Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko206
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maxbor555

maxbor555

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12579
  • Znaleziska 10350
  • Mikroblog 2229
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 55
Tamozaplotem
Tamozaplotem
21.10.2019, 11:01:29 via iOS
  • 1573
No to co mireczki, idem na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka wiadomość otrzymałam od toz, po wczorajszym zgłoszeniu o tutaj #hodowlezolx #januszebiznesu #olx
Będę wołać jak wrócę do domu z komendy.
Tamozaplotem - No to co mireczki, idem na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka wiadomość otrzymał...

źródło: comment_d1hispD2DSRBkitkeoSPpBWZFvUu8I64.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 21.10.2019, 16:31:16
  • 3
@Tamozaplotem: > Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale zwierzęta tez męczą się przy porodzie

wtf, co to za argumentacja xD to znaczy, że mamy wszystkie zwierzęta wykastrować, żeby się nie męczyły? lul.
To się nazywa natura po prostu.

Też jestem przeciwny takim hodowlą, że trzymają zwierzaki w klatkach i traktują jak szczury doświadczalne zapładniając co chwila dla kasy, ale jak już w rodzinie komuś się psiaki urodziły raz do
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555 21.10.2019, 16:58:42
  • 0
@Wejszlo: mam psa ze schroniska i miałem kiedyś kota i wielokrotnie wspomagałem schroniska finansowo, więc bardzo dobrze wiem jak to wygląda.

Powtórzyłaś dokładnie to co ja napisałem, więc niczym mnie nie zaskoczysz.

Teraz wyobraź sobie, że masz żonę jesteście po ślubie i co chwilę robicie sobie dziecko, aż do momentu gdy już nie będzie w stanie ona albo ty. 9msc, i cyk jak tylko wejdzie w kolejny cykl kolejne.
  • Odpowiedz
DanielPlainview
DanielPlainview
20.10.2019, 16:42:18 via Android
  • 922
Nowy arcybiskup zazyczyl sobie przekazanie działek od miasta na rzecz budowy nowego kościoła w Bronowicach. Pierwotnie na tych działkach miały być biurowce, ale mieszkańcy chcieli park i prezydent się zgodził na park zamiast biurowców, co oznaczało stratę dziesiątek milionów dla miasta. . #neuropa #krakow #bronowice
DanielPlainview - Nowy arcybiskup zazyczyl sobie przekazanie działek od miasta na rze...

źródło: comment_bynt8lRwrqrWrRHCT3QoWDKOqkNtEF0j.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 21.10.2019, 07:53:12
  • 4
Jest już tam obok kościół co wygląda jak tonąca łajba z imigrantami, więc wystarczy..
maxbor555 - Jest już tam obok kościół co wygląda jak tonąca łajba z imigrantami, więc...

źródło: comment_WfbtgyA2RJH381M9wUVX9iRs1EHWws0W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dorotka-wu
dorotka-wu
17.10.2019, 15:45:18
  • 33
O nie xD i ja sie złapałam na dyskusję z OLX. boże ja myślałam że tacy ludzie to trolle.

Pani niestety usuneła ogłoszenie :(


musze sie zajonc czymś innym.
dorotka-wu - O nie xD i ja sie złapałam na dyskusję z OLX. boże ja myślałam że tacy l...

źródło: comment_qT0pRNZztEaJb5q0ZnZLjOBFe5DvHu8h.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 18.10.2019, 08:52:02
  • 0
Każdy wie że ta laska jest psychiczna a Wy jej jeszcze odpowiadacie xD
  • Odpowiedz
Planeta_odebete2
Planeta_odebete2
Planeta_odebete2
07.10.2019, 12:52:44
  • 678
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 08.10.2019, 05:49:14
  • 0
@Planeta_odebete2: poczekaj aż zima przyjdzie i wstaw takiego samego screena xd
  • Odpowiedz

1771

AMA - urodziłam się z dwiema pochwami.

AMA - urodziłam się z dwiema pochwami.

Sporo użytkowników okazało się ciekawych, jak to wygląda, toteż odpowiem na (niewulgarnie skonstruowane) pytania na ten temat.

chyba_cos_nieteges
z
wykop.pl
dodany: 05.10.2019, 18:42:11
  • 623
  • #
    ama
  • #
    seks
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozowepaski
  • #
    medycyna
  • #
    ginekologia
maxbor555
maxbor555 06.10.2019, 05:39:19
  • 66
@Grothar: tak mniej więcej widzę ładną lesbe
maxbor555 - @Grothar: tak mniej więcej widzę ładną lesbe

źródło: comment_4gH3k1C07paENq85Z0ZVKAkZ5PNaXI6D.jpg

Pobierz

951

Dyskusja w metrze

Dyskusja w metrze

złodziej złapany na gorącym uczynku. Kolor skóry przypadkowy

konto usunięte
z
liveleak.com
dodany: 05.10.2019, 05:57:59
  • 154
  • #
    londyn
maxbor555
maxbor555 05.10.2019, 10:57:54
  • 25
@Yanek7: p--------e, jeden niefortunny ruch i można dostać kose pod żebra od brudnego inżyniera.
maxbor555
maxbor555 01.10.2019, 06:18:29
  • 84
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555
Autor
01.10.2019, 06:22:30
  • 21
@Pan_Mysz: no ale zoba tylko drzwi mogę nim otworzyć
maxbor555 - @Pan_Mysz: no ale zoba tylko drzwi mogę nim otworzyć

źródło: comment_yXLaXoLFm0RCkle6X0mhjP4wkA74GLwn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555
Autor
01.10.2019, 10:08:29
  • 4
@Kowixx: trzeba znajdywać pozytywy w życiu bo bez tego jest nudno

Wielofunkcyjny jest, cały czas ze mną. Zabieram go ze sobą

a tu bonus za pomocą owego patyczku otwieram oko staremu pociągu
maxbor555 - @Kowixx: trzeba znajdywać pozytywy w życiu bo bez tego jest nudno

Wiel...

źródło: comment_ogmwZ7VM5iUIp6CChEw3OFOdunbUbTFT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555
Autor
01.10.2019, 12:44:15
  • 0
@Turbator: pewka
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555
Autor
01.10.2019, 12:56:24
  • 0
@Turbator: został w szafce w pracy, bo tam mi się bardziej przyda, tęsknię za nim
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555 01.10.2019, 06:30:01
  • 170
Siedzę u dyspozytora w pracy a tu Walaszek w tvpinfo

#pracbaza #walaszek #blokekipa #heheszki #takaprawda #jedziemy
maxbor555 - Siedzę u dyspozytora w pracy a tu Walaszek w tvpinfo

#pracbaza #walasz...

źródło: comment_r1hJ11nzu3Zhy6RgU4aOU9Io8Z0qYhZ7.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AlojzyKoniowal
AlojzyKoniowal
01.10.2019, 06:42:50 via Android
  • 35
@maxbor555 TVP Grochowo
  • Odpowiedz
D.....d
D.....d
konto usunięte 01.10.2019, 10:57:52 via iOS
  • 13

Komentarz usunięty przez autora

618

Pociung wyłania się zza krzaków i chowa potem

Pociung wyłania się zza krzaków i chowa potem

Choo choo - Mławska Kolej Dojazdowa

maxbor555
z
youtube.com
dodany: 05.09.2019, 22:19:46
  • 93
  • #
    polska
  • #
    kolej
  • #
    pociagiboners
  • #
    ciekawostki
  • #
    pociagi
  • #
    heheszki
maxbor555
maxbor555
Autor
06.09.2019, 12:06:37
  • 67
@paliwoda: to podstawówka skończyła mnie

530

Zboczeniec zabawiał się dildem na przystanku w biały dzień (Gliwice)

Zboczeniec zabawiał się dildem na przystanku w biały dzień (Gliwice)

filmiki z jego wybrykow gdzieś w necie

konto usunięte
z
24gliwice.pl
dodany: 27.08.2019, 11:56:03
  • 209
  • #
    gliiwce
  • #
    polska
maxbor555
maxbor555 27.08.2019, 19:54:49
  • 3
@nie_dziekuj:
maxbor555 - @nie_dziekuj:

626

Mężczyzna od 2 tygodni ma erekcję. Grozi mu amputacja penisa

Mężczyzna od 2 tygodni ma erekcję. Grozi mu amputacja penisa

Mężczyzna z Wielkiej Brytanii cierpi na rzadką chorobę – ciągłą erekcję. Jeżeli lekarze szybko nie zdołają mu pomóc, może mu grozić nawet amputacja członka.

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 11.08.2019, 09:42:24
  • 200
  • #
    europa
  • #
    wielkabrytania
  • #
    choroby
  • #
    beniz
maxbor555
maxbor555 11.08.2019, 14:53:16
  • 1
@MiszczZakonu: i od tej pory zostałeś MiszczemZakonu?
Spajkodron3000
Spajkodron3000
07.08.2019, 02:01:23 via Android
  • 1340
2 godziny i do domu.
Pro tip: jeżeli macie sklep i narzekacie na brak klientów to umyjcie podłogę. Natychmiast zleci się przynajmniej 5
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 07.08.2019, 10:26:28
  • 7
@Spajkodron3000: kiedyś wszedłem u mnie w miasteczku do sklepiku spożywczego po jakieś zakupy a było z 10min do zamknięcia.wszedłem patrzę, podłogi już pomyte, starsza Pani sprzedawczyni zmęczona, wziąłem co trzeba, zostawiłem na ladzie, wziąłem mopa, przetarłem wszystkie moje ślady, kobita to zobaczyła, zaczęła się śmiać, mówiła żebym się nie wygłupiał, nic się nie stało. A ja domyłem, wyszedłem i teraz co mnie ta pani mija to się uśmiecha, a ja
  • Odpowiedz

3525

alternatywka z kolegami dewastują wrocławskie elewacje

Pokaż treści 18+

alternatywka z kolegami dewastują wrocławskie elewacje

Alernatywka publikuje nagrania z malowania sprejami po budynkach na wrocławskich popowicach. Na poprzednich story twarze i profile prawdopodobnych sprawców. Ma ktoś doświadczenie w pisaniu donosów?

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 30.07.2019, 07:29:48
  • 298
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    afera
  • #
    wroclaw
  • #
    bekazpodludzi
maxbor555
maxbor555 30.07.2019, 11:42:30
  • 8
@jabolsy:
maxbor555 - @jabolsy:

źródło: comment_XBToVwpg1fYqFO1QBIHTNW2zEDEaLCBa.jpg

Pobierz
maxbor555
maxbor555 26.07.2019, 06:15:44
  • 2
O lurwa 10min temu prawie zostałem trzepnięty na przejściu dla pieszych... Bus sie zatrzymał, wchodzę, podziękowałem, zacząłem poprawiać krawat, a tu na drugim pasie passeratti wjechało, poczułem tylko uderzenie wiatru, a gość jeszcze coś machał do mnie i się pultał.
Jakoś zawsze się rozglądam, patrzę, czekam aż sie zatrzymają samochody i wchodzę, bo nie chcę tak pospolicie umrzeć. teraz "chwila nieuwagi" dla mnie nabiera kompletnie nowego znaczenia.

Zaszyłem się w leklerku i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555
Autor
26.07.2019, 06:32:44
  • 0
@VirusX: no właśnie zawsze staram się pamiętać, wiele razy miałem sytuacje że z jedno auto się zatrzyma a z drugiej strony nawet nie zwolni więc staje wtedy na jednym pasie i czekam, a tu taki psikus mi mózg zafundował na kilka sekund, coś mnie rozproszyło, dodatkowo niewyspanie i cyk
  • Odpowiedz
s.....y
konto usunięte 12.07.2019, 11:40:36 via Android
  • 1918
Czy staruszkowi z porażeniem tylnych łap wolno plusa?
#pokazpsa #psy #starypiesek
s.....y - Czy staruszkowi z porażeniem tylnych łap wolno plusa?
#pokazpsa #psy #stary...

źródło: comment_WU7M62bxUunwknqn4oVpUcsUdj15exR1.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 12.07.2019, 18:59:25
  • 0
@salmonistasty: tam z tyłu to jego kule czy główka noworodka z zakolami
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555 08.07.2019, 10:14:46
  • 416
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555
Autor
08.07.2019, 10:15:03
  • 11
@maxbor555:
maxbor555 - @maxbor555:

źródło: comment_02tPonFuxKvdsS4MFAS0n4VJXhWn8hVG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555
Autor
08.07.2019, 20:17:48
  • 1
@stonka_ziemniaczana: ameby się nie boją, ameby po prostu żyją.
  • Odpowiedz
w.....a
w.....a
konto usunięte 05.07.2019, 10:16:46
  • 971
Czesc Mirki, mój dziadek ( Marian na zdjęciu stoi z prawej ) poszukuje osób z ekipy z którymi pracował w Libii na kontrakcie budowlanym z firmy Budimex, zdjęcie zrobione około roku 1988. Może ktoś poznaje swojego Ojca, Dziadka ?
Wspominał, że wszyscy to Górale.
#starezdjecia #emigracja #wykopefekt #niebieskiepaski
w.....a - Czesc Mirki, mój dziadek ( Marian na zdjęciu stoi z prawej ) poszukuje osób...

źródło: comment_M8I7shQ3KqDICgIrV5eh5LOtAOc44nQW.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 06.07.2019, 07:30:46
  • 0
@wnukgorala: kurde kilka miesięcy temu ktoś mi mówił o tym, że był w Libii i coś budował, chyba w pracy rozmawiałem z jakimś pasażerem i mi to opowiadał, ale staram sobie przypomnieć kto to mówił :d
  • Odpowiedz
maxbor555
maxbor555 03.07.2019, 16:03:11
  • 5
Załapałem się jeszcze na promocje hahahah i co teraz biedaki

#heheszki #promocje #chwalesie
maxbor555 - Załapałem się jeszcze na promocje hahahah i co teraz biedaki

#heheszki...

źródło: comment_9uqEoBx6t2y2IbyLmE5j3X5njf0QQym1.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xandra
xandra
03.07.2019, 16:09:55
  • 3
@maxbor555: Zrób o tym wpis na mirko! A nie, czekaj xD
  • Odpowiedz
L.....n
L.....n
konto usunięte 04.07.2019, 21:22:47
  • 0
@maxbor555: 2 w cenie 3 xD
  • Odpowiedz
Krasznysztawa
Krasznysztawa
28.06.2019, 10:06:51
  • 1432
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maxbor555
maxbor555 29.06.2019, 05:34:32
  • 1
@Krasznysztawa: Bedomni menele XXI wieku
  • Odpowiedz

33

Wypadek na wyścigu górskim w Magurze Małastowskiej

Wypadek na wyścigu górskim w Magurze Małastowskiej

Opis musi mieć więcej niż 10 znaków i mniej niż 300 znaków

maxbor555
z
youtube.com
dodany: 23.06.2019, 19:29:46
  • 8
  • #
    polska
  • #
    sport
  • #
    rajdy
  • #
    wyscig
  • #
    samochody
  • #
    gsmp
maxbor555
maxbor555
Autor
23.06.2019, 19:48:37
  • -1
@Pitagolas: w tamtych terenach lubią słupki robić z tytanu
maxbor555
maxbor555
Autor
24.06.2019, 19:24:58
  • 1
@mar77: przeżył tylko kierowca
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 25
  • Strona 9 z 25
  • >

Maksymilian

  • W poprzednim życiu byłem niewykopanym ziemniakiem. :c

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.05.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.07.2017

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia