  • 2/10 0% (0)
  • 3/10 0% (0)
  • 4/10 5.6% (1)
  • 5/10 0% (0)
  • 6/10 5.6% (1)
  • 7/10 33.3% (6)
  • 8/10 16.7% (3)
  • 9/10 0% (0)
  • 10/10 27.8% (5)

Oddanych głosów: 18

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 17.05.2026, 12:11:27 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka: nie myślałeś żeby dodać odpowiedź "chce coś kliknąć w tej ankiecie"? Myślę że to by mogło uwiarygodnić wyniki :D
  • Odpowiedz

386

Google mówi wprost - weryfikatorzy będą czytali Twoje rozmowy z AI

Google mówi wprost - weryfikatorzy będą czytali Twoje rozmowy z AI

Google też radzi - jeżeli czegoś nie powinien czytać weryfikator, to tego nie wpisuj do AI. Chcesz prywatności? Usuń całą historię rozmów z GeminiApp.

Zbychu222
z
x.com
dodany: 12.05.2026, 16:05:20
  • 74
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
Davy27
Davy27 12.05.2026, 19:57:38 via Wykop
  • 101
Davy27

źródło: arm9m3

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marcus777
marcus777
24.04.2026, 22:36:02
  • 3
Sprawiłem sobie wideorejestrator do auta. Chciałem by dobrze nagrywał w nocy i miał tryb parkingowy.
Skusiłem się w ciemno, mimo znikomej liczby recenzji, na DDPAI MINI7X 4K. Kamera z pokładowym mmc 128GB i bardzo dobrym sensorem w cenie ok 500pln. No i jestem miło zaskoczony - obraz bardzo dobry. Wziąłem do niej adapter do zasilania parkingowego - tu jeszcze bardziej pozytywne zaskoczenie. Ten adapter po kablu USB nie tylko daje zasilanie do
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 27.04.2026, 17:55:13 via Wykop
  • 0
@marcus777: Skąd zamawiałeś? Aliexpress? Z adapterem widzę oferty koło 700zł. Czy da się jakoś zrobić tryb parkingowy bez tego adaptera?
  • Odpowiedz
Davy27
Davy27 27.04.2026, 18:01:45 via Wykop
  • 0
@marcus777: Dzięki za odpowiedź. Właśnie szukam kamerki z trybem parkingowym. Ale nie wiem czy sam to ogarnę z tym podłączaniem do bezpieczników gdzieś itd...
  • Odpowiedz
Astolus
Astolus
26.04.2026, 18:47:49
  • 6
#latwogang to że ani Orlen ani CD projekt się nie dorzucił to trochę słabo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 26.04.2026, 18:49:49 via Wykop
  • 4
@Astolus: Orlen to państwowa firma więc nie wypada na prywatne zbiórki troche im dawać.
  • Odpowiedz
Davy27
Davy27 26.04.2026, 19:08:27 via Wykop
  • 0
@johny-kowalski: Ale WOŚP wspiera partię rządową i walczy z PISEM a ci nie :)
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
26.04.2026, 16:01:12
  • 1
Za 200 mln to można by wyprodukować jakąś wysokobudżetową grę AAA która byłaby konkurencją dla GTA 6.

Nie wierzę że taka kupa siana pójdzie na dzieci. Co za marnotrastwo...

#latwogang
Larsberg - Za 200 mln to można by wyprodukować jakąś wysokobudżetową grę AAA która by...

źródło: Zrzut ekranu (6197)

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 26.04.2026, 16:02:03 via Wykop
  • 8
@Larsberg: budżet gta6 to dwa miliardy dolarów xd
  • Odpowiedz
rysiurynkowski
rysiurynkowski
rysiurynkowski
26.04.2026, 15:47:53
  • 1
#latwogang a co to za bank o którym mówił Karolak??? Jakoś na TOP liście nie widać a miał być milion...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davy27
Davy27 26.04.2026, 15:48:36 via Wykop
  • 1
@rysiurynkowski: erste były santander
  • Odpowiedz
Davy27
Davy27 26.04.2026, 13:57:52
  • 13
#latwogang
Wardęga teraz
Davy27 - #latwogang 
Wardęga teraz

źródło: hodor-game-of-thrones

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 05.08.2024

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking